Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Carmelo Anthony odwiedza Lakers. Rozmowy przebiegają pozytywnie. Melo chce na koniec zobaczyć czy Kobe faktycznie jest już w 100% zdrowy. Idą na salę treningową, Kobe już przebrany i po rozgrzewce. "OK jestem gotowy. Melo, podaj piłkę." - mówi Kobe. Melo odwraca się i bez słowa wychodzi z sali...

Odnośnik do komentarza

Carmelo Anthony odwiedza Lakers. Rozmowy przebiegają pozytywnie. Melo chce na koniec zobaczyć czy Kobe faktycznie jest już w 100% zdrowy. Idą na salę treningową, Kobe już przebrany i po rozgrzewce. "OK jestem gotowy. Melo, podaj piłkę." - mówi Kobe. Melo odwraca się i bez słowa wychodzi z sali...

Co to? Taką bajkę słyszą przed snem małe czarnuchy?

Odnośnik do komentarza

witame w świecie GTA IV

 

GTA IV po godzinie odpaliłem i hula ;) Dojdź do momentu save'u, zainstaluj jakieś gówno, wyłącz grę, włącz ponownie, dojdź do momentu saev'u, zainstaluj aktualizację do gówna, wyłącz grę, dojdź do momentu save'u, odpali się zaktualizowane gówno i poprosi cię o ponowne włączenie gry, dochodzisz do momentu save'u i powinno już hulać...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...