Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Ciekawa jest ta sprawa prof. Chazana, ale pojawiają się pytania dlaczego nie informuje się, że dziecko, którego nie chciał zabić, zostało poczęte metodą in vitro. Naprawdę, robi się nagonkę na człowieka, który nie chce uczestniczyć w jakichś chorych eksperymentach.

 

Moim zdaniem za mało się wspomina, że w PRLu usuwanie ciąż nie sprawiało mu żadnego moralnego problemu.

 

Nawrócony.

 

Jeden powie nawrócony, inny koniunkturalista albo oportunista.

 

Nie wiem jakie facet ma korzyści z tego, że odmawia aborcji.

 

 

Po wygranej PiSu jego kariera może się jeszcze bardziej rozwinąć.

 

 

Nawrócony? Aha, ok...

Odnośnik do komentarza

 

o której dzisiaj mecz?

Przychodzisz?

 

 

Na 17 mam trening, pewnie koło 21 skończę. A potem jestem wstępnie umówiony z Polibudką. Chyba, żebyśmy przyszli we dwóch z jakąś symboliczną flaszeczką :)

 

 

Przecież jeśli są możliwe testy genetyczne przed in vitro, to tak samo muszą być dostępne w "normalnej" sytuacji.

 

Już widzę jak parka planująca dziecko sposobem łóżkowym idzie wcześniej za rączkę na testy genetyczne ;)

 

Ale ma taką możliwość. Dlaczego in vitro miałoby gwarantować w 100 % brak takich przypadków? Nie znam się na obecnej technologii w tym zakresie, więc nie wiem jaką skuteczność mają tego typu badania, albo czy były przeprowadzone w tym przypadku, ale zgadzam się z tio, że nie ma to wielkiego wpływu na omawianą sprawę. Złamał prawo nie informując tej kobiety, gdzie może dokonać zabiegu, a zaowocowało to urodzeniem potworka, który i tak umrze, tyle że w męczarniach.

 

 

Dokładnie :) My w ogóle mamy sporo możliwości, tylko stać w kolejce nam się nie chce :)

Przecież to jest adres ośrodka treningowego Chelsea, barani łbie.

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza

 

 

Przecież jeśli są możliwe testy genetyczne przed in vitro, to tak samo muszą być dostępne w "normalnej" sytuacji.

 

Już widzę jak parka planująca dziecko sposobem łóżkowym idzie wcześniej za rączkę na testy genetyczne ;)

 

Ale ma taką możliwość. Dlaczego in vitro miałoby gwarantować w 100 % brak takich przypadków?

 

Nie mówię o stuprocentowej gwarancji, a o informacji o jakimś ryzyku.

 

"Złamał prawo nie informując tej kobiety, gdzie może dokonać zabiegu, a zaowocowało to urodzeniem potworka, który i tak umrze, tyle że w męczarniach."

 

Chazan broni się tym, że wyżej stawia etykę od prawa. I rozumiem jego rozumowanie, że wskazanie lekarza mogącego przeprowadzić aborcję jest partycypowaniem w procedurze tej aborcji, a więc naruszeniem klauzuli sumienia.

Odnośnik do komentarza

 

Chazan broni się tym, że wyżej stawia etykę od prawa. I rozumiem jego rozumowanie, że wskazanie lekarza mogącego przeprowadzić aborcję jest partycypowaniem w procedurze tej aborcji, a więc naruszeniem klauzuli sumienia.

Dlaczego więc znając prawo pracuje w państwowym szpitalu? Dla mnie brzmi to idiotycznie: jeśli nie podobają mi się warunki przedstawione przez pracodawcę to nie biorę takiej roboty i tyle. Nie dostrzegasz zagrożenia, gdy będzie można powoływać się na różne klauzule sumienia w idiotycznych, albo co gorsza groźnych przypadkach (wspomniałem o transfuzji krwi)?

Odnośnik do komentarza

Nie mówię o stuprocentowej gwarancji, a o informacji o jakimś ryzyku.

 

No ale badania te nie różnią się niczym od badań przed zajściem w ciążę osób, które się na to świadomie decydują. I z tego co teraz wylurkałem, to w większości przypadków przy in vitro są one zalecane, jako że z definicji na tę metodę nie decydują się osoby całkowicie zdrowe.

 

A co do informowania - ja też go rozumiem, ale w takim razie powinien odesłać pacjentkę do kogoś, kto jej wskaże takiego lekarza, choćby ktoś z administracji szpitala, o co wnioskuje (wnioskowała?) RPO.

Odnośnik do komentarza

Szu! TO PRAWIE JAK DOM BO TAM PRZEBYWA WIĘCEJ NIŻ W CH MU!!!!

 

Nie no, zajebiście, upiekłeś 50 pieczeni na jednym ogniu, bo to też jest adres do Hazarda,Fabregasa, Terry'ego, Cecha i ogólnie CAŁEGO SKŁADU. Genialne posunięcie Jahu!

 

Masz na wszelki wypadek linka, jakbyś w jakiś cudowny sposób maila zgubił w gmailu: https://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20070114024748AATHoz3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...