Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole. Prezenterzy amerykanskiej telewizji w czapeczkach z flagami. MURICA :doh!:

 

Jak dobrze ze u nas nie ma az takiego zajoba nacjonalistycznego.

 

Jak to nie? A kotyliony? 11 listopada mają wszyscy prezenterzy wszystkich telewizji. Bardzo dobrze zresztą.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole. Prezenterzy amerykanskiej telewizji w czapeczkach z flagami. MURICA :doh!:

 

Jak dobrze ze u nas nie ma az takiego zajoba nacjonalistycznego.

chciałem tu wstawić zdjęcie jakiegoś prezentera telewizyjnego w rocznicę powstania w getcie, ale nie mogłem znaleźć w internetach

Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdole. Prezenterzy amerykanskiej telewizji w czapeczkach z flagami. MURICA :doh!:

 

Jak dobrze ze u nas nie ma az takiego zajoba nacjonalistycznego.

chciałem tu wstawić zdjęcie jakiegoś prezentera telewizyjnego w rocznicę powstania w getcie, ale nie mogłem znaleźć w internetach

 

Kłaniam się

 

40548-430701366397501.jpg

Odnośnik do komentarza

Ciekawa jest ta sprawa prof. Chazana, ale pojawiają się pytania dlaczego nie informuje się, że dziecko, którego nie chciał zabić, zostało poczęte metodą in vitro. Naprawdę, robi się nagonkę na człowieka, który nie chce uczestniczyć w jakichś chorych eksperymentach.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa jest ta sprawa prof. Chazana, ale pojawiają się pytania dlaczego nie informuje się, że dziecko, którego nie chciał zabić, zostało poczęte metodą in vitro. Naprawdę, robi się nagonkę na człowieka, który nie chce uczestniczyć w jakichś chorych eksperymentach.

chorych eksperymentach :rotfl:

 

Moim zdaniem za mało się wspomina, że w PRLu usuwanie ciąż nie sprawiało mu żadnego moralnego problemu.

Odnośnik do komentarza

Kolumbia, Francja, Kostaryka, Belgia, dałbym na tacę za taki skład półfinałów.

Argentyna za Belgię i zgoda.

 

Ciekawa jest ta sprawa prof. Chazana, ale pojawiają się pytania dlaczego nie informuje się, że dziecko, którego nie chciał zabić, zostało poczęte metodą in vitro. Naprawdę, robi się nagonkę na człowieka, który nie chce uczestniczyć w jakichś chorych eksperymentach.

 

chorych eksperymentach :rotfl:

 

Moim zdaniem za mało się wspomina, że w PRLu usuwanie ciąż nie sprawiało mu żadnego moralnego problemu.

Moze sie nawrocil.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...