Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą było :D

 

Co śmieszniejsze, mój padre słucha jedynki i jak jestem u niego, to mi w ogóle nie przeszkadza, nawet mi się miło kojarzy, bo z wakacjami. Za to w pracy działa na mnie jak płachta na byka, zarówno ta polka, jak i debilne konkursy ze słuchaczami polegające na nie wiadomo czym, ale chyba na jak najszybszym mówieniu co ślina na język przyniesie :|

 

#cringe

Może dlatego w Wielkopolsce mówi się o czymś "że jest pojebane jak Lato z Radiem"

Odnośnik do komentarza

 

Przed chwilą było :D

 

Co śmieszniejsze, mój padre słucha jedynki i jak jestem u niego, to mi w ogóle nie przeszkadza, nawet mi się miło kojarzy, bo z wakacjami. Za to w pracy działa na mnie jak płachta na byka, zarówno ta polka, jak i debilne konkursy ze słuchaczami polegające na nie wiadomo czym, ale chyba na jak najszybszym mówieniu co ślina na język przyniesie :|

 

#cringe

 

Mam podobnie - jak byłem dzieciakiem i jeździłem jeszcze w latach 80 z rodzicami nad morze, to wuja (oni mieli pokój obok) zawsze odpalał radio od rana i słuchaliśmy LZR i jak gdzieś przelotem słyszę, to mi się takie miłe wspomnienia wrzucają i banan na twarzy. Ale jak teraz sobie pomyślę, że miałbym puścić sobie w aucie PR1 to aż ciary przechodzą z wkurwa :)

 

TYLKO JEDYNKA KURWY!!!!!111jedynka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...