Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mój niby też się ogarnął po rozstaniu z mamą, odszedł na emeryturę z SG, wziął odprawę, potem pracował w Szczecinie, potem niby za granicą... ale to już coraz mniej mój ojciec. Nie interesuje się mną od ładnych kilku lat, kiedy byłem w najgorszych chwilach po wyjściu ze szpitala to go nie było, kiedy nie miałem za co kupić chleba - też nie. Teraz jakoś mi się wiedzie to chce mi odebrać alimenty (zresztą już drugi raz...), już mi nawet nie chodzi o te pieniądze, bo pewnie zacisnąłbym zęby jeszcze mocniej i dałbym radę przeżyć godnie, ale o samą satysfakcję.

 

Nigdy nie zapomnę jego telefonu jak leżałem w szpitalu i jego słów, że chętnie by mnie odwiedził, ale musiałby wydać 20zł na bilet do Szczecina no i jeszcze mi kupić coś do jedzenia jak przyjdzie... i mu się to nie opłaca.

Na chuj w ogóle tacy ludzie chcą mieć dzieci?

Bo bez takich ludzi jak jmk świat byłby gorszym miejscem.

Odnośnik do komentarza

A ten drugi nieprzypięty i stoi. Jaki z tego wniosek?

tak działa wolny rynek

Łańcuch to nie jest dobre zapięcie do roweru. U-lock jest.

 

Poza tym przypina się za ramę i tylne koło (bo jest droższe). Nie bez powodu stojak ze zdjęcia nazywa się wyrwikółkiem ;)

No tylko, że do większości stojaków (szczególnie takich jak na zdjęciu) ciężko przypiąć u-lockiem. A takiego łańcucha też się tak łatwo nie przetnie jak linki np.
Odnośnik do komentarza

drugą sprawą jest znieczulenie społeczeństwa na gościa biegające z nożycami do łańcucha... kurwa kto normalny w biały dzień gania z takimi 60-80cm nożycami w rękach i jeszcze w dodatku kręci się koło stojaka na rowery ?

znajomemu zaciął się zamek od roweru i w biały dzień poszedł do ciecia z jakiegoś bloku po narzędzia, który dał mu be chwili zawahania

oczywiście następnie sam spiłował zamek i wrócił do domu ze swoim rowem, nikt mu nie przeszkodził ani nawet nie zapytał

Odnośnik do komentarza

 

drugą sprawą jest znieczulenie społeczeństwa na gościa biegające z nożycami do łańcucha... kurwa kto normalny w biały dzień gania z takimi 60-80cm nożycami w rękach i jeszcze w dodatku kręci się koło stojaka na rowery ?

znajomemu zaciął się zamek od roweru i w biały dzień poszedł do ciecia z jakiegoś bloku po narzędzia, który dał mu be chwili zawahania

oczywiście następnie sam spiłował zamek i wrócił do domu ze swoim rowem, nikt mu nie przeszkodził ani nawet nie zapytał

 

this is how it works :) Szczuras, jak to było ? wolny rynek ?

Odnośnik do komentarza

Sam mam byle jakie zapięcie, bo i byle jaki rower, ale linka/łańcuch to jest kilka sekund z nożycami (które można ukryć nawet w rękawie) i ciężko go nazwać dobrym. U-lock wymaga więcej zachodu mimo wszystko.

 

A i tak wszystko sprowadza się do tego - jak przy włamaniach do mieszkań - co się otworzy szybciej. Jak sobie rower upatrzą, to i z u-lockiem sobie poradzą, ale im bardziej utrudnisz złodziejowi życie, tym większe szanse, że zostawi rower w spokoju.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mój niby też się ogarnął po rozstaniu z mamą, odszedł na emeryturę z SG, wziął odprawę, potem pracował w Szczecinie, potem niby za granicą... ale to już coraz mniej mój ojciec. Nie interesuje się mną od ładnych kilku lat, kiedy byłem w najgorszych chwilach po wyjściu ze szpitala to go nie było, kiedy nie miałem za co kupić chleba - też nie. Teraz jakoś mi się wiedzie to chce mi odebrać alimenty (zresztą już drugi raz...), już mi nawet nie chodzi o te pieniądze, bo pewnie zacisnąłbym zęby jeszcze mocniej i dałbym radę przeżyć godnie, ale o samą satysfakcję.

 

Nigdy nie zapomnę jego telefonu jak leżałem w szpitalu i jego słów, że chętnie by mnie odwiedził, ale musiałby wydać 20zł na bilet do Szczecina no i jeszcze mi kupić coś do jedzenia jak przyjdzie... i mu się to nie opłaca.

Na chuj w ogóle tacy ludzie chcą mieć dzieci?

Bo bez takich ludzi jak jmk świat byłby gorszym miejscem.

 

 

Podobno bez ludzi z patologii i kiboli (to samo?;)) byłoby lepiej ;)

 

 

Timon, u Was w Biedrze też można dać uśmiech sprzedawcy albo złą minkę? Macie z tego potem jakieś profity?

BTW w Biedrze są super rożki za 1zł :D

Odnośnik do komentarza

Sam mam byle jakie zapięcie, bo i byle jaki rower, ale linka/łańcuch to jest kilka sekund z nożycami (które można ukryć nawet w rękawie) i ciężko go nazwać dobrym. U-lock wymaga więcej zachodu mimo wszystko.

 

A i tak wszystko sprowadza się do tego - jak przy włamaniach do mieszkań - co się otworzy szybciej. Jak sobie rower upatrzą, to i z u-lockiem sobie poradzą, ale im bardziej utrudnisz złodziejowi życie, tym większe szanse, że zostawi rower w spokoju.

ja też mam linke, ale jak gdzieś zostawiam rower to zawsze w dzień i nie dłużej niż na 30 minut. ewentualnie jak na dłużej to mam go na oku.
Odnośnik do komentarza

Ja cały tydzień spać nie mogłem, bo parkowałem samochód kawałek od bloku, a nie mam jeszcze AC, dopiero w poniedziałek mamy spotkanie z ubezpieczycielem :P Wiadomo, luksusowa fura to nie jest, ale jakbym miał stracić coś na co zbierałem tyle czasu to... Tfu tfu :)

Odnośnik do komentarza

 

Sam mam byle jakie zapięcie, bo i byle jaki rower, ale linka/łańcuch to jest kilka sekund z nożycami (które można ukryć nawet w rękawie) i ciężko go nazwać dobrym. U-lock wymaga więcej zachodu mimo wszystko.A i tak wszystko sprowadza się do tego - jak przy włamaniach do mieszkań - co się otworzy szybciej. Jak sobie rower upatrzą, to i z u-lockiem sobie poradzą, ale im bardziej utrudnisz złodziejowi życie, tym większe szanse, że zostawi rower w spokoju.

ja też mam linke, ale jak gdzieś zostawiam rower to zawsze w dzień i nie dłużej niż na 30 minut. ewentualnie jak na dłużej to mam go na oku.

Ja na teoretycznie strzeżonym parkingu (tzn z cieciem emerytem) i z monitoringiem, ale w zeszłym roku jakiś nieprzypięty ktoś zwinął i akurat kamera nie złapała :keke:

 

Dlatego przypinam i wstawiam w ciasne miejsce, żeby nie był najłatwiejszym łupem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...