Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

3-3 o_O

Pacers - Bulls 103-118

 

Mój dowalił kosmos. 39 punktów. Mogłem mieć swobodnie około 50, ale:

1) Derrick Rose - w grze jest jakiś mechanizm, który zmusza gwiazdę zespołu do wyprzedzenia w punktacji randomowego gracza. Rose miał 4/20 i napierdalał dalej

2) napaliłem się na 40+ jak szczerbaty na suchary i 4 ostatnie rzuty spudłowałem. Do tego wyleciałem za faule.

 

Wygraliśmy dzięki temu, że Hibbert złapał 2 faule w pierwszych 90 sekundach. To jest kolosalna przewaga. Fake-shoty, post-move muszą zadziałać w meczu #7. Ale to nie dzisiaj,

Go Bulls!

Odnośnik do komentarza

Miami 26:33 Bulls ;)

 

Q na 2 minuty

 

Muszę pyknąć sezon Lakersami, bo James mi nie leży :D

 

 

Heat 27 : 34 76ers

 

Królestwo za pasek do celowania osobistych...

I jak tu odebrać, żeby nie kończyło się faulem? ;>

Fak, za trudna dla mnie ta gra :/

Odnośnik do komentarza

Pany, gdzie ustawić, żeby zasrani gracze sterowani przez kompa nie faulowali, kiedy prowadzę 1 pkt i do końca jest 6 sekund :| Bo dwa celne osobiste pozamiatały mi temat :/ Wizards 37:36 Heat

Coach settings i zjeżdzasz na sam dół gdzie już nawet nie pamiętam jak się nazywa ta linijka, ale poznasz bo ma w nazwie foul ;] Musisz zmienić auto na manual.

Odnośnik do komentarza

dupa, dupa, dupa, po spędzeniu całego popołudnia na trainig campie, zacząłem przegrywać 40-8, 40-10. To jednak nie jest gra dla mnie ;) W fifie pykam sobie w Sezonach w 2 lidze i jakoś leci, a w NBA nie potrafię opanować podstawowego sterowania. Do tego jak się nauczyłem krótko kryc, to komp na 2 poziomie od dołu zaczął ładować seriami za trzy. Zamiast frajdy - rzucam się jak siedmiolatek ;) To jednak nie dla mnie...

Odnośnik do komentarza

A grałeś chociaż z włączonym feedbackiem czy rzucałeś na wyczucie? Odpalałeś zagrywki (playvision włączone?)? I tak po prawdzie to jak zdarzało mi się odpalać mecz z CPU w lidze online (brak kompletu graczy) to na poziomie jaki był tam ustawiony (bodajże trzeci) też dostawałem baty od CPU.

Odnośnik do komentarza

Chyba będę miał spore problemy w Round 2. Knicks mają z przodu dużą siłę - Chandler dobry w obronie, Stoudemire to mnie kładzie na łopaty i Bargniani, który jest po prostu za wysoki dla mojego 6'8" centra, W pierwszym meczu udało mi się uzyskać 20 punktów, 8 bloków, asystę i steal, ale miałem tylko 4 zbiórki, co mi się nie podoba. Dobrze, że zbiórkami zajął się Boozer, a punkty trzepał Rose. Ja bym może miał więcej punktów, ale w pewnym momencie po prostu przestano mi podawać. I dobrze, bo Amar'e dał mi chyba trzy kapelutki w Q2 i mojemu rookie nic nie szło w ataku.

Wynik końcowy 106-84 i prowadzenie 1-0. Ale poza blokami, nie osiągnąłem swojej średniej z R1 (24.1 PPG i 9.0 RPG)

 

Edyta - wyszło, że średnią bloków miałem 8.0 ;) Tu akurat miałem 0.9 BPG. Chodziło o to, że z tej statystyki jest bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak wy wykręcacie te wyniki indywidualnie ;).

 

Właśnie kończę sezon zasadniczy moim grajkiem (SF) w Bucks, zostało mi ostatnie spotkanie z Thunder. Gram teoretycznie na slidersach T-Ma (jeśli je poprawnie załadowało). Generalnie to mam problem bo moi Bucks są drugą siłą w konferencji ;) (bilans 55-26), co raczej nie powinno mieć miejsca. Martwi mnie też zadziwiająca skuteczność za 3 zawodników Bucks (O.J. Mayo przewodzi w lidze, mając blisko 54% skuteczności... 7 jest Jennings z 43%). To jest wina slidersów, czy czegoś innego? :)

 

Co do mojego zawodnika. Początkowo grałem na Pro, potem przeskoczyłem na wyższy poziom. Jednak statystyki mam biedne. Średnio 10,5 ppg, 4,5 rpg, 3.8 asysty i 0,6 w blokach (gram 8 minut kwarta). Przede wszystkim wynika to z ogromnych problemów w znajdywaniu czystej pozycji do rzutu no i z jeszcze nie do końca "wyczutym" rzucaniem. W sumie statystyki podbiłem na końcu, bo w kalendarzowym kwietniu wykręcałem najlepsze wyniki (średnio 15 pkt i ponad 7 zbiórek). Season high to 25 punktów i 12 zbiórek. Ledwie raz zrobiłem double-double. ;)

 

W zasadzie to mam pytanie, jak mogę obniżyć skuteczność zespołu, żeby nie byli znaczącą siłą w lidze? ;)

 

Edit: Mowa jest oczywiście o 2k13

Odnośnik do komentarza

Ja mam wyższe zdobycze, bo gram kwarty 12 minut, czyli Twoje 3 mecze to moje 2 ;) Gram na Pro (to jest chyba domyślny poziom, w każdym razie gram na domyślnym) i bez slidersów. Poza tym gram na łatwiejszej pozycji imo, bo ja 99% punktów mam spod kosza albo z FT. Pierwsze punkty spoza paint miałem pod koniec sezonu :]

U mnie w sumie poza zawyżonym FG%, wszystko jest ok. Rose ma około 25 PPG, Boozer z 15, Deng miał 10, a w playoffs spadł na 7.7, Butler miał około 18, ale ma kontuzję, a Captain Kirk ma średnią około 8. No i ja ~12 w sezonie i teraz 24 w playoffs. Ławka daje radę, ale to raczej jako kolektyw, a nie indywidualne popisy. A te 24 PPG to w rywalizacji z jednym rywalem, który miał jednego normalnego centra.

 

Edyta: a ja piszę o 2K14, tośmy se pogadali :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...