Skocz do zawartości

Livescore zimowo-wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, ze ogólnie jest lepszy niz dziś. Ale Wilusz, niewidzialny Klich, Milik, Rybus to dramat

 

Radovic na tej pozycji nakrywa Milika czapką. Mam nadzieje, że to ćwiczenie wariantu na 2 napadów na Gibraltar. Wolę ofensywnego pomocnika na pozycji AMC. Moze Klich, a Linetty do środka i Sobota za Rybusa i tak na lewej gra głównie Grosicki.

Odnośnik do komentarza

Czy Grosik może grać na lewej stronie? Jest tam w jakikolwiek sposób produktywny? Prawa wiadomo, że należy do Błaszczykowskiego, a Rybus to nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał dobry mecz, dlatego warto się zastanowić nad zastąpieniem go Żyro (jeśli utrzyma formę) lub Grosikiem właśnie.

 

Wilusz drugim/trzecim stoperem u Nawałki, rotfl. Chyba lista obrońców w reprezentacji pomyliła mu się z lista życzeń Górnika.

 

No i fajnie, że nasi kapnęli się, że trzeba grać z pierwszej piłki i dopiero wtedy się stworzy sytuacje bramkowe.

 

Pudeł Lewandowskiego szkoda komentować. Mógł jeszcze po strzeleniu karnego uciszać kibiców...

Odnośnik do komentarza

Szczurek, kto to jest Stępień? To ten z Trefla? Naprawdę nie mamy nikogo lepszego? Jakiegoś Janusza/Bieńkowskiego, kogokolwiek? Koleś jest tragiczny, wystawia jak kadet. Na plus Wachnik, cieszę się że wraca Muzaj po paskudnej kontuzji, też będą z niego ludzie. No i widać rękę Kowala - zamiast ich uczyć, to tylko "szeroko, żadnego środka i pipe'a"...

 

Polska - Włochy 0:1, gramy nieźle, Mika mógłby kończyć więcej ataków no i trochę bezbronni środkowi.

Odnośnik do komentarza

 

a Rybus to nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał dobry mecz,

 

 

Ja własnie najbardziej jestem zaskoczony stawianiem na Rybusa, który w reprezentacji nie zagrał jeszcze nawet przyzwoitego meczu.

 

 

Może naśladuje Lewandowskiego :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Szczurek, kto to jest Stępień? To ten z Trefla? Naprawdę nie mamy nikogo lepszego? Jakiegoś Janusza/Bieńkowskiego, kogokolwiek? Koleś jest tragiczny, wystawia jak kadet. Na plus Wachnik, cieszę się że wraca Muzaj po paskudnej kontuzji, też będą z niego ludzie. No i widać rękę Kowala - zamiast ich uczyć, to tylko "szeroko, żadnego środka i pipe'a"...

 

Polska - Włochy 0:1, gramy nieźle, Mika mógłby kończyć więcej ataków no i trochę bezbronni środkowi.

Tak, to Stępień jest z Gdańska, wygryzł jakiegoś innego młodego rozgrywającego, który mi się nawet podobał, a teraz się tuła gdzieś po pierwszej lidze, nie pamiętam nazwiska. :-k

 

A Kowal jak to Kowal, raz na czasie było słychać jak opieprzał chłopaków, chyba Kędzierskiego, i mówi "nasza pierwsza opcja to atakujący, nie rób przerzutów i nie kombinuj" :D

Odnośnik do komentarza

CO ZA POZIOM! :o :o :o

 

Przełamanie dla Halep, 5-4 i Rumunka serwuje. Ale w tym 9. gemie, piłka, która dała breakpointa to kosmos. 20 uderzeń w wymianie.


Wow, 30-40 przy serwisie Halep, break-point i piłka po uderzenie Szarapowej przeturlała się po taśmie jakieś 10 centymetrów na stronę Halep. I przełamanie.

 

Kolejny gem, serwis Szarapowej i na razie 0-40 dla Halep :_eyes:


Dwa atomowe serwisy Szarapowej, ale przy trzeciej piłce Halep przełamuje.

 

6-5 i Halep serwuje po seta.


Dwa niewymuszone błędy, dwa winnery Szarapowej i mamy tie-break. :war:


Nieprawdopodobne.


TAAAAK JEEEEEEEEEEST!

 

Było już 5-4 w tiebreaku dla Szarapowej, ale kolejne trzy piłki wyrwała Halep i mamy trzeci set. :jupi:


Chociaż obie wyglądają na tak zmarnowane, że może skończyć się szybkim 6-0 :D


Przełamuje Szarapowa - przełamuje Halep. 1-1 w trzecim secie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...