Skocz do zawartości

Livescore zimowo-wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba żartujecie. LFC w tym sezonie walczył o top4, a skończył na drugim miejscu. To jest zespół, który w ostatnich dwóch sezonach był 8/7. Dla mnie ten sezon to triumf.

Uczciwie mówiąc jasne, ale patrząc z perspektywy ostatniego miesiąca to już niekoniecznie :D. Ta końcówka sezonu to jak cios obuchem w głowę, niedowierzanie pomieszane z gigantycznym niedosytem https://vine.co/v/hEIQUUFJnlJ coś takiego mniej więcej

Odnośnik do komentarza

No jasne, że niedosyt (aczkolwiek jeszcze raz podkreślam, akurat mecz z CP nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, ciosem był mecz z Chelsea, potem były już tylko dożynki), ale po ochłonięciu oceniam ten sezon bardzo pozytywnie. Gdy sezon się rozpoczynał, to marzyłem o 4 miejscu, aczkolwiek 5 też by mnie nie pogrążyło w rozpaczy. Takie ocenianie z perspektywy tylko ostatnich meczy sprawia, że za zespół równie przegrany mógłbym uznać taki Everton dajmy na to, który wypuścił z rąk niemal równie frajersko jak LFC Ligę Mistrzów. A nie uznaję. Za zespół przegrany w tym sezonie uznaję ManU, Spurs, na pograniczu porażki jest jeszcze Arsenal (to FA Cup może im trochę osłodzić ocenę).

Odnośnik do komentarza

Był przed GD. Po porażce zrównał się punktami z Atletico, a potem po przegranej w Sevilli miał stratę 3 punktów.

Jeżeli chodzi o przegranych sezonu to United, Chelsea, na dobrej drodze jest Barcelona, żeby dołączyć. Real wygrał CdR i ma finał LM. Jak przegra to pewnie nikt po sezonie szampanów otwierać nie będzie, ale w końcu bariera półfinału złamana.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najwiekszym przegranym jest Bayern, w zeszlym roku rozwalal kazdego jak chciał a teraz upokorzenie 0-5 z Realem w dwumeczu i mogą przegrać jeszcze finał pucharu niemiec, wygranie ligi to dla nich za mało. Chyba?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...