Skocz do zawartości

Walentynkowa Marynia daje #439 bezużytecznych porad w KZS


Ingenting

  

84 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

po jaką kurwę mam tak duże biurko :-k

 

 

Ja swój kącik komputerowy miałem dopracowany w fazie projektów. W fazie mieszkalnej okazał się porażką, bo koty leżą na linii ja-telewizor i niewiele widzę.

Ale teraz odbywają swoją 16h drzemkę także widzę wszystko ;)

NBA 2K14 umie łechtać ego gracza :)

 

kurna, niedługo też będę miał takie dylematy chyba, bo coś pachnie wyprowadzką z domu :)

Odnośnik do komentarza

A wczoraj w PR1 kawał poszedł:

 

Przychodzi Kamil Stoch do kiosku i mówi

- Poproszę "Przegląd Sportowy"

- Dwa złote

- Ej, Justyna, pożycz swój

 

 

Aczkolwiek ja wymyśliłem inno wersję

 

(...)

- Dwa złote

- To przyjdę w niedzielę


Oglądam gol Baloteliego, wyjąłem linijki, ekierki i cyrkiel. NIE MA fizycznej możliwości by piłka wpadła do bramki. Sam fakt, że strzelec się nie cieszy daje dużo do myślenia...

No co gol....

Odnośnik do komentarza

Więc chodzi o to że jak odpalam neta i odpalam coś w tle nie ważne co np Fm, Skype, DVD, to mi się komp zacina na 3-4 sekundy gaśnie ekran monitora potem się włącza i jest jaśniejsze tło. I czasami tak ma że to się powtarza 5-10 razy zanim się ogarnie i zacznie normalnie działać. Przy tym komp daję sygnały dzwiękowe przerywane piski. Może to coś z temperaturą kompa :-k

Odnośnik do komentarza

Bo te leszcze mnie zmyliły.

 

Skoro w Gdyni śledzie to w Gdańsku leszcze tadaaam...

Więc chodzi o to że jak odpalam neta i odpalam coś w tle nie ważne co np Fm, Skype, DVD, to mi się komp zacina na 3-4 sekundy gaśnie ekran monitora potem się włącza i jest jaśniejsze tło. I czasami tak ma że to się powtarza 5-10 razy zanim się ogarnie i zacznie normalnie działać. Przy tym komp daję sygnały dzwiękowe przerywane piski. Może to coś z temperaturą kompa :-k

 

Kabel od monitora, monitor albo karta graficzna.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...