Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, pozwalniałem awaryjnie milion graczy, sprzedałem Benoit Costila za 4mln funtów do MIlanu (swoją drogą naprawdę solidnego, ale udało mi się jakimś cudem zakontraktować za darmo Ron-Roberta Zielera, który był najlepszym bramkarzem Bundesligi i ogólnie wydaje się mimo wszystko lepszy, no i ZA DARMO #ferguson) dzięki tym operacjom udało mi się zaoferować wybrankowi mojego serca dwa razy większy kontrakt niż oczekiwał i dzięki temu odrzucił dla mnie Newcastle i grające w LM Southampton. Ale wiem, że jest wart każdego grosza, on+Vietto w ataku (który został królem strzelców, a ma wciąż mnóstwo wolnego potencjału) i walczymy o europejskie puchary :D. Panie i panowie Nicolae Claudiu Stanciu :jupi: !

 

 

 

Teraz muszę tylko sprowadzić jakieś zajebistego lewego obrońcę bo wyraźnie ten fragment boiska kuleje, moi boczni obrońcy nie notują praktycznie wcale asyst, a na lewej obronie już drugi sezon grał nominalny obrońca środkowy (Andrea Costa, solidny ale dobry boczny obrońca przy wąskiej taktyce to jest skarb).

 

najlepszy piłkarz w grze u mnie w 2020/2021. Dopiero w 2022 jakiś inny gamoń go przeskoczył.

Odnośnik do komentarza

Już się właściwie dogadałem z Benem Daviesem, Oviedo też rozważałem, byłby na pewno znacznie tańszy ( jakieś 2-3mln, za Daviesa daje łącznie 8), ale niepokoi mnie bardzo słaba forma Oviedo w Evertonie, a Davies już teraz ma atrybuty jak szyte pode mnie - atakuje z piłką lewym skrzydłem czyli ofensywne nastawienie (to czego tak bardzo teraz brakuje na lewej stronie), świetne wrzutki i dobre podania. No i jeszcze się rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie miło zaskoczył zarząd :D :D http://i.imgur.com/2EUkBe5.png

Wreszcie będę mógł nieco przebudować skład, kupić rezerwowego DPŚa z opcją na grę na PŚu, lewy obrońca już dogadany, rezerwowy środkowy obrońca i jak starczy hajsu i będzie dobra okazja jakiś prawy obrońca i młodziak/młodziaki z potencjałem.

Odnośnik do komentarza

Taa, ja specjalista :kekeke:

 

DualBIOS ma?

ta i jescze małe frytki do tego ;)

młotek i piła do metalu jak zawsze pomogły :kekeke:

 

 

 

 

kiedy jest gala Złotej Piłki?

w poniedziałek na hali

 

 

będę !

 

bingo ! sprawdzam !

 

 

Hokej może Ci się Oviedo uda wyciągnąć z Evertonu :-k. Do mnie do Mainz przyszedł i pięknie grał.

A mnie się śniło to....

 

Chciałem grać Widzewem...

 

graj, graj :-)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...