Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec płaczę w kiblu że nie dał Weeb karnego a ja latam po domu w gaciach i się cieszę :D

Chelsea <3

Zdejmij je, będzie Ci lżej. ;)

 

LM:

Valencia (2) 2-1 (2) w Grasshoppers :ke:

Partizan (0) 0-2 (2) Shamrock Rovers :jupi:

o shit, w grupie LM mamy:

- Real Madryt

- PSG

- Stuttgart

 

Walczę o 3 miejsce, a później jak najdalej w LE.

Odnośnik do komentarza

Ja używam Spotify, zastanawiam się tylko między abonamentem za 9 czy 20 zł. Ale teraz chyba słuchanie na mobile jest też za darmo, tyle że z reklamami?

Tego nie wiem, przetestuje na mobilu jutro, a płacić nie płace, reklamy mi nie przeszkadzają. Bo chyba tylko to usuwa abonament? Plus jakość utworów. Czy coś jeszcze daje ciekawego ?

Odnośnik do komentarza

Ja używam Spotify, zastanawiam się tylko między abonamentem za 9 czy 20 zł. Ale teraz chyba słuchanie na mobile jest też za darmo, tyle że z reklamami?

Mobile jest za free, ale odsłuchiwanie playlist/płyt odbywa się w trybie losowym... Nie możesz wybrać dowolnego kawałka, sam spotify określa, co z danej listy akurat poleci, więc generalnie lipnie ;)

 

Packers vs. Bears, Eagles vs. Cowboys - takie meczyki sobie wymarzyłem.

Szkoda, że tak źle godzinowo rozplanowali. Jakby Packers grali teraz, to mógłbym się potem kimnąć i wstać na Eagles, a tak, niestety, ograniczę się pewnie tylko do Packs (mam nieodparte wrażenie, że powrót Rodgersa nic nie da).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...