Skocz do zawartości

Marynia dostaje pracę w Biedronce za #431 miesięcznie


tio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zwłaszcza, że mecz równych drużyn, gdzie zaważyły szczegóły. Brak karnego/wolnego/kartki na początku meczu w takim spotkaniu jest dość kluczowe.

Kluczowe, owszem, ale nie przesądza końcowego rezultatu, a Ty zachowujesz jakby wyrzucenie Mido dawało wam trofeum. I z całym szacunkiem, ale tamtego dnia Pogoń nie była "równa". Był Janukiewicz i była reszta.

@jmk-FYM, nikogo nie obchodzi ten mecz, serio :) popiszcie sobie na privie

To świetnie, ale nie przypominam sobie abyś został obwołany moderatorem Maryni ;)

Ja mowie o karmie, czlowieku! Nie ogarniasz chyba tej katowickiej teoriii.

Odnośnik do komentarza

Dziaua! Dzięki Hokiej!

 

 

 

 

panowie kucharze wiecie może po czym poznać, że pojemnik nadaje się do mikrofalówki? mamy w pracy taką o mocy 1850W i trochę się boję wrzucić tam pierwszy lepszy :)

że nie jest zrobiony z metalu

 

każdy plastikowy pojemnik próżniowy się nada?

 

Ino żeby nie był zamknięty :>.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

panowie kucharze wiecie może po czym poznać, że pojemnik nadaje się do mikrofalówki? mamy w pracy taką o mocy 1850W i trochę się boję wrzucić tam pierwszy lepszy :)

że nie jest zrobiony z metalu

 

każdy plastikowy pojemnik próżniowy się nada?

 

Ino żeby nie był zamknięty :>

 

 

ale własnie, teraz, ee, zamknięty, to jest, że całe wieczko mam zdjąć czy wystarczy kiedy uchylę te wypustki (moje pojemniki mają takie wloty powietrza, które mogę zamknąć/otworzyć)

 

ja chcę w tym tylko odgrzewać obiady, ryż, kasza, makaron+mięso, więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie. dzięki chłopaKi!!!!

Odnośnik do komentarza

Dziaua! Dzięki Hokiej!

 

 

 

 

panowie kucharze wiecie może po czym poznać, że pojemnik nadaje się do mikrofalówki? mamy w pracy taką o mocy 1850W i trochę się boję wrzucić tam pierwszy lepszy :)

że nie jest zrobiony z metalu

 

każdy plastikowy pojemnik próżniowy się nada?

 

Ino żeby nie był zamknięty :>.

Ja kiedyś miałem makaron z sosem z pokrywki :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...