Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Mówienie że to i tamto w FM jest nierealistyczne to bzdura. Futbol pokazał już nieraz, że niemożliwe rzeczy się zdarzają. Grecja zdobyła ME, Nowa Zelandia zremisowała z mistrzami świata. Malaga doszła do ćwierćfinału LM, o krok od półfinału. Lech wygrał z City. Gdyby to miało miejsce w FMie, zaraz posypałaby się lawina komentarzy "ale tak gra jest nierealistyczna", "Malaga jest przepakowana", "Niemożliwe, by Lech wygrał z City" a jednak. Więc radzę akceptować efemową rzeczywistość, bo nie jest wcale wielce daleka od tej prawdziwej. ;)

Odnośnik do komentarza

Wystarczy spojrzeć na wyniki w naszej eksraklasie. A co się dzieje w Premiership? United pod wodzą Moyesa zamienili się w przeciętną drużynę.

FM nie jest grą idealną, ma od cholery wad (cała seria), ale to co się dzieje w rzeczywistości jest nieraz dużo bardziej zaskakujace od tego co dzieje się w grze.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grę od nowa i napotkałem dziwną sytuację. Do tej pory bez problemu mogłem drużynie rezerw ustawiać sparingi. Dowolnego dnia miałem do wyboru wielu przeciwników z kraju (Włochy) i trochę mniej z zagranicy. Teraz nawet "pobliskie zespoły" są nieaktywne. Czasami tylko mogę rozegrać sparing z zagranicznymi, egzotycznymi ekipami. Czy może mieć wpływ na to fakt, iż załadowałem wszystkie ligi (wcześniej miałem o połowę mniej)? No i poprzedni sejw zacząłem na starej łacie 14.1.3, ten już na nowej, ale nie wierzę, że aż tak mogli pogrzebać w tym aspekcie gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...