Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik :). Mnie zastanawia ten mój Jorge Salinas w Polonii :D. Zrobiłem trochę miejsca w składzie, Zwiększyłem budżet na pensje i nagle pojawiła opcja podpisania z nim kontraktu. Koleś naprawdę nieziemsko wygląda jak na możliwości IV ligi polskiej. Wcześniej o takich kozakach mogłem tylko pomarzyć. A i Piechnę sprowadziłem :D. Idealny duet w ataku: Kosmalski-Piechna :D. Mam jeszcze jakiegoś Adamiaka, który bardzo ladnie bramki sadzi. Strzałkowski na razie kontuzjowany.

Co prawda rozegrałem na nowej łatce dopiero kilka meczów, ale jak na IV ligę jest calkiem ok. Z teo co czytałem na CM Rev sporo ludzi jednak narzeka. Mam swoją taktykę 4-4-2. W trakcie meczów zmieniam właściwie tylko tylko podania z krótkich na bezpośrednie lub odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba nie można wytrenować nowej pozycji na naturalną.

 

 

Można, jeżeli zawodnik będzie grał regularnie na nowej pozycji i będzie ją trenował to jak najbardziej można, w dwa lata jakiśtam holenderski klub do którego wypożyczyło United Januzaja zrobił z niego OP P, jak go kupiłem do siebie zrobiłem go z powrotem naturalnym OPŚem.

Odnośnik do komentarza

Edytować nie mogę, a takie pytanie mnie naszło. Sorry za dwa posty pod sobą.

 

Czemu jak wybieram nową grę to Wersja Gry jest 14.0.0 a w zakładce o Football Manager mam wersję 14.2.0

 

Gra oczywiście na steam.

W styczniu po łatce z nową bazą danych (transfery) będzie możliwość wyboru innej wersji niż podstawka przy tworzeniu gry.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie pisze , że to spisek tylko , że kabaret.Taki sam zresztą jak bramka w 94 minucie z rzutu rożnego z trzecią drużyną od końca.I to u siebie. No trudno 0:0 , ale pan komputer tego nie przeboleje. Przeważnie restartuje takie idiotyzmy,a miałem już ich z 5 teraz chyba zresetuje panów z SI. Pierwszy raz w to gram i myśle, że ostatni.

Sprawiedliwość musi być! :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...