Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za spam, ale nie miałem jak edytować posta. Wie ktoś na jakiej zasadzie klasyfikuje się zespoły z drugich miejsc w europejskich el. MŚ i trzecich miejsc w przypadku ME? Bo w klasyfikacji pierwszemu zespołowi nie zawsze przypada przywilej gry w barażach.

Odnośnik do komentarza

Awansowałem do III i sporo fajnych miśków jest zainteresowanych grą u mnie :D. Muszę usunąć cześć darmozjadów, żeby kasę w budżecie na pensje zrobić :).

Co do MŚ to wkrótce zdam wam relację z 1/8 finału. Jak na razie awansowały Brazylia po wygranej w karnych z Nigerią, Urugwaj po wygranej 3:2 z Japonią i Rosja po wygranej ze Szwajcarią.

Odnośnik do komentarza

@Wujek, ja właśnie jestem na początku drugiego sezonu w 1 lidze Arkonią Szczecin. Ogólnie byłem turbo zdziwiony kiedy po 6 miejscu(turbo zaskoczenie, bo skład miałem gorszy niż w 3 lidze...) reputacja wzrosła mi z 2500 do 3000...co pozwoliło mi na ściąganie już całkiem przyzwoitych graczy. Przed sezonem byłem przekonany że za przeproszeniem, z gówna bata nie ukręcę :D Ale okazało się że samo zajmowanie dobrej pozycji w lidze, podnosi reputację, zdaję się że w FM 2012 w którego grałem najdłużej chyba tylko awans lub zwycięstwo w lidze podwyższało rangę zespołu, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

Z tych co do mnie chcą przyjśc kilku poradziloby sobie nawet w ekstraklasie, a gram w III lidze :D.

Inna sprawa, że zawodnicy nie chcą ze mną podpisywac długoterminowych umów. Rok, dwa lata i koniec. Ja ich rozumiem, ale dla mnie trochę szkoda ;).

Co do podwyżek po awansie to trochę walczylem z tymi na których mi zależało. Najczęściej chcieli od kilkudziesięcu do 100-200 euro podwyżki. Tragedii pod tym względem nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

Możesz objąć też zespół juniorski. Pokaż klub-> zadania współpracowników.

Rozumiem, że wejść w zakładkę U-19 i tam zmienić... Ale jak nie mogę zmienić? Ktoś jest zatrudniony na stanowisku Menadżera U-19. Mam go zwolnić i dopiero wtedy zmienić tam na siebie?

 

Pokaż klub-> Sztab szkoleniowy-> Obowiązki-> U18-> z listy wybierasz, kto ma prowadzić.

Odnośnik do komentarza

Tak, wiem, że będę prowadził też główny zespół. Chcę prowadzić oba, pierwszy i juniorski. Problem jest tym, że wchodzę tam, jak pisze MaKK i listę mam szarą, nie mogę jej rozwinąć. Jest na niej tylko napisane, że zespół prowadzi Menedżer U-19, ktoś tam ktoś tam.

Zrobiłem próbę u siebie. Zwolnij tego Menedżera. Jak to zrobisz pojawi się opcja wyboru szkoleniowca, który ma prowadzić U-19. Wybierz siebie i po kłopocie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...