Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mój zabytek uciągnie FMa ( Pentium-R Dual-Core E5300, 2.60GHz, 2GB ram)? Na komputerach za bardzo się nie znam, a w 12 wiecznie grać nie będe

 

Sądzę, że tak. Gdzieś czytałem, że kod 14 jest lepiej zoptymalizowany, niż w poprzednich wersjach.

Odnośnik do komentarza

możecie polecić jakiegoś napastnika który daje radę jako cofnięty napastnik wsparcie? narazie natrafiłem na Necid i Stokes ale mają słabe ca i się za bardzo nie rozwijają

A mógłby kolega sypnąć jakim klubem gra, jaki budżet?

BTW skoro znasz ich CA, to możesz użyć jakieś scouta i poszukać dobrego grajka :>

Odnośnik do komentarza

mam jakieś fmrte bez licencji i mogę podejrzeć konkretnego grajka , ale nie mogę jakiegoś super wyselekcjonować coś.

 

Chodzi generalnie o 2 kluby Kaiserslautern ( 2-3 mln Euro) i Southampton ( tutaj mogę wydać do 30mln Euro) W obu sejwach mam 3 sezon . Narazie w Kaiserslautern gram Kownackim , Zerle ( był w zespole) . W Southampton grałem Lambertem jednak zakończył karierę i teraz kupiłem Fierro ale gra dosyć słabo

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak to jest, że w FM14 reprezentacja Polski jest naprawdę mocna?

jest mocna, ponieważ w I sezonie, Adam Nawałka powołał gracza Readnig, niejakiego Nickiego Blackmana ;)

 

 

W mojej grze jest obywatelem Barbadosu.

 

U mnie jest ENG/PL

Odnośnik do komentarza

 

nigdy więcej tego badziewia.

 

Jak zawsze użył kolega silnej argumentacji :)

 

 

No więc zaczynamy.

 

Nie mam ochoty grać w grę, w której skuteczność pierwszego strzału wynosi ca 90%. "Najbardziej zabawne jest to gdy ten strzał ma miejsce w 94 minucie.

Nie mam ochoty grac w grę w której po trzech zwycięstwach z rzędu przegrywa się mecz mając 6 setek i strzały 17/9

Nie mam ochoty grac w grę w której w finale mistrzostw świata spotyka się Meksyk z Kamerunem, a Brazylia zajmuje 4 miejsce w swojej grupie.

Po drodze tenże Kamerun pokonuje Włochy,Argentynę i Anglię by na koniec przegrać z Meksykiem

Nie mam ochoty grać w grę w której po jednodniowym urlopie lider przegrywa u siebie z 12 drużyną 1:6 by wygrać po restarcie 4:0

Nie mam ochoty grać w grę w której skuteczność karnych wynosi 99%

Nie mam ochoty grać w grę,w której konkursy rzutów karnych kończą się za każdym razem 5:4(5 takich przypadków)

Nie mam ochoty grać w grę ,w której druga drużyna ligi przegrywa u siebie z ostatnią po 6 minutach 3:0

Nie mam ochoty grać w grę ,w której Portugalia zajmuje 4 miejsce w grupie,Rosja trzecie, a do baraży wychodzi Irlandia Północna.Wygrywa grupę Izrael ( EL MŚ 2014)

Nie mam ochoty grac w grę ,w której Eire remisuje z Andorą 0:0 (EL MŚ 2018).

Nie mam ochoty grac w gę w której na powiedzmy 200 meczy około 10% kończyło się remisami przy prowadzeniu 2:0 do około 50 minuty. W drugą stronę nigdy to nie działało. Nie udało mi się zremisować ani razu, gdy przegrywałem 2:0

W lidze portugalskiej słabiutki Belenenses zajmuje 4 miejsce i wyprzedza o 3 lokaty Sporting Lisbona. Ale to jeden przypadek, generalnie w ligach na dystans wszystko jest zgodne z rzeczywistym rozkładem sił

 

Świadczą te przypadki, nie o tym, że ta gra jest zła. Świadczą o tym, ze jest to gra wybitnie losowa.Losowa dla reprezentacji i gracza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...