Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ten silnik meczowy to jeden wielki błąd.

Nie rozumiem dlaczego jak np strzele gola to za 1 min będzię już 1:1.

To jeden z wielu błędów.

Prowadzisz 3:0 do 80minuty, co z tego jak przegrasz 3:5.

Piłkarze strzelają gole życia chyba, choć jego umiejetności to 9 10

wtf....

Jak narazie to wielkie rozczarowanie, żałuje że wydałem pięniądze na tą grę.

Żeby nie było to gram w fm i cm od ich powstania.

 

Dół :(

Z tym się kompletnie nie zgodzę i twoje zarzuty są niezrozumiałe kompletnie :D nie spotkałeś się z tym że w min. drużyna może strzelić bramkę ? z tego co się orientuję w 14 s można strzelić gola, chociaż w fm udało mi się po 18 s, to że strzelają gole życia i maja niskie noty to co w tym dziwnego ? czyli grający np w a, b klasie amatorzy nie potrafią strzelać pięknych bramek, skoro tak uważasz to chyba mało masz styczności z piłką nożną, a taki przypadek że prowadzisz 3-0 i kończy się 3-5 to nigdy mi się nie wydarzył, miałem sytuacje gdzie szybko prowadziłem 3-0 i kończyło się 3-3 3-4 ale nigdy w samej końcówce. Grałeś podobno we wszystkie wersje a piszesz takie śmieszne wady jakby poprzednie wersje były idealne, wg. mnie jedyną rzeczą którą mogliby poprawić to liczba strzałów chociaż i to nie powtarza się cały czas.

Gram już 7 sezon i gdyby nie realne rzeczy się zdarzały cały czas to na pewno bym zrezygnował.

Odnośnik do komentarza

Ja też się nie zgodzę.

Co prawda walczę o utrzymanie w najnizszej angielskiej lidze i zostały mi tylko trzy mecze by sie wykazać przed ewentualnym zwolnieniem, ale wysokich wyników nie spotykam. Strzały moje i przeciwnika na poziomie 8-12 na bramkę. Poprzedni mecz zacząłem od zdobycia bramki, później przeciwnik wyrównał, by na dwie minuty przed końcem meczu strzelić decydującego gola. Przegrałem, ale po zaciętej walce.

Odnośnik do komentarza

Ja też się nie zgodzę, bo rozegrałem wprawdzie pełny sezon Barceloną z przegiętą ilością strzałów, ale teraz zacząłem rozgrywkę Southampton i już tak łatwo nie jest. Pościgi z 2:0 na np. 2:4 zdarzały się nie raz i nie dwa w rzeczywistym futbolu, a i w FMie nie jest tak, że są co 2 mecze, prawda? Ja jestem bardzo zadowolony z tegorocznej wersji i mam nadzieję, że jak jeszcze połatują ją, to może być najlepszy FM (oczywiście zaraz po 08) :D

Odnośnik do komentarza

Ja też się nie zgodzę, bo rozegrałem wprawdzie pełny sezon Barceloną z przegiętą ilością strzałów, ale teraz zacząłem rozgrywkę Southampton i już tak łatwo nie jest. Pościgi z 2:0 na np. 2:4 zdarzały się nie raz i nie dwa w rzeczywistym futbolu, a i w FMie nie jest tak, że są co 2 mecze, prawda? Ja jestem bardzo zadowolony z tegorocznej wersji i mam nadzieję, że jak jeszcze połatują ją, to może być najlepszy FM (oczywiście zaraz po 08) :D

Zgadzam się w 100%, jak dojdzie łatka to może być rewelacja, nie ma na szczęście jakiś grubych błędów, są drobne rzeczy do poprawy:) Southampton rewelacyjna drużyna z Luka Shaw, Ward-Prowse polecam genialnego zawodnika Will Hughes z Derby i Yassine Benzia z Lyonu :)

Odnośnik do komentarza

no dobra dobra, nie chodzi mi tu o niskie ligi tylko o Polską ligę :). Może odzwyczailem się od fm'a, około roku nie grałem :P. Jak narazie dziwny mi się wydaję :)

Za często chyba te come back'i się zdarzają. Bardzo wysokię wyniki są w polskiej lidze, nie chodzi mi tu o mój zespół.

 

Pozdrawiam

 

ps. zaczynam się wkręcać jak w fm'a 4 xD

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem jeszcze, że co niektóre zachowania zawodników w rzeczywistości są odzwierciedlone w FM. Dwa przykłady:

- Mandżukić napastnik, który walczy o piłkę i cofa się nawet na własną połowę

- Robben, który nie stosuje się do niektórych poleceń. Tylko on u mnie w drużynie nie wykonuje rzutów rożnych krótko mimo, że tak mam ustawione. Inni zawodnicy stosują się do poleceń.

 

Jest jeszcze jedna rzecz bardzo mnie irytująca. Napastnik, który dostanie na 20m piłkę i idzie sam na sam z bramkarzem zazwyczaj oddaje strzał zamiast go mijać licząc na karnego czy pustą bramkę.

Odnośnik do komentarza

 

 

ps. zaczynam się wkręcać jak w fm'a 4 xD

 

CM 4, to największa porażka w calej serii.

 

chodzi mi o fm4 a nie o cm4, wtedy własnie te firmy się rozdzieliły i powstały dwa menagery :)

 

 

chyba że coś mi się pomieszało ?

 

 

@Jahu

 

Spróbuj zaktualizować sobie różne sterowniki, miałem podobny błąd to zainstalowanie directx 11 pomogło

Odnośnik do komentarza

 

 

ps. zaczynam się wkręcać jak w fm'a 4 xD

 

CM 4, to największa porażka w calej serii.

chodzi mi o fm4 a nie o cm4, wtedy własnie te firmy się rozdzieliły i powstały dwa menagery :)

 

 

chyba że coś mi się pomieszało ?

 

 

FM zaczął się od wersji 5. Wcześniej był jeszcze CM 03/04. Zresztą jak dla mnie bardzo grywalny.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...