Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przywiązywał bym większej uwagi do statystyk, pod warunkiem że w meczu nie zostajemy zdominowani do oddania paru strzałów gdy przeciwnik oddaje ich kilka razy więcej, liczba strzałów zależy od stylu gry drużyny, można nabić sobie statystyki strzałami z dystansu które nie przynoszą dużego efektu lub nakazać podań w pole karne, rajdy między obrońcami itd, wtedy strzałów jest mniej ale akcje są efektowniejsze i przynoszą więcej bramek, parokrotnie sprawdzałem że styl rozgrywania ma największe znaczenie, czym więcej kombinacji, zadań taktycznych tym strzałów mniej ale bramek więcej, a proste granie przynosi dużo strzałów ale mało bramek.

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że są piłkarze mniej i bardziej kontuzjo-genni. No ale to co mam teraz w Bayernie to jakaś masakra. Robbenem i Riberym albo doznają kontuzji w pierwszym meczu po poprzednim urazie lub na treningu po pierwszym meczu. I wypadają średnio na 3-5 spotkań. Chore!!!

 

Orientuje się ktoś może, czy nowa łatka będzie poprawiać uznawanie drugiej narodowości w filtrach i lidze rosyjskiej ?

Odnośnik do komentarza

Podobno niedługo ma sie pojawić nowa łatka do FM poprawiająca gre obrony i kosmiczne wyniki. Zawsze się zastanawiam czy kontynuować można rozgrywkę, czy lepiej zacząć nową karierę...

Jak jest naprawdę?

 

Jak wejdzie łatka to na pewno będzie można kontynuować karierę.

 

Panowie, oddaję co mecz po 30 strzałów, przeciwnik 4-5 i przegrywam mecze.

Drużyna dobra - Arsenal.

Ustawienie 4-2-1-2-1 (swóch ŚP, OPŚ, skrzydłowi jako schodzący napastnicy).

 

Macie jakiś pomysł?

 

O to Ci chodzi ?? :D

 

 

image.jpg

 

Taki urok fm :) pytanie czy masz dużo akcji kluczowych czy raczej większość strzałów pada bez skrótów ? Warto wybrać do stałych fragmentów zawodników z dobrymi notami, również do rzutów z autów, u mnie zawodnik wrzuca piłkę w pole karne z bocznej linii i sporo bramek też wpada. Rozgrywka jest ciekawsza jeśli mając dużą przewagę remisuje się lub przegrywa przykład z rzeczywistości:

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Odnośnik do komentarza

 

Podobno niedługo ma sie pojawić nowa łatka do FM poprawiająca gre obrony i kosmiczne wyniki. Zawsze się zastanawiam czy kontynuować można rozgrywkę, czy lepiej zacząć nową karierę...

Jak jest naprawdę?

 

Jak wejdzie łatka to na pewno będzie można kontynuować karierę.

 

 

Wiem, że zawsze można, ale czy zmiany będą dotyczyły zapisanego stanu gry czy dopiero od nowej rozgrywki?

 

Odnośnik do komentarza

Zapisanego, inna sprawa to czy zmiany nie będą na tyle daleko idące, że taktyka zacznie, a rzacziej przestanie działać jak należy. Ja z wgraniem łatki poczekam aż zakończe aktualny sezon, dlatego Steama w tryb offline przełączę.

 

Czyli zakonczyasz aktualny sezon, ale nie będziesz zaczynał nowej kariery, tylko kolejny-nowy sezon juz zaczniesz na nowej łacie, tak?

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że są piłkarze mniej i bardziej kontuzjo-genni. No ale to co mam teraz w Bayernie to jakaś masakra. Robbenem i Riberym albo doznają kontuzji w pierwszym meczu po poprzednim urazie lub na treningu po pierwszym meczu. I wypadają średnio na 3-5 spotkań. Chore!!!

 

Orientuje się ktoś może, czy nowa łatka będzie poprawiać uznawanie drugiej narodowości w filtrach i lidze rosyjskiej ?

kontuzje sa raczej ok w nowym fm. mysle ze poprawia rosyjska lige.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ten silnik meczowy to jeden wielki błąd.

Nie rozumiem dlaczego jak np strzele gola to za 1 min będzię już 1:1.

To jeden z wielu błędów.

Prowadzisz 3:0 do 80minuty, co z tego jak przegrasz 3:5.

Piłkarze strzelają gole życia chyba, choć jego umiejetności to 9 10

wtf....

Jak narazie to wielkie rozczarowanie, żałuje że wydałem pięniądze na tą grę.

Żeby nie było to gram w fm i cm od ich powstania.

 

Dół :(

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ten silnik meczowy to jeden wielki błąd.

Nie rozumiem dlaczego jak np strzele gola to za 1 min będzię już 1:1.

To jeden z wielu błędów.

Prowadzisz 3:0 do 80minuty, co z tego jak przegrasz 3:5.

Piłkarze strzelają gole życia chyba, choć jego umiejetności to 9 10

wtf....

Jak narazie to wielkie rozczarowanie, żałuje że wydałem pięniądze na tą grę.

Żeby nie było to gram w fm i cm od ich powstania.

 

Dół :(

 

Nie wiem. Ja nie mam aż takich problemów...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...