Skocz do zawartości

Marynia wstępuje do Stowarzyszenia Libertariat, bo nie dostała #429zł stypendium socjalnego z PWSZ w Kutnie


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

kurwa mać. Nie oddałem indeksu na czas i przyszło pismo o skreśleniu z listy studentów, bez możliwości odwołania. Nie moja wina że do prodziekana kolejki jak za komuny, a do wieece pana profesora od fizyki nie ma w kraju. No i kase ze stypendium też odbierają.

:<

:rotfl: Jaką gównoburzę zrobili ws. mięsa w Makro :lol:

Odnośnik do komentarza

lol, Świerczewski był na okładce FIFY 94 O_O :D

 

http://pics.mobygames.com/images/covers/large/1110488130-00.jpg

 

Wiki kłamie :P To nie on. Kiedyś już to na tym forum rozpracowaliśmy, zaraz to zrobię jeszcze raz.

Ej, wychodzi na to, że to chyba jednak on:

 

R. Warzycha J. Bako A. Lesiak YC.png 51' J. Brzęczek P. Swierczewski M. Kozminski P. Czachowski R. Kosecki YC.png 67' D. Adamczuk SO.pngYC.png 65' J. Furtok SO.pngM. Leśniak YC.png 32' Trener: A. Strejlau Zmiany

J. Ziober SI.png

for J. Furtok 46'

J. Bąk SI.png

for D. Adamczuk 78'

 

Odnośnik do komentarza

kurwa mać. Nie oddałem indeksu na czas i przyszło pismo o skreśleniu z listy studentów, bez możliwości odwołania. Nie moja wina że do prodziekana kolejki jak za komuny, a do wieece pana profesora od fizyki nie ma w kraju. No i kase ze stypendium też odbierają.

jest sprawiedliwość na tym świecie :keke:

Nie dla legatów ! :D

Odnośnik do komentarza

ale ja czekałem od dzewiątej dwa razy do pieprzonej dwunastej. potem godzina dyżuru prodziekana i nigdy nawet nie wszedłem, bo taka kolejka.

3h? 3h to ja czekam na lekarza jak jestem pierwszy w kolejce...

 

Kurwa, jestem wlasnie po pierwszym w zyciu treningu MMA... nie czuje w ogole konczyn :D

Odnośnik do komentarza

ale ja czekałem od dzewiątej dwa razy do pieprzonej dwunastej. potem godzina dyżuru prodziekana i nigdy nawet nie wszedłem, bo taka kolejka.

To znaczy, że przyszedłeś zbyt późno. :P Jak zdawałem indeks przed licencjatem to robiłem dwa podejścia, bo na jedną osobę przypadało około 20 minut, a dziekanat pracował tylko przez 5 godzin. Za pierwszym razem po prostu przyszedłem pół godziny przed otwarciem i dawno było już pomiatane, więc na drugi dzień byłem 2 godziny wcześniej, a i tak wszedłem bodajże jako 11 czy 12, czyli w okolicach 12. Chore, ale nic się nie da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...