Skocz do zawartości

Marynia wstępuje do Stowarzyszenia Libertariat, bo nie dostała #429zł stypendium socjalnego z PWSZ w Kutnie


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowczo protestuję przeciwko porównywaniu p.Tomasza Lisa do śp. dra Józefa Goebbelsa! P.Lis to, z poglądów, hitlerowiec (jak większość federastów), z usposobienia blond-bestia - ale nie ma nawet 20% zdolności Goebbelsa. Zwykły pachołek.

 

 

Czyli co, zaraz pójdzie w eter, że JKM "podziwia" nazistów i 4% chuj strzelił? ;)

Odnośnik do komentarza

W ogóle to nie wysyłałem podania o pracę, a zaproponowali mi kadrę Anglii :-k. Tylko czy jak przyjmę ich propozycję to automatycznie nie zrezygnuję z klubu?

 

Co za problem zapisać przed zaakceptowaniem i sprawdzić?

 

Swoją drogą mogliby w końcu zmienić jednoczesne prowadzenie klubu i reprezentacji albo przynajmniej znacząco ograniczyć,że tylko nieliczne kluby i reprezentacje przy naszej odpowiedniej reputacji,by się godziły na coś takiego. Dałoby to trochę realizmu,co :-k

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle to nie wysyłałem podania o pracę, a zaproponowali mi kadrę Anglii :-k. Tylko czy jak przyjmę ich propozycję to automatycznie nie zrezygnuję z klubu?

 

1. Co za problem zapisać przed zaakceptowaniem i sprawdzić?

 

2. Swoją drogą mogliby w końcu zmienić jednoczesne prowadzenie klubu i reprezentacji albo przynajmniej znacząco ograniczyć,że tylko nieliczne kluby i reprezentacje przy naszej odpowiedniej reputacji,by się godziły na coś takiego. Dałoby to trochę realizmu,co :-k

 

1. A to pomysłowa bestia ;).

2. Nie mówiąc o tym, że w prawdziwym świecie trenowanie jednocześnie klubu i reprezentacji się raczej nie zdarza.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle to nie wysyłałem podania o pracę, a zaproponowali mi kadrę Anglii :-k. Tylko czy jak przyjmę ich propozycję to automatycznie nie zrezygnuję z klubu?

 

Co za problem zapisać przed zaakceptowaniem i sprawdzić?

 

Swoją drogą mogliby w końcu zmienić jednoczesne prowadzenie klubu i reprezentacji albo przynajmniej znacząco ograniczyć,że tylko nieliczne kluby i reprezentacje przy naszej odpowiedniej reputacji,by się godziły na coś takiego. Dałoby to trochę realizmu,co :-k

 

No to chcesz realizmu czy grać s&l?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...