Skocz do zawartości

[FM13] Farnborough


Debrecen

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień 2014

Blue Square Bet South:

[37/42] Farnborough (1) (19) Staines 6:0 (3:0)
(R. Doble `11 `75, I. Atiku `15, L. Chalmers `27 /k/, D. da Mota `69, M. Williams `73)

[38/42] Farnborough (1) (9) Gloucester 5:1 (5:0)
(G. Bettmer `1, R. Doble `2 `4 `31/k/, G. Owen `37 S. Wilson `89)

[39/42] Eastbourne Boro (10) (1) Farnborough 0:5 (0:2)
(G. Bettmer `33 `90, R. Doble `39, L. Walker `52 {k}, O. Rowe `58 {sam})

[40/42] Tonebridge (14) –(1) Farnborough 0:1 (0:1)
(I.Atiku `44)

[41/42] Farnborough (1) (4) Bishop’s Stortford 5:1 (3:1)
(L. Chalmers `27 `75, R. Doble `34, G. Owen `36, S. Bishop `67 J. Lampe `39)

[42/42] Chelmsford (18)- (1) Farnborough 0:2 (0:1)
(M. Del Estal `13, W. Rowland `54)

- - - > KOŃCOWA TABELA < - - -

Mając już pewny awans nie grałem rezerwowym składem, a dalej cisneliśmy rywali najmocniejszą jedenastką. Przedłużyliśmy swoją passę ze zwycięstwem z rzędu do magicznej liczby : 21. Bawiliśmy się rywalami, nie było już spiny aby osiągnąć wygraną, a, mimo to nadal byliśmy po za zasięgiem. Szkoda mi było pokonania Bishop’s Stortford. Rywale przez przegraną z nami wypadli z walki o baraże. Strzeliliśmy 24 gole w 6 spotkaniach, więc znowu zaszaleliśmy z kanonadą bramek. Nie mogę wyróżnić nikogo indywidualnie, bo każdy grał jeszcze na 100% w każdym z tych spotkań. W spotkaniu z Tonebridge straciliśmy da Motę, który nadwyrężył kostkę i wróci dopiero do gry za 7 tygodni. Ciekawostką niech będzie to , że w ostatniej kolejce wyszliśmy jedenastką prawie samych wychowanków. Nawet dając rywalowi taką szansę do nawiązania walki z nami, Chelmsford nie istniał.
Sezon zakończyliśmy przyjemnie, z gracją jak na lidera przystało. Bawiliśmy się w tej lidze, ta liga była dla nas za słaba. Teraz musimy się wzmocnić na kilku pozycjach i walczyć o jak najwyższe cele. Oczywiście liga wyżej może boleśnie nas przywitać i te marzenia staną się tylko marzeniami, ale ja wierzę, że po awansie będziemy drużyną silniejszą niż teraz. Blue Square Bet Premier- Farnborough nadchodzi! :impreza:

Odnośnik do komentarza

Jednak mialem w 1 pliku.... gra nie zostala wczytana.. jest jakis sposob aby odzyskac sejv?

 

To chyba by było na tyle jeśli chodzi o tego opka... Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu. Wczułem się w grę, wczułem w drużynę, w opisywanie tutaj na forum. Jednak teraz, z braku zepsutego sejva, będzie trzeba zakończyć opowiadanie :C
:c

Odnośnik do komentarza

Po awansie staliśmy się klubem zawodowym :) Szkoda mi tamtej kariery, ale chyba w edytorze przeniose Farnborough do BSP, zmienie na klub profesionalny i przeniose pilkarzy ktorych mialem. Zaczac nowy temat czy pisac dalej w tym? Jak myslicie?

Wszystko gotowe w edytorze. Nowi zawodnicy, których kupiłem też są już w Farnborough, ale pytanie do was, moich wiernych czytelników, pytam sie jak zacząć :)

Odnośnik do komentarza

Wyszło jak wyszło, jedziemy dalej przy pomocy edytora jak już wspomniałem. Przerzuciłem Farnborough do BSP kosztem Hyde. Dodałem tych piłkarzy co już miałem, wywaliłem tych, którzy odeszli z końcem tamtego sezonu. Jeszcze dodałem tych zawodników, których zakupiłem przed startem mojego III sezonu, a więc są to:

Tanju Ozturk

Roland Muller

Flavien Michelini

 

Wszyscy Ci “nowi” zawodnicy przybyli do nas z wolnego transferu. Ozturk i Muller grali w Dusiburgu, a Falvien przybył do nas z dalekiej Tajlandii.

Odnośnik do komentarza

Sparingi:

Farnborough Brentwood 3:0 (S. Hadji, T. Steimtez, D. da Mota)
Farnborough Bournemouth 4:3 (D. Hall, S. Cook /s/, R. Doble x2)
Farnborough MK Dons 1:3 (S. Hadji)
Lewes Farnborough 0:1 (R. Doble)
Farnborough LOSC Lille II 3:1 (R. Cobbolly x2, S. Hadji)
Farnborough Sheff Wed 1:1 (D. da Mota)
Banbury Farnborough 1:0

Wyniki sparingów mogły się podobać. W każdym ze spotkań wystawiałem co prawda inną jedenastkę, ale taktyka zostawał ta sama. Chwały nie przynosi ostatni mecz ze słabiutkim Banbury. Mieliśmy przewagę, a to jednak gospodarze mieli trochę więcej szczęścia, bo umiejętności to, im brakowało. Jeszcze zaliczyliśmy fiasko w starciu z MK Dons, ale tam naprawdę sporo się działo, a wynik w tym meczu mnie jakoś nie interesował. Zagraliśmy dobrze, szybko wymienialiśmy podania, ale nie funkcjonował zbyt dobrze pressing. Największym wygranym okresu przed sezonowego, jest bez wątpienia Doble. Rozegrał dwa mecze, strzelił 3 piękne bramki. Rywalizacja z Hadjim podziała na niego motywująco, a przecież Marokańczyk także zagrał bardzo dobrze. Zawiodłem się trochę na Bettmerze, ale to i tak jest gwóźdź drużyny. Wierzę, że tak jak ostatnio, tak i teraz będzie skuteczny i w odbiorze, ale także w ataku.
Sezon w BSP czas zacząć!

Odnośnik do komentarza

11.08.12.
Pierwszy mecz w BSP rozgrywaliśmy na własnym obiekcie ze spadkowiczem z L2 Macclesfield. Jednak nie jest to spadkowicz, który posiada mocną kadrę i odbębni sezon w Conference, a następnie wróci. Dla mnie to typowy średniak w naszej lidze, a że przed sezonem założyłem sobie za cel przynajmniej dostanie do baraży, taki rywal nie stanowił dla nas większej przeszkody. Goście mecz kończyli z zerowym dorobkiem bramkowym i nie gościli w naszym polu karnym zbyt często. My zaś staraliśmy się, jak najczęściej udowadniać nasze aspiracje. Znakomitą formę znów posiada Steimetz, autor dwóch goli. Debiut Micheliniego wypadł okazale, piękna bramka z 30 metrów. Napastnicy grali dziś rolę asystentów, bo Doble i Hadji asystowali przy trafieniach Steimetza.

BSP [1/46]
Farnborough [-] – [-] Macclesfield 3:0 (1:0)

1:0 –T. Steimetz `7 [R. Doble]
2:0 F. Michelini `64
3:0 T. Steimetz `76 [s. Hadji]

MoM: T. Steimetz Farnborough, AMC, 9.2

Odnośnik do komentarza

18.08.12.
Bez Steimetza przystąpiliśmy do meczu z Gateshead. Jego miejsce zajął Walker i spisał się całkiem przyzwoicie. Anglik jest innym typem piłkarza od Thieryego, ale na tle słabego rywala różnicy nie było widać. Gateshead to ogólnie rzecz biorąc poważny kandydat do spadku i bez większych problemów pokazaliśmy, kto tu będzie walczył o zwycięstwo. Wynik meczu został ustalony już w pierwszych 11 minutach. Pierw Curtis umieścił piłkę we własnej bramce, po dośrodkowaniu Walkera, a niecałe 10 minut później Doble indywidualną akcją w polu karnym technicznym uderzeniem pod poprzeczkę ustalił wynik. Potem działo się niezbyt wiele, atakowaliśmy, lecz nic z tego nie wychodziło. Brakowało Steimetza, który potrafi pociągnąć ofensywę. Rywal pozwalał na dużo, ale dziś nie mieliśmy ochoty na rozstrzelanie gości.

BSP [2/46]
Farnborough [8] – [7] Gateshead 2:0 (2:0)

1:0 J. Curtis `2 /s/ [L. Walker]
2:0 R. Doble `11

MoM: G. Owen Farnborough, DC, 8.1

Odnośnik do komentarza

Jak Ty wynajdujesz takich graczy? Ja o zawodnikach pokroju Ozturka mogłem pomarzyć grając nawet ligę wyżej.

 

Pewnie pokonałeś Macclesfield Town, króre zawsze bije się o awans. To dobry prognostyk

Jak? Już Ci mówię. Jest czynność prosta, ale czasochłonna :)

Otóż, ostatnio mam problemy ze snem, obecnie mam dłuższy urlop, człowiek jest nie zmęczony po robocie to nie może spać. Więc, puszczam sobie muzyczkę w tle i zaczynam podróż po całym świecie. Przeglądam historię transferów klubów i patrze kto jest wolnym. Jak ktoś ciekawy to proponuję mu kontrakt, jak się zgadza to bach go do drużyny. I tak właśnie przeglądam sobie nocami zawodników, którzy opuścili swoje kluby ^^

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...