Skocz do zawartości

Promocje gier


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem te aukcję. Jednak wolał bym coś ze sklepu. W poprzednim roku naciąłem się na coś takiego. Niby nowe z folia a jednak foliowane było powtórnie. Zwykłe oszustwo. W tedy kasę odzyskałem ale ile było zachodu przy tym to moje. Nie twierdzę, że tu taki sam przypadek ale jakoś się uprzedziłem. Tym bardziej, że chce to kupić jako prezent.

Odnośnik do komentarza

Z półtora tygodnia temu w media expert (w sklepie online) było po 50 zeta, w zeszłym dało się jeszcze znaleźć pojedyncze sztuki bezpośrednio w sklepach. Widocznie zszedł im cały nakład ;]

 

Raczej skończyła się promocja. Z tego co pamiętam pudełkowy FM 16 za 50 zł miał być do 10 lipca :P

Odnośnik do komentarza

Ale kilka sztuk jeszcze zostało po tym okresie. Znajomy kupił 13 lipca w Gryficach afair. No, ale wtedy na stronie internetowej było po 50 zł z informacją, że jeśli cokolwiek zostało to najwyżej na półkach. Teraz znowu będzie trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza

W Humble 2K Bundle 2 możecie nabyć:

za minimum $1

– The Darkness II

– Spec Ops: The Line

– Duke Nukem Forever

powyżej średniej ceny (aktualnie $6.40)

– Sid Meier’s Civilization V

– NBA 2K16

– Mafia II: Digital Deluxe Edition

– Battleborn Summer Skins Pack Add-on

– Ukryte gry

za minimum $15

– Battleborn

– Battleborn Platinum Currency Add-on

– Borderlands: The Pre-Sequel

Źródło - http://lowcygier.pl/bundle/humble-2k-bundle-2/

Szczególnie dla NBA warto, bo raczej trudno ją znaleźć w takiej cenie, ale nawet pierwsze trzy za dolara wyglądają ok.

Odnośnik do komentarza

 

No podczas wyprzedaży Steama kupiłem wersję Jordan Edition za 12E. Ale fakt, że się opłaca. Szkoda tylko, że przyda się do tego dokupić pada x360, bo na normalnym się zwyczajnie nie da grać :-k

nie da się grać, gdyż?

 

 

Na normalnym padzie (PS3, PC) nie masz ustawionych klawiszy kierunkowych, a nie można tego zmienić (żeby zmienić przypisanie klawiszy, musisz przypisać 14, a zwykły pad ma ich 12 aktywnych), więc ciężko grać :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

No podczas wyprzedaży Steama kupiłem wersję Jordan Edition za 12E. Ale fakt, że się opłaca. Szkoda tylko, że przyda się do tego dokupić pada x360, bo na normalnym się zwyczajnie nie da grać :-k

nie da się grać, gdyż?

 

 

Na normalnym padzie (PS3, PC) nie masz ustawionych klawiszy kierunkowych, a nie można tego zmienić (żeby zmienić przypisanie klawiszy, musisz przypisać 14, a zwykły pad ma ich 12 aktywnych), więc ciężko grać :keke:

 

yyy no przecież w padach od PS3 są R3 i R3 jako wciśnięcie gałki? w swoim logitechu na PC też tak mam...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No podczas wyprzedaży Steama kupiłem wersję Jordan Edition za 12E. Ale fakt, że się opłaca. Szkoda tylko, że przyda się do tego dokupić pada x360, bo na normalnym się zwyczajnie nie da grać :-k

nie da się grać, gdyż?

 

 

Na normalnym padzie (PS3, PC) nie masz ustawionych klawiszy kierunkowych, a nie można tego zmienić (żeby zmienić przypisanie klawiszy, musisz przypisać 14, a zwykły pad ma ich 12 aktywnych), więc ciężko grać :keke:

 

yyy no przecież w padach od PS3 są R3 i R3 jako wciśnięcie gałki? w swoim logitechu na PC też tak mam...

 

 

Sprawdzę, ale o ile mnie pamięć nie mylę, to nie łapało tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...