Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14466766,Mamy_nowy__lepszy_zapis_z_monitoringu_z_plazy__Bijatyke.html#BoxSlotII2img

 

Ja wiem, że źródło jest jakie jest, ale chodzi o to, że słynny filmik w końcu można obejrzeć w lepszej jakości. I nie wiem jak Wy, ale ja się zastanowię trzy razy, zanim przyjmę na plaży butelkę od jakiejkolwiek kobiety. Dość niebezpieczna sprawa : |

bo to zła kobieta była

Odnośnik do komentarza

A ja sobie wczoraj w CK2 w 916 przyjąłem chrzest (jeszcze jaki wódz Mazowsza), król umarł 2 lata później (super łaska Boża) mając 20 lat od rany w głowę podczas bitwy (jeszcze parę miesięcy jako warzywko powegetował), przyszedł jego następca (brat poganin) którym na starcie rozjebałem Great Moravię chcącą odbić Cieszyn (250 hajsu z Enforce Demands to jest polski klub), dozbierałem trochę Piety, przyjąłem chrzest i utworzyłem królestwo Polski w wieku lat 18 w 921 roku, czyli wyprzedziłem Mieszka o 45 lat :king: .

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli wyprzedzenie chrztu Polski bardziej :P.

Niemce są jakieś przekurwione w tej grze, ShareX mi nie chce coś screena zrobić, ale mają niemal całą Francję (Akwitania ma tylko trochę prowincji na południowym zachodzie), cały teren który HRE ma normalnie w powiedzmy 1066 roku + ponad połowę półwyspu apenińskiego. Teraz kiedy przyjąłem chrzest muszę jak najszybciej wżenić się w rodzinę Cesarza (muszę liczyć, że w razie czego obroni mnie przed Rusią) i chcę napierdalać pogan na casus belli Holy War by utworzyć w końcu Wendish Empire.

Odnośnik do komentarza

Złotousty Sienkiewicz: monopol na przemoc ma państwo, a nie bandyci.

 

Stalinista? Czy zwykły debil?

Powiedział prawdę. Jest to jeden z najważniejszych argumentów za zniesieniem państwa - zniesienie monopolu agresji, przymusu i przemocy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...