Skocz do zawartości

W życiu piękne są tylko chwile...


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

Transfery z klubu:

 

Angel Rangel (2.5 mln do Reading) - Transfer którego można było się spodziewać, Rangel do najmłodszych nie należał, dlatego postanowiłem go sprzedać.

Frank Lampard (WT) - Nie przedłużyłem z nim kontraktu.

Chico (27.5 mln do Barcelony) - Dobry sezon, zdobyte mistrzostwo wreszcie zaowocowało ofertą z wielkiej Barcelony, której po prostu nie mogłem odrzucić.

Dennis Praet (7.5 mln do Chartlon) - Na wypożyczeniu w Liverpoolu kompletnie sobie nie poradził, zagrał zaledwie w 12 spotkaniach w których zaliczył 2 asysty. Gdy pojawiła się oferta z Chalrtonu to długo się nie zastanawiałem.

Jelle Vossen (7.5 mln do Ipswich) - Mamy tak wielką rywalizację ataku, że Vossen nie był mi już kompletnie potrzebny.

Tomasz Kupisz (wyp. do West Brom) - Tak jak niektórzy z was przewidywali, chciałem sprzedać Tomka, niestety nie pojawiła się żadna dobra oferta, dlatego po raz kolejny został wypożyczony.

Jonjo Shelvey (23.5 mln do Manchesteru City) - Jego sprzedaży nie planowałem, ale gdy pojawiła się oferta z Manchesteru i dowiedziałem się o jednej perełce wystawionej na listę transferową to postanowiłem go sprzedać.

Tom Ince (25.5 mln do Realu Madryt) - Jego kontrakt wygasał za rok, a nawet nie chciał rozmawiać o przedłużeniu umowy, dlatego nie miałem wyjścia, musiałem się go pozbyć, zarobiliśmy aż 25.5 mln, co wydaje mi się dość dobrym wynikiem.

 

 

SUMA: 94 MLN

 

 

Transfery do klubu:

 

Odisseas Vlachodimos (WT z Stuttgart) - Postanowiłem, że czas najwyższy zakupić rezerwowego bramkarza, bo w przypadku kontuzji Valdesa tak naprawdę nie miałem nikogo. Padło na młodego Niemca, wychowanka Stuttgartu, którego zaoferował mi jego manager.

Edgar Ie (1.6 mln z Barcelona) - Typowa zapchaj dziura. W razie plagi kontuzji po niego właśnie sięgnę, bo może zagrać na każdej pozycji w obronie.

Grzegorz Krychowiak (WT z Reims) - Jego transfer zapowiadałem, chciałem mieć jakiegoś rodaka w swoim składzie, padło na Krychowiaka, który na pewno powalczy o miejsce w składzie z Mikelem.

Martin Kelly (11.25 mln z Arsenal) - On będzie miał za zadanie zastąpić Rangela. Niestety, była to opcja rezerwowa, bo pierwszym na mojej liście był Corchia z Sochaux, ale Francuzi zażyczyli sobie za niego... 70 mln. Myślę jednak, że Martin sobie spokojnie poradzi.

David Luiz (15 mln z Chelsea) - Pierwszy z bardzo znanych nowych graczy w Swansea! Brazylijczyk był wystawiony na listę przez włodarzy Chelsea, więc go kupiłem za marne 15 mln. Na pewno się u nas przyda, po odejściu Chico to on wzmocni rywalizację na środku obrony.

Mesut Ozil (25 mln z Real Madryt) - Drugi z tych "niechcianych", ale cena za niego to po prostu śmiech na sali. Manager Realu, Manuel Pellegrini to chyba idiota, puszczając takiego zawodnika za tak marną sumę. U nas będzie miał pewne miejsce na środku pomocy.

Gareth Bale (40 mln z Tottenham) - Największa bomba transferowa tego lata! GARETH BALE W SWANSEA! To brzmi niewiarygodnie, ale jednak! Udało mi się sprowadzić Walijczyka za 40 mln, co także jak na takiego zawodnika jest małą kwotą, jednak prezes Tottenhamu zdecydował się zaakceptować tę ofertę.

 

 

SUMA: 95 MLN

Odnośnik do komentarza

Z taką paką nie wygrać LM to będzie wstyd, więc trzymajcie kciuki :)

 

**************

 

Valdes - Ie Kelly Luiz Davies - Mikel Krychowiak Hulk (84' Bony) Ozil (30' Bruyne) Bale - Hemed (84' Clasie)

 

Przed meczem o Tarczę Wspólnoty z Manchesterem United zagraliśmy tylko dwa sparingi. Pierwszy z Fort Lauderdale Strikers, których ograliśmy 4:0 (Shelvey, Walcott, Clasie, Maguire) oraz drugi z Adelaide, którym strzeliliśmy o dwie bramki więcej (3x Walcott, Bruyne, Bale, Bony). Na spotkanie z Czerwonymi Diabłami postanowiłem troszkę poeksperymentować w składzie. Portugalczyk Edgar Ie na prawej obronie, Kelly w środku i para środkowych pomocników w postaci Krychowiak-Mikel. Chciałem się przekonać czy Ozil da rade sam rozgrywać, czy jednak musi miec partnera. Niestety zbyt dużo się nie dowiedziałem, bo w 30 minucie Niemiec zgłosił jakiś uraz i za niego wszedł De Bruyne. Na szczęście kontuzja nie było zbyt groźna, Mesut opuścił dwa treningi, ale na następny mecz był już gotowy. Jeszcze przed jego zejściem Manchester zdobył bardzo przypadkową bramkę, po wrzutce z rzutu rożnego Kagawy był niesamowity ping-pong w polu karnym, w którym najlepiej zachował się Hazard i dał prowadzenie Manchesterowi. Swoją drogą sprowadzenie Hazarda wydaje mi się strzałem w dziesiątke - Chelsea bez niego nie będzie już tak mocna, a do tego Czerwone Diabły będą mogły nam w tym sezonie jeszcze bardziej utrudnić zdobycie mistrzostwa. Długo się z prowadzenia nie nacieszyli, bo w 40. minucie swoją wartość pokazała nasza nowa gwiazda, Bale przeszedł najpierw Santona, zszedł do środka i uderzył pod poprzeczkę nie do obrony. Chwilę po przerwie kolejną kapitalną akcją popisał się Walijczyk, tym razem bardzo dobrze dograł prostopadle do Hulka a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. W 54. minucie padła ostatnia bramka w tym spotkaniu, Hulk odwdzięczył się koledze i tym razem to on zagrał piłkę w pole karne do Bale'a a ten bez problemu strzelił gola. Pewna zwycięstwo i Tarcza Wspólnoty jest nasza.

 

09.08.2015 - Tarcza Wspólnoty

Swansea 3:1 Manchester United

24' Hazard 0:1

40' Bale 1:0

46' Hulk 2:1

54' Bale 3:1

MoM: Gareth Bale 9.1

Odnośnik do komentarza

Powód jest banalny - znudziła mi się gra Swansea, może to głupio zabrzmi, ale faktycznie tak jest. Nie wiem, ja to chyba jestem stworzony do klubów Ekstraklasy. Może faktycznie tak jak pisze Vanlid zacznę Wisłą na koniec tego FM-a, zastanowię się nad tym. Bacao, chodzę do technikum, matura dopiero za rok :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...