Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

22 hours ago, Reaper said:

11. Jak tam pokerek? Dalej grasz? Liczyłeś kiedyś ile jesteś na plus (jakie ROI)?

12. Planujesz kolejne wyjazdy na duże turnieje? Pamiętam, że byłeś w Pradze, coś jeszcze? Jakieś sukcesy?

 

11. Ostatnio nie mam niestety tak wiele czasu na grę jak bym chciał. Czasem w weekend odpalę sobie kilka turniejów, ale żeby grać regularnie no to niestety nie mam szans. Trochę też straciłem do gry pasję, więc nie mam takiego drive'u jak kiedyś. Jeśli chodzi o wygrane online to dokładnej kwoty nie znam, ale powiedziałbym że jest to kwota ok. 40-50 tys. zł na czysto. Najlepszy jednorazowy strzał to ok 2100 usd.

12. Myślę że może jeszcze gdzieś w tym roku wyskoczę zagrać, może znów Czechy, może Wiedeń. Na pewno nie porzucam też marzenia o wyjeździe do Vegas, ale na to muszę sobie odłożyć większe pieniądze ofkors. Kiedyś sobie na tego WSOP-a pojadę, może na 40-te urodziny ? Poza Czechami jeszcze nie grałem, jak chyba wspominałem na forum na razie sukcesów na żywo brak ;)

 

16 hours ago, demrenfaris said:

13. Czy można gdzieś zobaczyć odcinek milionerów, w którym brałeś udział?

 

Niestety nie, ostatnio nawet znajomi proponowali żeby wspólnie wykorzystać jakieś kontakty w TVN, żeby to wyciągnąć ale nie pamiętam nawet mniej więcej daty emisji więc chyba już trzeba się pogodzić, że nie jest to do zdobycia.

 

Nominuję oczywiście mojego rzekomego bliźniaka: @beeres

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

12. Dlaczego nie Celtic?

13. Jakich klubów prócz LFC, Leeds i MK Dons nie znosisz w Anglii?

14. Jesteś zafascynowany tymi całymi Dokami. Nie będzie Ci tak po prostu żal archaicznego, ale napompowanego historią Goodison?

15. Trzy drużyny z lig niższych od Championship, które chciałbyś zobaczyć w Premier. 
16. Czy szu gardziłby ladem? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...