Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

6.  No to jak to było na tym prawie szkoleniu ?

Fantastycznie. Napisałem prawie jak na szkoleniu bo tez nie miałem możliwości pisania. I tyle podobieństw ze słynnym szkoleniem. To było spotkanie z najlepszymi kumplami ze studiów. Świętowaliśmy nasze 40. urodziny. Pojechaliśmy z rodzinami, nasze żony też się lubią, dzieci są w podobnym wieku i razem się bawią. Czyli wyjazd rodzinny połączony ze świętowaniem. Spędziłem zajebisty weekend.

Cytat

7. Nadal kupujesz piwo w biedronce ?

Owszem, ale nie tylko. Staram się dywersyfikować źródła

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

8. Jak narodziła się Twoja sympatia do klubu z Katalonii?

Kilka czynników się na to złożyło. Super druzyna z czasów mojego dzieciństwa/wczesnej młodości z Koemanem, Stoiczkowem i Laudrupem. Do tego romantyczna otoczka : prześladowania za Franco, jedyne miejsce gdzie można było mieć flagę Katalonii, brak sponsora na koszulkach. No nie wiem, jak można  było nie sympatyzować z  tym wszystkim.  Potem jak miałem 17 lat byłem na ich stadionie, kupiłem koszulkę z Ronaldo i sympatia jeszcze wzrosła. Wtedy jeszcze nie miałem negatywnych uczuć wobec Realu. Te zaczęły się w erze Galacticos. no bo jednak podejście: "będziemy najlepsi bo jesteśmy najbogatsi i możemy kupić każdego",  jest duzo bardziej słabsze od podejścia "będziemy najlepsi opierając sie na wychowankach". Tym bardziej jak potem Real objął znienawidzony przeze mnie Mourinho.  Ale to było dawno. Teraz sympatia do Barcy dalej jest, ale dużo mniejsza niż kiedyś. Na pewno nie jest to juz Mes que un Club, a korporacja nastawiona na zarabianie gigantycznych pieniędzy. Niewiele już rożni się od tfu, tfu Realu. Gran Derbi tez juz mnie przestało rajcować, głownie przez symulki z dwóch stron i wyskakiwanie przez obie drużyny z łapami do sędziego po każdej akcji. Wielki niesmak czułem po ubiegłorocznym zwycięstwie z PSG. Dla mnie styl, który bazuje na symulkach w polu karnym i wymuszaniu błędów sędziego jest nie do przyjecia.  Sympatia jest dalej, będę im zawsze kibicował w starciach z Realem, czy innymi gigantami światowej piłki, ale już bez większych emocji. 

Cytat

9. Co czeka Barcelonę po odejściu/zakończeniu kariery przez Messiego?

A nie zastanawiałem się nad tym. Koncern zwany Barcą to już jest tłusty kocur wiec spadnie pewnie na cztery łapy .Pewnie będzie trochę słabiej niż w erze Messiego, Xaviego i Iniesty, ale dalej będą europejską/światową czołówką. Raz na jakiś czas zdobędą Ligę Mistrzów, raz na jakiś czas odpadną z LM przedwcześnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Cytat

10. Ulubiony piłkarz ewer, i dlaczego akurat on?

Hmm, trudne pytanie. Wiele sympatii nie wytrzymywało próby czasu lub o nich już prawie nie pamiętam. Przykładem Roman Kosecki, który kiedys był moim ulubionym piłkarzem, dzis nie nie budzi we mnie sympatii. Wybieram trójkę.

Jorge Campos - jak mawiał Jan Tomaszewski "kurdupel w bramce Meksyku". Własnie dlatego, że był kurduplem tak bardzo mi imponował. Sam jestem niski, a on był nawet niższy ode mnie, a był doskonałym bramkarzem. Jeszcze moje uwielbienie rosło proporcjonalnie do tego jak jeździł po nim ten debil Tomaszewski. Poza tym barwna postać, typ szalonego bramkarza: grał tez jako napastnik, strzelał bramki, kolorowe stroje. Do dzis wielki szacunek.

Kuba Błaszczykowski - Wiadomo. Za serce, za dużo wzruszeń w trakcie kariery, prawdziwy Wiślak, ciężko nie czuc do niego sympatii po tym jak ratował swój klub. Klasa człowiek i piłkarz

Franek Łowca Bramek - za gole, które strzelał dla Wisły i reprezentacji. Bardzo lubiłem jego styl gry, ten spryt jaki miał i to, że sam na sam starał się mijać bramkarza.

 

Cytat

11. Pamiętasz swoje pierwsze spotkanie warszawskie? 

Oczywiście, grudzień 2009. Wtedy jak załatwiłem halę, gdzie gramy do dziś. Pierwsze wyjście na piwo było po pierwszej albo drugiej piłce. Wtedy nagle pojawiłem się w asyście policji :D Jak wracałem to przypadkowo zacząłem jechać pod prad i zatrzymała mnie Policja. Okazało się, ze w knajpie zostawiłem plecak z dokumentami. Policjanci nie do końca mi wierzyli więc poszli ze mną. Myślę, ze wywołałem spore zdziwienie wchodząc nagle do knajpy z dwoma psami :D Jakoś krótko potem dostałem aproszenie na imprezę do legendarnego Wawerhampton. Tam pierwsze skrzypce grali gospodarz Perez i @Wujek PrzecinakDo dziś mnie jeszcze boli wątroba ;)

Cytat

12. Jak trafiłeś na forum? 

W 2006 roku, po mistrzostwach zacząłem grać w FM-a 2006,  po dłuższej przerwie zresztą. Wybitnie mi nie szło i w poszukiwaniu taktyki (nie do Realu) wszedłem na to forum. Szybko dostałem bana, m.in. za szkalowanie Legii, ale wróciłem na multikoncie :D Mam nadzieję, ze jest przedawnienie, i nie zostanę zbanowany. Zresztą na tej wersji forum mam tylko jedno konto, a poza tym nie ma juz dowodów, bo z tego co pamiętam to tej wersji forum z 2006 to już chyba nie ma bo zawirusowana :P

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Cytat

15. Czym się w ogóle zajmujesz zawodowo, jak wygląda Twój dzień pracy? 

Gdybym nie maił dystansu do siebie to bym powiedział, ze PR-owcem, gdybym był zbyt skromny to bym rzekł, że jestem urzędnikiem. Czyli po prostu robię PR w pewnej instytucji państwowej. Jeżeli o niej słyszeliście to m.in. moja zasługa, a jeśli nie słyszeliście to m.in. moja wina. A co to za instytucja to nie napiszę, mnóstwo ludzi wie, a kto nie wie to trudno.

 

Mój dzień pracy wygląda rożnie. Co mogę robić: pisać komunikaty prasowe, organizować konferencję prasowe, odpowiadać na pytania dziennikarzy albo nagrywać sie dla radia i telewizji. To robię najczęściej, jutro np. będzie konferencja prasowa za która jestem odpowiedzialny, potem będę musiał napisać komunikat, a w międzyczasie mogą przyjść jakieś pytania lub prośby o nagrania

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

4. Czym się zajmujesz na co dzień? 

5. Ulubiony aktor, aktorka, film.

6 Ulubiony wykonawca muzyczny. Najpiękniejszy żeński głos to.... ?

6 i 1/2. Ulubiony wykonawca disco - polo =) 

7. Ulubiony pisarz i książka?

8. Gdzie chciałbyś mieszkać, co robić, będąc zamożnym emerytem?

9. Ulubiony piłkarz?

10. Czemu nie zamierzasz głosować na PiS w najbliższych wyborach do PE?

11. Czy grywasz jeszcze w football Managera? Ulubiony wunderkid z tej gry, albo piłkarz którego najchętniej sprowadzałeś?

12. Kogo lubisz na forum, a kogo wypierdoliłbyś i trwale zbanował jego wszystkie numery IP? =) 

13. Małe czarne czy wysokie blondyny? =) 

14. Wymarzone auto?

15. Skąd pochodzisz? =) 

16. Skąd pociąg do kart? Czy u Ciebie też karty lubią dym? =) 

17. Najlepszy pod słońcem napój alkoholowy? Ulubione piwo koncernowe?

18. Najgłupsza rzecz, jaką zrobiłeś po pijaku? =) 

19. Jahu był =) 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, stefan1984 napisał:

4. Czym się zajmujesz na co dzień? 

5. Ulubiony aktor, aktorka, film.

6 Ulubiony wykonawca muzyczny. Najpiękniejszy żeński głos to.... ?

6 i 1/2. Ulubiony wykonawca disco - polo =) 

7. Ulubiony pisarz i książka?

8. Gdzie chciałbyś mieszkać, co robić, będąc zamożnym emerytem?

9. Ulubiony piłkarz?

10. Czemu nie zamierzasz głosować na PiS w najbliższych wyborach do PE?

11. Czy grywasz jeszcze w football Managera? Ulubiony wunderkid z tej gry, albo piłkarz którego najchętniej sprowadzałeś?

12. Kogo lubisz na forum, a kogo wypierdoliłbyś i trwale zbanował jego wszystkie numery IP? =) 

13. Małe czarne czy wysokie blondyny? =) 

14. Wymarzone auto?

15. Skąd pochodzisz? =) 

16. Skąd pociąg do kart? Czy u Ciebie też karty lubią dym? =) 

17. Najlepszy pod słońcem napój alkoholowy? Ulubione piwo koncernowe?

18. Najgłupsza rzecz, jaką zrobiłeś po pijaku? =) 

19. Jahu był =) 

4. Pracuje w firmie ubezpieczeniowej na tzw. pierwszej linii  od zbierania batów od niezadowolonych klientów po merytoryczna im pomóc i dodatkowo największe zło czyli agenci ubezpieczeniowi:)

5. Lubię thrillery, komedie i filmy sensacyjne ciężko coś wybrać.Ale taki do którego lubię wracać to "Chłopaki z sąsiedztwa". Ulubiony aktor Liam Nesson aktorka moja "długoletnia"miłość po jednej ze scen w "Desperados" Salma Hayek:)

6. Ogólnie lubię mocno klimaty lat 90 i 00 jeśli chodzi o dance, eurodance a że robię się sentymentalny na starość lubię obecnie posłuchać Korteza

6 1/2 Obecnie Defis

7.  Coben i Lee Child jednego nie wskażę:)z ulubionych książek ciężka  wybrać, ale głównie  seria Cobena o Myronie i Childa o Jacku Reacherze Do tych przy których miło spędziłem czas zaliczylbym  serie Mroza o Froscie czy serię Bondy o Saszy Załuskiej, jak również Millenium Larssona czy serię Zafona.

8. Wystarczy aby była cisza i spokój, wiejski domek z kawałkiem placu byłby wystarczający

9. Pierwszym ulubionym liczac zagranicznych był Ronald Koeman następnie Romario, potem Batistuta, a obecnie jest to Messi.

Na polskim podwórku pierwszym był Jan Urban grający jeszcze w Górniku Zabrze. Tu mała anegdota jak byłem małym chodziłem na mecze Legii wraz z ojcemTylko nie wiem dlaczego sympatyzowałem z Górnikiem Zabrze. Legia wygrywa mecz 3-2 a ja jako jedyny na stadionie becze bo Górnik przegrał:) Potem byłem wielkim fanem Mieciela a potem dorosłem i już z polskich piłkarzy nie miałem żadnego idola.

10. Głosowałem dwukrotnie po dłuższej przerwie, ale bardziej przeciwko Po niż za Pisem:)

11. Najwięcej czasu spędziłem przy cm 01/02 i cm 03/04, obecnie mam kolejne wersje, ale niestety czasu mało na granie. Z tych ulubionych z Cm 01/02 to był Robert Boateng ustawiony na amc robil sam mistrzostwa w słabszych ligach, z 03/04 Oskarsson oraz Guarin .

12. Z tych najmniej lubianych to o dziwo nie gacek, ale z dawnych lat Fikander i Icon, obecnie nie lubię trollowania kuaba ale nie do tego stopnia aby go banować.

Osobiście poznałem kilka osób z hali i z tych których i z najlepsze wrażenie sprawiał to był Perez, Pulek, Mauro, Wujek Przecinak czy Szk.

13. Małe czarne gdyż sam jestem powiedzmy średniego wzrostu.

14. Porsche 911

15. Urodzony w Mińsku Mazowieckim, ale od 36 lat zamieszkuje w Warszawie. Ponad 34 lat była to Sadyba z krótką przerwą na Goclaw, a obecnie od 2 lat jestem dumnym mieszkańcem Stegien:)

16. Lubię ten dreszczyk emocji i jak najbardziej lubię sobie pograć w pokera czy innego tysiąca. Obecnie  raz na jakiś czas na drobne stawki poker w gronie znajomych, na internecie po zmianach w prawie nie gram od 1.5 roku.

17. Najlepszy to dobry bimber, najlepszy jaki piłem to butelka bomby z mojego wesela która przetrwała 8 lat i była świetna w smaku:) z koncernowych to głównie Królewskie, Perła Export czy Namysłów. 

18. To długi temat gdyż za lat młodzieńczych dużo czasu spędzałem u dziadków pod Warszawą a tam częste sztachet party:)a z najgłupszych pijaństwo na jednej z imprez firmowych i 1.5 godzinny powrot odcinka na czas którego potrzeba ok 10-15 minut( dla osób z Warszawy powrót z Saskiej na Bora-Komorowskiego który odbył się nie wiedzieć czemu przez Wał Miedzyszynski ) po czym pod samym mieszkanie okazało się że nie zabrałem kurtki w której byłe klucze a na likend zostałem sam bez mojej obecnej żony i musiałem wracać ponownie. 

19.to w takim razie jeszcze to przemyśle 

 

 

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...