Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Brudinho napisał:

7. Skąd się tu wziąłeś? Kariera scenowa, jak znalazłeś się na forum.

 

Zacząłem grać w CMa gdzieś koło 97 albo 98 i nic nie potrafiłem. Po krótkie przychodzie z USM 98 zagrałem znowu i nadal nic nie potrafiłem, więc zacząłem szukać w internetach. Tak trafiłem na LCM (Engel trener takie tam), który mi trochę otworzył oczy. Pamiętam, że napisałem nawet jeden czy dwa opublikowane teksty, ale na jaki temat.... Później odkryłem forum LCMu (?) micia, gdzie miałem numerek 37 i bawiłem się w ranking kto najwięcej postów pisze. Pamiętam, że wygrywał wtedy @Bebok, który łączył się przez modem, ściągał wszystkie nowe tematy, rozłączał, odpisywał i z powrotem łączył, by zbombardować forum milionem postów.

 

Pamiętam, że pojawił się temat spotkania forumowego, ale Piotrowi Sebastianowi się nie udało, więc razem z de Raphem naprędce przenieśliśmy je do Łodzi. Szkoda, że praktycznie wszyscy z tamtego czasu opuścili forum.

 

Tymczasem forum LCMowe dogorywało. Nie chcąc by społeczność zaniknęła, wspólnie z de Raphem założyliśmy nowe, pod nowym adresem i domeną. Przez pewien czas byłem adminem, ale gdy dopadły mnie obowiązki życiowe, z konieczności musiałem oddać stery młodemu, prężnemu i zaangażowanemu Ślązakowi.

 

Jakkolwiek FM nie gra już roli w moim życiu, to społeczność jest mi bardzo droga. Nawet gdy byłem mocno pasywny przez ostatnie parę lat, to forum regularnie czytałem. A moje dzieci mają tyle forumowych zjazdów na koncie ile mają lat.

  • Lubię! 10
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Makk napisał:

8. Czemu już nie grasz w FMa?

9. Kim nie grasz w kulki?

8. przez ostatnią dekadę grałem głównie w WoWa, co mi nie pozostawiało wiele czasu na nic, poza takimi drobiazgami jak praca, żona i dzieci. FM wymaga sporo koncentracji, a to niestety towar mocno deficytowy. Ale ochota powoli rośnie, więc kto wie.

 

9. Czarnymi

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

10. ser na wędlinę czy wędlina  na ser?

11. największe marzenie?

12. ulubiony zlot?

13. osoba, która na zlocie najbardziej pozytywnie Cie zaskoczyła swoją osobą? 

10. ser na wędlinę, nigdy inaczej

 

11. przejście całego czerwonego szlaku beskidzkiego, od Wołosatego po Ustroń

 

12. każdy na którym byłem

 

13. Strasznie trudne pytanie. Mam o większości forumowiczów jak najbardziej pozytywne zdanie, więc żeby jeszcze mnie bardziej pozytywnie zaskoczyło, jest trudno, a wymienienie pół setki nicków to słabo. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, beeres napisał:

14. Ulubione wino?

15. Czy Twoja praca wymaga, abyś kursował tylko do Frankfurtu, czy po całej Europie?

14. Byle nie za wytrawne. Lubię ostatnio słabe i słodkie wina musujące, jak moscato di Asti, ale w małych ilościach, bo to ulepek.

 

15. Zasadniczo to jeżdżę przeważnie do Mannheim, ale tego nie traktuję jako "wyjazdu". W ostatnim roku, ku mojej olbrzymiej radości, dopiero obrodziło wyjazdami: Szwajcaria, Francja, Grecja, Stany, Dubaj, Czechy. Jako, że naprawdę lubię podróże, to jest to niezastąpiony element mojej pracy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2019 o 23:15, tio napisał:

16. Czy podczas tych wyjazdów masz czas na zwiedzanie?

17. Ulubiony film, taki który najwięcej razy oglądałeś?

18. To samo z książką?

19. Ulubiona sposób spędzania wolnego czasu?

16. Trochę mam, albo przynajmniej staram się gdzieś wyrwać, choć na chwilę, choć zwykle się to kończy jak ostatnio - leciałem z wywieszonym jęzorem przez miasto, by pocałować klamkę - bo mnie Google oszukał o której zamykają. Czasem też udało się zrobić coś rano, typu wstać o 5 by mieć godzinę lub dwie na zobaczenie miasta, choć z zewnątrz. Nie zawsze jest to możliwe, ale udało mi się np. wziąć pół dnia urlopu przed samolotem, by zwiedzić Chicago na piechotę. Czasem gospodarze poczuwają się też w obowiązku do pokazania ważnych miejsc.

 

17. Jako, że ogólnie nie potrafię przed filmem wysiedzieć to trudno mi taki wymienić. Ale jeśli już, to byłaby to polska komedia, jak Jak rozpętałem drugą wojnę światową albo Seksmisja.

 

18. Bardzo często czytam książki, które już raz przeczytałem by doszukać się nowych smaczków. Będzie to przede wszystkim Terry Pratchett (Świat Dysku) lub Agatha Christie (Poirot).

 

19. Gra na komputerze :) Choć ostatnio będzie to też więcej sportu. Względnie kąpiele w wannie (1h+) połączone z lekturą.

 

 

W dniu 24.04.2019 o 23:27, Hidalgoo napisał:

20. Dowolne miejsce, które wywarło na Tobie największe wrażenie.

21. W jakich miastach mógłbyś/chciałbyś mieszkać?

22. Jakie miejsce najbardziej chciałbyś odwiedzić?

20. Południowo-zachodnie USA i bezkres przestrzeni.

 

21. Myślę, że coś w zachodniej Europie, gdzie mieszka się wygodnie, a krajobraz nie jest płaski. Okolice Frankfurtu czy Mannheim są perfekcyjne pod tym względem.

 

22. Nowa Zelandia - kto by nie chciał po zobaczeniu Władcy Pierścieni - oraz Argentyna - według znajomych steki zaczynają się od 500g :)

Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć też sawanny i kraje zwierzyny afrykańskiej, ale boję się chorób i braku komfortu. Do Indii mnie nie ciągnie. Chiny za to i chciałbym zobaczyć, i obawiam się, i może czuję odrazę?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, klinsmann napisał:

24. auto marzeń? 

25. gdybyś nie pracował w obecnym zawodzie, to czym byś się zajmował? 

24. kiedyś była to Corvette :) Potem Jeepy, zanim co drugie auto stało się SUVem

 

A teraz to bym chciał "zwykłe" 530i kombi...

 

25. zacząłem się zastanawiać, jaki ja mam w ogóle zawód :) ale wyłączając IT i korpopracę i gdyby pieniądze były nieistotne, to najchętnie nauczycielem w liceum.

 

 

btw, jutro mija tydzień, więc jeżeli nie będzie kolejnych pytań, będę musiał szukać następnego jel... odpowiadacza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...