Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Meler napisał:

1. Jak zaczęła się, a jak skończyła się kariera policjanta?

Moim marzeniem zawsze była praca naukowa i taki miałem "plan na życie". Kończąc studia okazało się, że uczelnia zawiesza nabór na studia doktoranckie i jak chce się doktoryzować to za własne $$ bez godzin dydaktycznych. Przy jakiejś rozmowie towarzyskiej wypłynęło takie info, że jest nabór do Policji z dofinansowania od PFRONu i jakoś tak samo wyszło.

A zakończyło się dość trywialnie - pojawiło się dziecko, budżet w domu się nie spinał, rozmowy o podwyżce w pracy były kwitowane śmiechem więc trzeba było iść do korpo ;)

3 godziny temu, Meler napisał:

 

2. Czym się w Policji zajmowałeś? Zatrzymałeś jakiegoś groźnego przestępcę?

 

Pracowałem przy przestępstwach z użyciem zaawansowanej technologii (internet, telefonia, karty płatnicze).

Jako pracownik cywilny siedziałem głównie za biurkiem, w terenie byłem może z 3 razy. Na początku praca była fajna - dużo dłubania w necie, jakieś analizy w excelu itp. Potem mnie przebranżowili do prac bardziej administracyjnych  (administrowanie różnymi systemami komputerowymi) i już ne było tak ciekawie.

Z najciekawszych spraw przy których robiłem, to sprawa Krystiana Bali

Z ciekawostek - przez pewien czas pracowałem razem z "Agentem Tomkiem" ;)

3 godziny temu, Meler napisał:

3. Jak to było z tym innym forum? Ile miałeś wtedy lat i czy to Twoja idea, czy się podczepiłeś?

 

 

Nie pamiętam ile lat miałem, ale to było naście lat temu, więc pewnie koło 25. Powód był dość banalny - dostaliśmy z Mitnickiem lajftajbana za napierdzielanie w Maryni https://www.namesuppressed.com/kenny/

Może było to i durne, ale czy na bana zasługiwało to inna sprawa. Wyszło jak wyszło, po 2 tygodniach bezskutecznego urabiania Icona stwierdziliśmy, że skoro nas nie chcą tu, to pójdziemy gdzie indziej. A że to był czas, kiedy napierdzielałam opki, to potrzebowałem miejsca, gdzie mógłbym się uzewnętrznić :keke: Gdyby nas nie wywalili z CMF to pewnie do tej wolty nigdy by nie doszło.

Kilka osób wtedy nawet poszło za nami, nie będę z nicków przypominał, bo pewnie się wstydzą ;) Ja osobiście życia w necie starałem się nie brać jakoś strasznie na serio. Było jak było, nikomu krzywdy nie zrobiłem ;)

 

3 godziny temu, kolek23 napisał:

4. Czemu nie korzystasz z Google?

 

wole binga

 

 

3 godziny temu, lad napisał:

5. Czemu nie przyjeżdżasz już na zloty?

 

Życie :) Po ostatnim zlocie się żeniłem, rok później pojawiło się dziecko i tak się rozlazło ze zlotami. Nawet w zeszłym roku się zastanawiałem nad zlotem, ale musiałem iść na dość poważną operację i też nie było opcji na wyjazd/

 

1 godzinę temu, Wujek Przecinak napisał:

6. Czy wykonujesz jakieś specyficzne czynności związane z Twoim ciałem podczas ustawiania składu w Fantasy NBA?

 

Po latach treningów potrafię doprowadzić sprawy do końca jednym dotknięciem paluszka ;)

 

Reszta odpowiedzi później

 

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

7. Grasz w FM jeszcze?

Niestety nie. Nie potrafię usiąść "na pół godzinki", a czasu i możliwości na maratony nie mam. Przygodę skończyłem na FM 2010, czyli trochę po narodzinach córki.

2 godziny temu, jmk napisał:

 

8. Trophy manager dalej zipie?

 

Chyba tak, ale beze mnie. Odciąłem się od gry 5 lat temu po zmianie pracy. Niestety jak zabieram się za takie rzeczy, bo nie potrafię podejsc do tego na luzie, tylko mocno sie wkrecam. Wydaje mi sie, ze szło mi calkiem niezle, bo na kilkadziesiat tysiecy grajacy w polskiej lidze byłem w najlepszym sezonie na 6 miejscu. Byłem tez przez pare sezonow selekcjonerem reprezentacji ;) Do tego na drugim koncie wicemistrzostwo Nepalu i tez tam bylem selekcjonerem :P

2 godziny temu, jmk napisał:

9. Utrzymujesz w realu kontakt z kimś z forum?

 

Przede wszystkim z dwoma chłopakami, ktorych wkrecilem do ligi Fantasy ;) A z takich "prawdziwych" forumowiczow, to na zywo chyba nahjczesciej widzialem sie z FATem. Do tego od paru lat regularnie koresponduje na messengerze z Przecinakiem (nie tylko o Fantasy ;) )

2 godziny temu, jmk napisał:

10. Którego użytkownika CMF najbardziej cenisz? Forum/real.

 

Hmm, z forum ciezko powiedziec, pewnie pojade sztampą - Feanor i Gabe. Real to zapewne Przecinak.

2 godziny temu, jmk napisał:

11. Najlepszy zlot i czemu?

Waham się między Gołuchowem i Kobylą Górą, ale chyba postawie na Gołuchów. Genialne warunki i chyba jedna z niewielu miejscowek, ktora zapraszala nas ponownie :keke:

 

2 godziny temu, z0nk napisał:

12. Podobał Ci się ten film?

 

Nigdy w zyciu go nie ogladalem :D Nick mial bys jason (od Jasona Kidda), ale bylo zajete wiec dopisałem "x" :keke"

 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

13. Jak oceniasz czasy Iconizmu na forum?

 

Było jak było. Z perspektywy czasu - pewnie musiały być, żeby teraz był spokoj ;) Juz pisalem, do zycia w necie nie przywiazuje wiekszej uwagi. Przez jakis czas byłem ofiara systemu, przez jakis czas "katem". Pewnie teraz jako admin bym podchodzil zupelnie inaczej, wtedy czlowiek byl mlody i gupi. Ale dyskusje w adminie czasem byly burzliwe ;)

Icona prywatnie szanuje, na forum wstepowal w niego jakis demon czasami.

 

38 minut temu, Misiek napisał:

14. W sumie w nawiązaniu do odpowiedni na 5. pytanie: planujesz w takim razie wybrać się na kolejne zloty?

 

W nawiązaniu do


obawiam sie, ze historia zatoczy koło i znow na pare lat nie bedzie o tym mowy ;) Ale "we will see what time will tell" :P Zloty wspominal miło i nawet ekscesy Krugera mnie mocno nie zniecheciły (PDK :keke: )

 

7 minut temu, lad napisał:

15. Gdzie teraz pracujesz?

 

W dość sporej korporacji finansowej, jestem menadżerem odpowiedzialnym za zarządzanie procesami masowymi (wysylanie korespondencji, kolejkowanie spraw na PD itp). Sporo analityki, tworzenia harmonogramów, pilnowania ludzi, żeby dowozili zadania z harmonogramów w terminie i sporo tłumaczenia się z fakapów przed zarządem ;)

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

16. Alergie: 
17. Imię partnerki (zdrobnienie): 

18 Imię dziecka
19. Czy masz jakieś zwierzę domowe? Imię? 
20. Ulubione perfumy (damskie, męskie): 
21. Wymarzony prezent (uruchom wyobraźnię): 
22. Ulubiony malarz: 
23. Ulubiony pisarz:  
24. Ulubiona książka: 
25. Jakie książki czytasz? 
26. Czy wolisz pisać listy? Czy dostawać? 
27. Czy lubisz tańczyć? Czy umiesz tańczyć?
28. Czy się gimnastykujesz? 
29. Czy palisz (ile?): 
30. Wolisz wannę, czy prysznic? 
31. Wolisz słuchać czy mówić?
32. Na co najbardziej zwracasz uwagę w "pierwszej chwili"? 
33. Czy jesteś wstydliwy?  
34. Co najbardziej pociąga cię u partnera erotycznego? 
35. Twoja największa wada? 
36. Twoja największa zaleta? 
37. Czy jesteś szczęśliwy?  

Odnośnik do komentarza

16. Alergie: trawy i zboża oraz ludzie, którzy pozjadali wszystkie rozumy ;)
17. Imię partnerki (zdrobnienie): Aga
18 Imię dziecka: Sylwia i za 2 miesiące pewnie jeszcze Natalia
19. Czy masz jakieś zwierzę domowe? Imię? Dwa kocury - Aston i Ursus
20. Ulubione perfumy (damskie, męskie): D: Lady Milion, Jadore M: Lacoste Red :wub: i Farenheit
21. Wymarzony prezent (uruchom wyobraźnię):
Jeśli mogę pjechać w kierunku Sci-Fi kapsuła, która rozwiązałaby wszelkie problemy zdrowotne, bo za dużo tego świństwa się uczepiło :/
22. Ulubiony malarz: Beksiński, Malczewski
23. Ulubiony pisarz:  Severski, Clancy, D. Simmons
24. Ulubiona książka: World War Z!
25. Jakie książki czytasz?: Głownie beletrystyka - thrillery, kryminały, szpiegowskie
26. Czy wolisz pisać listy? Czy dostawać? Nie lubie ani jednego ani drugiego. Wole spotkania live
27. Czy lubisz tańczyć? Czy umiesz tańczyć? Lubię i podobno umiem nie najgorzej
28. Czy się gimnastykujesz? Ze sportów ostatnio tylko tenis
29. Czy palisz (ile?): Niestety pale, około pół paczki dziennie
30. Wolisz wannę, czy prysznic? Prysznic, ale w domu mam wanne :(
31. Wolisz słuchać czy mówić? Mówić, jeśli mam coś ciekawego do powiedzenia i słuchać, jeśli ktoś mówi coś ciekawego ;)
32. Na co najbardziej zwracasz uwagę w "pierwszej chwili"? Buty
33. Czy jesteś wstydliwy?  Każdy ma jakieś kompleksy. Zależy od ilości wypitego alkoholu ;)
34. Co najbardziej pociąga cię u partnera erotycznego? Usta, pośladki (i raczej preferuje partnerki :keke: )
35. Twoja największa wada? Zbytnio przejmuje się rzeczami, na które nie mam wpływu. I czasem za bardzo chce, żeby było wszystko po mojemu.
36. Twoja największa zaleta? Jeśli coś obiecam, to dotrzymuje obietnicy (i nie trzeba mi o tym przypominać co pól roku :keke: )
37. Czy jesteś szczęśliwy?  Raczej tak, choć (patrz punkt 35), zawsze sobie wynajdę jakiś powód do stresowania ;)

Odnośnik do komentarza

Jako, ze chyba juz wiecej pytan nikt nie ma, nominuje @kolek23

 

1. Czym zajmujesz sie zawodowo?

2. Mieszkasz w PL czy na Litwie?

3. Kiedy slub?

4. Waga i wzrost?

5. Na ilu meczach NBA byles na zywo?

6. Trenowales kiedys koszykowke i jesli tak to na jakim poziomie skonczyles?

7. Ulubione danie?

8. Ulubiona 5kaNBA all-time

9. Ulubiona 5ka NBA obecnie grajaca?

10. Skad nick?

Odnośnik do komentarza

OK, niech będzie :P

 

12 hours ago, jasonx said:

1. Czym zajmujesz sie zawodowo?

 

Jestem automatykiem przemysłowym. Dokładniej to zajmuje się projektowaniem i programowaniem systemów odpowiedzialnych za kontrolę jakiegoś procesu produkcji, np. jakiś system transportowania materiału, proces produkcyjny np. jakichś czekoladek, sterowanie kotła przemysłowego, czy elektrociepłowni. Konkretnie to w tej chwili robię część magazynu dla naszego największego klienta, którego zadaniem będzie przyjęcie materiału, przepakowanie, posortowanie i rozesłanie do następnych magazynów. Z minimalnym udziałem ludzi.

 

12 hours ago, jasonx said:

2. Mieszkasz w PL czy na Litwie?

 

W tej chwili Kaunas, Lithuania. Urodziłem się w Suwałkach i spędziłem w okoliczynych wioskach pierwsze dziewiętnaście lat życia.

 

12 hours ago, jasonx said:

3. Kiedy slub?

 

Nie wiem. Nawet zaręczony jeszcze nie jestem, ale powoli się zbieram.

 

12 hours ago, jasonx said:

4. Waga i wzrost?

 

88kg, 182 cm. 

 

12 hours ago, jasonx said:

5. Na ilu meczach NBA byles na zywo?

 

Na jednym, jedynym.. :( ale jeszcze tam wrócę!

 

12 hours ago, jasonx said:

6. Trenowales kiedys koszykowke i jesli tak to na jakim poziomie skonczyles?

 

Taaa, ale podlasie akurat to czarna dziura na koszykarskiej mapie. Jakieś szkolenie jest tylko w FYMlandii, ale do niej miałem 150km. Grałem na poziomie szkolnym, wygrywaliśmy na podlasiu i biliśmy okoliczne litewskie miasteczka, ale przy próbach konfrontacji z poważniejszymi rywalami zbieraliśmy konkretny wpierdol. Braki w wyszkoleniu techniczym nie pozwoliły na jakiekolwiek (nie amatorskie) granie na Litwie.

 

12 hours ago, jasonx said:

7. Ulubione danie?

 

Ogólnie uwielbiam dobre jedzenie i podróżując zawsze korzystam z okazji i próbuję lokalnych specjałów. Kocham owoce morza, dobrą krowę w bułce, włoską pizzę, kuchnię indyjską, tajską, meksykańską..

 

Najlepiej wspominam chyba pallę skonsumowaną podczas wakacji w Hiszpanii.

 

12 hours ago, jasonx said:

8. Ulubiona 5kaNBA all-time

 

Hah, ulubiona... Rajon Rondo, Jose Calderon, Paul Pierce, KG, Arvydas Sabonis.

 

Na pewno o kimś zapomniałem, ale na szybko to są ci gracze, których mogłem oglądać godzinami, budząc się po nocach.

 

12 hours ago, jasonx said:

9. Ulubiona 5ka NBA obecnie grajaca?

 

Hmm.. Steph Curry, Luka Doncić, Giannis, Kawhi i Embiid. W tej chwili NBA oglądam zdecydowanie bardziej "rozumem" niż "sercem" stąd w ulubionych nie ma nikogo z moich ukochanych Celtics. Frustruje mnie ich gra w RS, nie ma tam co lubić na tą chwilę.

 

12 hours ago, jasonx said:

10. Skad nick?

 

Aj, kiedyś kolega na podwórku skrócił litewski zapis mojego najwiska i nazwał mnie "kołek". Rejestrując się na forum potrzebowałem cyferek i dorzuciłem 23. Fanem MJ'a nigdy nie byłem, LeBrona też nie, także nie wiem dlaczego konkretnie napisałem "23" :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...