Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

52. Gdyby kosmici porwali Twoją rodzinę i pod groźbą pozbawienia ich życia, postawili Cię przed zadaniem: musisz wybrać jednego ze stałych użytkowników cmforum do walki na śmierć i życie w klatce. Kogo byś wybrał? 

53. Kogo na pewno byś nie wybrał?

54. Okres życia przed 30tką, czy po 30tce?

55. Gdybyś jutro dostał/wygrał 10 milionów złotych, na co byś je przeznaczył?

56. Masz jakiś wymarzony zawód, który chciałbyś (chciałeś) wykonywać i żałujesz, że tego nie robisz? Jeśli tak, to jaki? 

57. W jakim zawodzie zupełnie się nie widzisz i wiesz, że to byłoby coś zupełnie nie dla Ciebie, w czym czułbyś się nieszczęśliwy?

58. Gdybyś mógł przenieść się w czasie w przeszłość w dowolne miejsce i spędzić tam 24 godziny, jakie to byłoby miejsce i jaki czas? [przy założeniu,  że nic złego nie może Ci się stać - jesteś w trybie god mode] *chodzi o przeszłość generalnie, nie tylko tą z czasu twojego życia

59. Załóżmy, że faktycznie działa reinkarnacja. Czy w następnym wcieleniu chciałbyś być bobrem / szpakiem / lemurem / lisem? Uzasadnij wybór. 

  • Lubię! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mam dziwne wrażenie, że znajduję się na rozmowie o pracę w Google ;) , ale kawę już mam, więc dajemy:  

 

9 godzin temu, kaderr napisał:

52. Gdyby kosmici porwali Twoją rodzinę i pod groźbą pozbawienia ich życia, postawili Cię przed zadaniem: musisz wybrać jednego ze stałych użytkowników cmforum do walki na śmierć i życie w klatce. Kogo byś wybrał? 

53. Kogo na pewno byś nie wybrał?

54. Okres życia przed 30tką, czy po 30tce?

55. Gdybyś jutro dostał/wygrał 10 milionów złotych, na co byś je przeznaczył?

56. Masz jakiś wymarzony zawód, który chciałbyś (chciałeś) wykonywać i żałujesz, że tego nie robisz? Jeśli tak, to jaki? 

57. W jakim zawodzie zupełnie się nie widzisz i wiesz, że to byłoby coś zupełnie nie dla Ciebie, w czym czułbyś się nieszczęśliwy?

58. Gdybyś mógł przenieść się w czasie w przeszłość w dowolne miejsce i spędzić tam 24 godziny, jakie to byłoby miejsce i jaki czas? [przy założeniu,  że nic złego nie może Ci się stać - jesteś w trybie god mode] *chodzi o przeszłość generalnie, nie tylko tą z czasu twojego życia

59. Załóżmy, że faktycznie działa reinkarnacja. Czy w następnym wcieleniu chciałbyś być bobrem / szpakiem / lemurem / lisem? Uzasadnij wybór. 

 

52. Jestem strasznym, niepoprawnym pacyfistą i jeśli kogoś miałbym wybrać, to Jaha, bo istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że by nie przyszedł :) 

53. Gacka. Jest strasznie pamiętliwy, mógłby być okrutny, a ja bym nawet nie wiedział dlaczego

54. Eee no, wiadomo, mieć 17 lat i się niczym nie martwić :D Ale po 30 nie jest tak źle. Nie różni się w szczegółach właściwie niczym od życia po 18 (to samo można), to tylko liczba.

55. Kupił-/zbudowałbym sobie dom w środku lasu/pól, z dala od ludzi, do tego jakiś 4x4 żeby tam w ogóle dojechać, wziąłbym urlop bezpłatny w pracy i pokontemplował, co dalej...

56. Oczywiście - takie refleksje mnie nachodzą od dawna, i gdybym miał jeszcze raz wybierać karierę zawodową w wieku późnych nastu lat, to bym został leśnikiem. Całkowicie serio.

57. W jakimkolwiek, w którym trzeba "sprzedawać". Nie umiem, nie lubię i brzydzę się przekonywaniem ludzi, że czegoś potrzebują, czego wcale potrzebować nie muszą, i nawet gdybym umiał to robić, to chyba nie czułbym się w tym dobrze.

58. W jakimś, który wywołał euforię wśród ludzi. Choćby 8 maja 1945 r w Warszawie. Jeśli chodzi o moją przeszłość, to w którymś momencie pierwszego zakochania, typu pierwszy spacer za rękę, pierwszy pocałunek.

59. Ze zwierząt to najbardziej bym chciał zostać w Polsce łosiem, albo żubrem, bo nie mają naturalnych wrogów, a do tego są pod ścisłą ochroną, więc wystarczyło by się tylko nauczyć oglądania przy przechodzeniu przez drogę i czerpać przyjemności z życia. ;)  No ale jak mam wybór z tych wymienionych czterech, to szpakiem. Bo uwielbiam wiśnie.

  • Lubię! 6
  • Haha 2
  • Uwielbiam 5
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

1. co robisz zawodowo?

2. jaki masz plan na dalszy rozwój zawodowy?

3. największe marzenie?

4. w co aktualnie grasz?

5. co studiowałeś i czy drugi raz wybrałbyś te same studia? 

6. kiedy przyjedziesz na zlot?

7. kogo z forum udało Ci sie poznać w "realu"?

8. szynka na ser czy ser na wędlinę?

9. ulubiony użytkownik forum?

10. najmniej ulubiony użytkownik forum?

11. dla kogo lifetime ban za niedorozwój umysłowy?

Odnośnik do komentarza



1. co robisz zawodowo?
2. jaki masz plan na dalszy rozwój zawodowy?
3. największe marzenie?
4. w co aktualnie grasz?
5. co studiowałeś i czy drugi raz wybrałbyś te same studia? 
6. kiedy przyjedziesz na zlot?
7. kogo z forum udało Ci sie poznać w "realu"?
8. szynka na ser czy ser na wędlinę?
9. ulubiony użytkownik forum?
10. najmniej ulubiony użytkownik forum?
11. dla kogo lifetime ban za niedorozwój umysłowy?


1. Od listopada zmieniłem pracę i teraz robię przy eTMF. Czyli działam przy przetwarzaniu dokumentacji do badań klinicznych nad lekami.
2. Nie wiem, kiedyś chciałem ogarnąć jakiś język programowania, ale do tej pory nie znalazłem motywacji. Teraz myślę żeby pójść w kierunku tego co teraz robię i pójść na podyplomówkę z badań klinicznych.
3. Nie mam chyba nic takiego odległego, raczej dużo planów krótkoterminowych. Jedna taka rzecz to odnowienie/przerobienie domu po dziadkach albo wybudowanie nowego na działce po pradziadkach.
4. Ostatnio gram bardzo mało. Teraz zacząłem Deus Ex: Human Revolution do którego klucz podarował me me_who chyba ze 4 lata temu. :-D
5. Skończyłem politologie licencjat plus magisterka, poszedłem też na magisterkę z zarządzania którą skończyłem, ale się nie obroniłem. Zarządzania bardzo żałuję, bo to były zmarnowane dwa lata. Jeśli chodzi o politologie, to chyba nie zmieniłbym na inne studia. Co prawda nie dają konkretnych kompetencji, ale dają dużo kompetencji miękkich. Jeśli już to zamiast LO poszedłbym do jakiegoś technikum.
6. Nie wiem
7. Dapsz, Henkel, SZk i meyde. Chyba tylko ich.
8. Tylko ser na szynkę.
9. Ciężko powiedzieć. Chyba ten co mnie nominował.
10. Nie znoszę wywyższania się i arogancji, tyle powiem.
11. Chyba dla nikogo. Ci co zasługiwali albo odeszli z forum, albo zmądrzeli.
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2018 o 20:36, Feanor napisał:

12. Skąd nick?

13. Ulubiony gatunek książek?

14. Ukochana książka? Nie najlepsza, ukochana.  

 

12. Przede wszystkim z piosenki jednego z moich ulubionych zespołów:

https://www.youtube.com/watch?v=5IdPdQTwSDA

Poza tym to słowo pięknie brzmi, a po szwedzku oznacza po prostu „nic” co dodatkowo uprasza odpowiedź na pytanie „co oznacza Twój nick?”. :) No i zmieniłem go w dosyć nihilistycznym okresie mojego życia, więc to pięknie brzmiące nic bardzo mi odpowiadało.

13. Ciężko powiedzieć, ale chyba fantastyka. Lekko i szybko się czyta, a poza tym to bardzo przyjemna odskocznia od rzeczywistości.

14. Chyba nie mam takiej… Jeśli już miałbym coś wymienić to Kordiana, bo: uwielbiam dramaty, łączy w sobie antykapitalizm i romantyzm, a poza tym czytałem go w najlepszym okresie mojego życia (czyli LO) kiedy kształtował się mój światopogląd.

W dniu 27.12.2018 o 00:30, Meler napisał:

15. Czemu Ravens?

16. Wyjaśnij swoje związki ze Szwecją? Mówisz po szwedzku? Jo skatala svenska neksta yr? :D

15. Bo NFL zacząłem śledzić po tym jak skończyłem oglądać The Wire i po prostu wybrałem drużynę z Baltimore.

16. Moja ciocia wyjechała do Szwecji w 1992 roku. Przez długi czas to była jedyna zagranica jaką znałem i w jakiej byłem. Dla mnie, chłopaka ze wschodu Polski, to było niesamowite przeżycie zobaczyć całe to bogactwo, czystość, niesamowitość itd. Sztokholmu. Szwecja to był dla mnie taki raj na ziemi o jakim przez długi czas mogłem tylko pomarzyć. Poza tym uwielbiam ten język i całą kulturę.

A to co napisałeś chyba nie ma sensu albo to jakaś mieszanka kaszubskiego, szwedzkiego i norweskiego, której nie rozumiem. Men du kan tala nar du vill. ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...