Skocz do zawartości

Kącik homofobiczny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym również zaproponował powstanie Ruchu na rzecz Estetycznego Społeczeństwa

Mam dość promowania w Polsce brzydoty, otyłości, inwalidztwa i postaw im podobnych. To patologia i paranoja. Wszyscy rozczulają się nad biednymi brzydalami, a ich przeciwnicy są wyśmiewani na każdym kroku. Jesteśmy państwem demokartycznym, mamy prawo wyrażać swoje zdanie i niezadowolenie. Nie mozemy być poniżani tylko dlatego, że nie lubimy brzydkich ludzi. Chciałbym, żebyśmy dzielili się w tym temacie naszymi doświadczeniami związanymi z dyskryminacją pięknych. Nie dajmy się brzydalskiemu lobby. Walczmy o lepszą i normalną Polskę.

 

Jak już na świecie mają być brzydale, grubasy i kaleki, to mogliby nie pokazywać się na ulicy (wtedy tylko pragnę podejść i któremuś zajebać).

Odnośnik do komentarza

Ja nie toleruję kibiców Lecha, Polonii (jednej i drugiej), Lechii, Zagłębia, Piasta, Wisły, Widzewa, Ruchu, Cracovii, Zawiszy, Olimpii (jednej i drugiej), Arki, Stomilu, ŁKS-u, BKS-u, Stilonu, Sosnowca. Oprócz tego Niemców, Francuzów, Rosjan, muzułmanów i ciapatych. Pedałów, grubasów, pedofilii i innych filii. Satanistów i antyklerykałów. Kłamców i konfidentów. Tuska i całego PO, Palikota i jego odmieńców, SLD i resztę postkomunistów, lewaków i komunistów. Wszystkich byłych członków PZPR, ZOMO, MO, ORMO. Nazistów i wszystkich byłych żołnierzy Wehrmachtu.

 

Na te tematy mogę rozmawiać. Chyba nic nie pominąłem.

Odnośnik do komentarza

Ja bym również zaproponował powstanie Ruchu na rzecz Estetycznego Społeczeństwa

Mam dość promowania w Polsce brzydoty, otyłości, inwalidztwa i postaw im podobnych. To patologia i paranoja. Wszyscy rozczulają się nad biednymi brzydalami, a ich przeciwnicy są wyśmiewani na każdym kroku. Jesteśmy państwem demokartycznym, mamy prawo wyrażać swoje zdanie i niezadowolenie. Nie mozemy być poniżani tylko dlatego, że nie lubimy brzydkich ludzi. Chciałbym, żebyśmy dzielili się w tym temacie naszymi doświadczeniami związanymi z dyskryminacją pięknych. Nie dajmy się brzydalskiemu lobby. Walczmy o lepszą i normalną Polskę.

 

Jak już na świecie mają być brzydale, grubasy i kaleki, to mogliby nie pokazywać się na ulicy (wtedy tylko pragnę podejść i któremuś zajebać).

do tej listy dodałbym starców. Strasznie ich nie lubię, sa strasznie nieestetyczni w tym swoim starczym wyglądzie. Zresztą naturalna kolej rzeczy to umrzec po czterdziestce. Tak było od wieków i dopiero teraz próbuje sie to zmienic. Ja nawet nie mówię, że powinno sie ich fizycznie wyeleiminować, ale mogliby nie wychodzić na ulicę i nie draznić normanych ludzi. Niech sobie siedza w domach. Najlepiej starców.

Odnośnik do komentarza

Do starców, pedałów i hipsterów dodałbym jeszcze niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych. Oni także psują wizerunek Polski. Jedzie czlowiek spokojnie tramwajem, a tu wchodzi taki kulas. Może jeszcze miejsce mam mu ustąpić?

Ale nie odchodźmy od tematu. Priorytetem na ten moment powinna być dla nas walka z gejowskim lobby. Czy naprawdę chcemy oglądać całujących się facetów na ulicach. Wydaje mi się, że przerabialiśmy to już za komuny. Nie chciałbym już nigdy oglądać całujących się przywódców państw zaprzyjaźnonych. Jak powiedział kiedyś nasz kolega Jan Amant "Jesteście spaczeni, bo wychowywaliście się w PRL-u". Niestety muszę się tutaj z nim zgodzić.

Odnośnik do komentarza

Do starców, pedałów i hipsterów dodałbym jeszcze niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych. Oni także psują wizerunek Polski. Jedzie czlowiek spokojnie tramwajem, a tu wchodzi taki kulas. Może jeszcze miejsce mam mu ustąpić?

Ale nie odchodźmy od tematu. Priorytetem na ten moment powinna być dla nas walka z gejowskim lobby. Czy naprawdę chcemy oglądać całujących się facetów na ulicach. Wydaje mi się, że przerabialiśmy to już za komuny. Nie chciałbym już nigdy oglądać całujących się przywódców państw zaprzyjaźnonych. Jak powiedział kiedyś nasz kolega Jan Amant "Jesteście spaczeni, bo wychowywaliście się w PRL-u". Niestety muszę się tutaj z nim zgodzić.

Nie nie chcemy, za to wprowadziłbym przyzwolenie dla ładnych, całujących się na ulicach lesbijek. Przecie to nie pedały! (brzydka lesba to już pedał)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...