Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam, mam problem ktory polega na tym że:

 

Prowadze klub z Ukarinskiej wyższej ligi Metalurh Donieck, przejelem ten klub 2 sezony temu, zbudowałem sobie dobra ekipę która się powoli zgrywa gralem w Pucharze Europy i pokonywalem lepsze druzyny od swojej w lidze tez idzie mi dobrze 2 miejsce zaraz za Szachtarem, wygrywam mecz za meczem i nagle nadchodzi Szachtar i moim zawodnicy graja jak by pierwszy raz w zyciu wyszli na boisko wystraszenie zero akcji ofensywny po prostu się gubią i tak jast zawsze cisne wszystkich w lidze przychodzi mecz z Szachtarem i kompromitacja nie wiem w czym moj problem lezy.

 

Tutaj prezetuje kilka screnow:

 

Sklad

 

Tabela na koniec sezonu

 

Taktyka jaka stosowalem przez caly sezon

 

Terminarz z calego sezonu

 

patrz przed meczem z Szachtarem

 

 

jezeli bedziecie w stanie odpowiedzcie mi w czym moze tkwic moj problem

Edytowane przez citko
Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie odnosnie FM'a 2008. czy mozna prowadzic zespól jakiejs reprezentacji mlodzieżowej np U-18, U-21?

 

 

nie

 

Czesc wam, mam problem ktory polega na tym że:

 

Prowadze klub z Ukarinskiej wyższej ligi Metalurh Donieck, przejelem ten klub 2 sezony temu, zbudowałem sobie dobra ekipę która się powoli zgrywa gralem w Pucharze Europy i pokonywalem lepsze druzyny od swojej w lidze tez idzie mi dobrze 2 miejsce zaraz za Szachtarem, wygrywam mecz za meczem i nagle nadchodzi Szachtar i moim zawodnicy graja jak by pierwszy raz w zyciu wyszli na boisko wystraszenie zero akcji ofensywny po prostu się gubią i tak jast zawsze cisne wszystkich w lidze przychodzi mecz z Szachtarem i kompromitacja nie wiem w czym moj problem lezy.

 

Tutaj prezetuje kilka screnow:

 

Sklad

 

Tabela na koniec sezonu

 

Taktyka jaka stosowalem przez caly sezon

 

Terminarz z calego sezonu

 

patrz przed meczem z Szachtarem

 

 

jezeli bedziecie w stanie odpowiedzcie mi w czym moze tkwic moj problem

 

 

 

po pierwsze podaj linki od nowa i trochę większe te ss daj

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to dobre miejsce na to, ale mam prośbe... ma ktos jakiegos save'a z fm08 8.0.2 z roku np. 2020. Sprawdzałem te savy, które są na forum gdzieś, ale one są za duże, pewnie wogóle nie kompresowane i nie chciały sie wogóle wczytac...

 

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam pytanie, czy istnieje może jakiś patch zmieniający datę rozpoczęcia gry w FM08? Wiem, że było coś takiego do CM01-02, dzięki czemu można było zacząć grę np z 2009 roku, chciałbym zrobić jakąś bazę retro a wolałbym zmienić datę niż "odmładzać" wszystkich zawodników. I jeszcze jedna prośba: znacie może jakieś strony ze składami piłkarskimi z lat 90? Znalazłem kilka zagranicznych i jakąś polską, ale jakbyście coś znali to bardzo bym prosił o linka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie mi się nasunęło.

 

Jak to jest z regenami w FM-ach ? Czy powstają niezależnie od piłkarzy idących na emeryturę? Czy jest tak jak w CM-ach, że gdy odchodził np. Kluivert to pojawiał się jego alter-ego regen?

 

Chyba do FM08 częściowo byli to regeni (ale nie jak w cm01/02, czyli tak jak piszesz), a od wersji 09 jest stworzony nowy niezależny system, nie mający nic wspólnego ze wspomnianym mechanizmem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...