Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam przede wszystkim przejrzenie instrukcji, naprawdę pomaga, nawet stare wygi mogą się ciekawych rzeczy dowiedzieć ;)

 

1. Jak stworzyć własny reżim treningowy?

 

Trening seniorzy (lub juniorzy) --> Programy --> Nowy.

To naprawdę jest takie proste

 

2. Czy można stworzyć 4 lub więcej rodzai treningów i dopasowąć ich do pozycji na boisku ? Jak to zrobić ?

 

Można i pięćdziesiąt programów stworzyć, przydzielanie: w tym samym ekranie co poprzednio w filtrach wybierasz zawodników ze wszystkich reżimów i dla każdego możesz przypisać inny program (menu rozwijalne po lewo od nazwiska)

 

3. Jaki trening zastosować aby odnosił sukces w takich klubikach jak Lech czy Legia ?

 

Każdy rozsądny. Do tego dobry dobór trenerów i rozbudowana infrastruktura.

 

4. Jak unowocześnić bazę treningową ? Gdzie można zobaczyć aktualny stan tejże bazy ?

 

Menedżer --> Siedziba zarządu --> Prośba do zarządu - i tam masz do wyboru.

Stan bazy - w ekranie klubu zakładka informacje

 

5. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś zawodników do polskich klubików ?

:roll:

 

6. Jak zarządzać transferami aby słaby klub odnosił sukcesy ?

 

Tanio kupować, drogo sprzedawać, nie przekraczać budżetu transferowego, unikać porażek u siebie (zmniejsza się frekwencja), zwyciężać w pucharach. Tyle i aż tyle.

 

7. Jak mogę wysłać skauta na poszukiwanie młodych talentów ?

Określasz region i w warunkach np <21 lat.

 

8. Jestem trenerem klubu z polski w opcji "Menadżer" zmieniam użytkownika i trenuje reprezentacje kraju. Czy To się dzieję w tej samej rozgrywce ?

 

Tak.

 

9. Czy mogę ominąć mecze w których trenerzy proponują mi podglądanie kandydatów do gry w reprezentacji ? Jak ?

 

Chodzi o te w wiadomościach? Po prostu ignorujesz tę wiadomość (oznaczone żółtą kropką można zignorować, te z czerwoną wymagają odpowiedzi)

 

10. Czy mogę w jakiś szybki sposób przejść mecz ? Np. od razu do wyniku ?

 

Od razu do wyniku? Weź urlop na jeden dzień.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ponownie. Otóż mam następny problem. Tym razem dotyczący Taktyki. (Nie wiedziałem w jakim temacie to napisać). Prowadzę Benfice Lizbona. Wszystko ładnie pięknie: finanse wysokie, dochody duże, treningi super, gracze świetni. Taktykę dobrałem z tej strony. Wcześniej sprawdzałem ją w Legi i i chłopaki grali GENIALNIE, więc postanowiłem podłożyć ją pod Benficę. W meczach zauważyłem, iż wygląda to dużo gorzej. Najbardziej martwi mnie posiadanie piłki rzadko przekraczające 40 % !! Nawet z zespołami o dwie klasę gorszymi. Zamieszczam tu kilka screenów z gry. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi udoskonalić technikę pod mój zespół lub dać kilka wskazówek jak zwiększyć posiadanie piłki.

 

Proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na statystyki w meczach. Mimo korzystnych wyników gra wygląda fatalnie z silniejszymi rywalami lub równymi mi dostaje baty aż mi się ryczeć chcę.

 

 

(Link do albumu ss'ów)

 

http://img96.imageshack.us/gal.php?g=team6.png

Odnośnik do komentarza

czy reputacja w klubach polskich ulega zmianie ? a jezeli tak to w jaki sposob mozna to uczynic? np na poprzednim save wisla krakow na przelomie ostatnich 5 sezonow osiągnołem:

w kolejnosci: 1 cwiercfinal Ligi Mistrzów 2 cwiercfinal Ligi Mistrzów 3 Półfinał Pucharu Uefa 4 Zwyciestwo w Pucharze Uefa 5 Zwyciestwo w lidze Mistrzow (+ Superpuchar Europy) 8 miejsce w rankingu swiatowym , jestem w pierwszej 60 najbogatszych klubów..

i nadal mam reputacje krajowa.. moze mi to ktos wytlumaczyc jak to dziala? odpowiedz poprosil bym na priv a najlepiej jak by ktos mogl sie odezwac na moje gg 3299629.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...