Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Można stosować Panie Dzieju pressing na GK i wymuszać grę słabszą nogą. Ale nie ma co się spodziewać, że portero rywali co mecz będzie nam robił prezenty. Kilka razy w sezonie się może przytrafić.

Aha i jeszcze przy cornerach stawiam przy bramkarzu rywali jakiegoś siłacza co by mu przeszkadzał, to skutkuje całkiem dobrze. Często GK wypuszcza piłkę z rąk.

Odnośnik do komentarza
Co należy zrobić żeby działały skiny do FM'a. Wgrałem je do folderu "skins" ale w grze nie moge ich wybrac. Z góry dzieki za pomoc.

W Ustawieniach gry wejść w zakładkę "Dźwięk i obraz" i wybrać interesujący Cię skin

 

Czy istnieje plik (Jeśli tak to jaki ??), który wprowadza polskie znaki do skinów (np. do skinu Legend)??

 

Musisz sobie indywidualnie podmienić fonty w skinie na takie, które mają polskie znaki.

Odnośnik do komentarza

witam. gram drużyna fc nurnberg w bundeslidze i zastanawia mnie to gdzie ja mogę rejestrować zawodników do rozgrywek, ponieważ kiedy rozpoczeło się okno transferowe dostałem wiadomość, że można już rejestrować piłkarzy i po kupieniu kilku grajków (nadal jest okres transferowy) w tamtej wiadomości nie aktywny jest już guzik "zarejestruj graczy" (nie ma go), a w innych opcjach w grze nie mogę go znaleść...

taka samą sytuacje miałem w poprzednim sezonie gdy kupiłem kilku młodych graczy w przerwie zimowej i musiałem odesłać ich do rezerw ponieważ nie mogłem ich normalnie zarejestrować...

grałem poprzednio w lidze holenderskiej i tam żadnych problemów nie było....

gram na patche 8.0.1

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest wkurzająca :/ Mam nadzieję, że w 09 tego już nie będzie. Mianowicie myślę o masowej emigracji Polaków do Czech i Bułgarii. Wystarczy uruchomić jedną z tym lig obok polskiej i masowo wyjeżdżają do tych krajów. Gram teraz w Bułgarii i mam marzec - w Bułgarii na chwilę obecną jest 365 polskich piłkarzy :/

Odnośnik do komentarza

Oj, kłóciłbym się z Tobą, Fikandrze. Poza pojedynczymi przypadkami w 08 Polacy nie są aż tak przepakowani, raczej to tamte ligi są źle zrobione. Od 08 kontrola nad strukturą polskiej bazy jest moim zdaniem więcej niż dobra, w 09 będzie pod tym względem jeszcze lepiej.

 

Edyta kazała dodać, że problem leży raczej w kodzie gry i niezbyt trafnym sposobie wyceny zawodników oraz generowania ich zarobków. W efekcie Polacy są dla Czechów i Bułgarów po prostu tańsi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...