Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulację FYM :)

 

Ja na ten sezon mogę spuścić jedynie zasłonę milczenia. Zepsułem draft, bo nie miałem czasu się do niego przygotować, ale na początku wyglądało to nieźle. Pózniej niestety Newton grał fatalnie, w ogóle nie dawał punktów, inni także się nie popisywali, no i wyszedł najgorszy sezon w historii organizacji. Mam nadzieję, że w następnym sezonie wrócę silniejszy :)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję FYM :)

 

Trochę słabo, że bardziej przegrałem z kontuzjami, które przydarzyły się tuż przed PO lub w trakcie, ale cóż, taki urok lig fantasy. Patrząc na skład jaki wystawiłem mogę mieć jedynie do siebie pretensje, że zmieniłem za namową speców Stewarta na Murray'a, nawet wynik RB Panthers nie dałby mi zwycięstwa. Musiałbym wstrzelić się idealnie w dyspozycje zawodników i jakimś sposobem wyczuć, że Eartz będzie miał dzień przeciwko Cowboys, a Graham z 49ers nie zagra nic specjalnego. Raczej niemożliwe.

 

Nie ma co gdybać, jako rookie awansowałem do finału robiąc pewnie najlepszy wynik w całej historii ligi. Uznam to za dobry początek historii :)

 

Dziękuję uczestnikom za zabawę, wspólne wyzywanie zawodników w lajfskorze i do zobaczenia we wrześniu.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje FYM :).

 

Gratulacje również dla beeresa za świetny debiutancki sezon. Podziękowania także dla całej fantasowej ekipy za kolejny emocjonujący sezon.

 

Ja z tego sezonu jestem bardzo niezadowolony. Już to pisałem wcześniej, ale teraz można dać oficjalne wyniki. Rodgers - nr 1 w punktach QB (zostawiłem jako keepera), Jordy Nelson nr 1(ex aequo) w punktach wśród WR (zostawiłem jako keepera), Crabtree 12 wśród WR (wybrany od koniec draftu), Travis Kelce nr 1 wśród TE (wybrany w drafcie). Tą czwórką grałem niemal zawsze, a i tak nie wystarczyło nawet do awansu do PO :). Niestety bardzo mieszana forma moich RB (tu szczególnie Forte był niestabilny) i późne dokoptowanie do składu Ajayiego i Howarda sprawiło, że znakomite liczby kręcone przez wspomnianą czwórkę poszły w piach :).

 

Cieszy tylko to, że miałem dobre przeczucie do wybrania ich w drafcie/zostawienia na keeperze.

 

Z kolei tak jak w zeszłym roku nie trafiłem z moim pierwszym wyborem w drafcie (po keeperach). W tamtym sezonie był to CJ Anderson, w tym roku Rawls (ok, jego głównie kontuzja załatwiła). Trzeba jeszcze bardziej przemyśleć sprawę RB przed następnym sezonem. :)

 

To teraz jeszcze czekamy na tradycyjne podsumowanie sezonu ligi zrobione przez me_who ;)

Odnośnik do komentarza

Sezon 2016 w podsumowaniu:

 

Największa zdobycz drużynowa: Toros 152 (vs Falcons, Round 2)
Najmniejsza zdobycz drużynowa: Falcons 24 (vs Wolf Pack, week 14)
Najwięcej punktów w jednym meczu: Falcons @ Toros 69-152 [221] (Round 2)
Najmniej punktów w jednym meczu: Wolf Pack @ Falcons 65-24 [89] (week 14)
Najwyższa wygrana: Falcons @ Toros 69-152 [83] (Round 2)

Indywidualne zdobycze punktowe za cały sezon:

QB - Aaron RODGERS 365 (22,8) - Toros
WR - Jordy NELSON 200 (12,5) - Toros

WR - Mike EVANS 200 (12,5) - Wolf Pack

RB - David JOHNSON 313 (19,6) - Wolf Pack
TE - Travis KELCE 133 (8,3) - Toros
DB - Landon COLLINS 93,5 (5,8) - Titans/Bumgarners
K - Matt BRYANT 176 (11,0) - Inquisitors

Pojedyncze najlepsze zdobycze:

QB - Aaron RODGERS 36, Toros (vs Falcons, Round 2)
RB - La'Veon BELL 47, Bumgarners (@Festung, week 14)
WR - Julio JONES 36, Festung (vs Gnagare, week 4)
TE - Martellus BENNETT 24, Amateurs (vs Festung, week 5)*
DB - Khalil MACK 22, Falcons (vs Capybaras)
K - Adam VINATIERI 23, Festung (@Amateurs, week 5)

 

* - więcej mieli Dwayne ALLEN, Toros (@Wolf Pack, week 13) i Zach ERTZ, Wolf Pack (vs Demons, Round 3) - obaj po 25, obaj na ławce

 

Jak widać, Toros zdominowali zestawienie, a mistrz pojawia się tylko jako przeciwnik niewystawionego TE ;) Wyrównany skład cenniejszy od pojedynczych gwiazd :profesor:

Odnośnik do komentarza

Panowie jak będziecie mieli wolny team to chętnie dołączę do grania :) NFL w RS oglądam drugi rok dopiero, Playoffy jeszcze pod koniec kariery Bretta Favre w Packers zdarzało się obejrzeć, w tym roku brałem też udział w pierwszych rozgrywkach fantasy i strasznie mnie wciągnęło :)

 

Obiecuję, że nie będę komentował wymian :keke:

Odnośnik do komentarza

Jedyne co wymagamy to nie opuszczenie drużyny po kliku kolejkach :) A jest zespół do objęcia, więc myślę, że izi.

W tym roku grałem jedną ligę z botami i też dotrwałem bez najmniejszych problemów do końca :D Nawet z tragicznym składem w Fantasy Football jest masa zabawy, bo pojawia się masa rodzynków na FA :) Gra nie zajmuje masy czasu, nie trzeba być pod kompem codziennie, nawet przy największym możliwym nawale roboty spokojnie dam radę :)

Odnośnik do komentarza

Jak gromadzisz zawodników Pats to Ci się nie dziwię. Zwłaszcza przy bye week :kekeke:

 

W tym sezonie miałem więcej z Cardinals niż z Patriots ;)

 

Mniejsza ławka i większy ruch przy FA mógłby służyć wyrównaniu ligi, ale w tej chwili trudno jej nie nazwać wyrównaną.

 

Ja jestem za. Wymusi to więcej manewrowania, które jest solą Fantasy.

 

Ja w tym sezonie wziąłem z FA 34 zawodników (wychodzi 2 na rundę). Nie narzekałem na brak manewrowania :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...