Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Priestem jako fantastyczne podsumowanie sezonu, nowy rekord franczyzy w kategorii najniższa zdobycz punktowa. Co ciekawe jestem na 3 miejscu jeżeli chodzi o stracone punkty, co oznacza, że nie trzeba było się wysilać, żeby mnie pokonać. Teraz mecz z Melerem, z którym już dwukrotnie remisowałem (na 4 remisy ogółem w historii), także może znowu będą jaja.

 

Co do zawodników to kontuzje Wilsona załatwiły początek sezonu, z RB to niepotrzebnie wypuściłem Howarda.

Jeżeli chodzi o WR to dałem się nabrać na Hurnsa, oddania Jonesa nie żałuję, bo taka była potrzeba w danym momencie, bo Reed wypadł ze wstrząśnieniem i było ryzyko, że ma po karierze.

Oddanie Grahama to była próba ratowania sezonu, ale Cobb się rozsypał i po temacie.

Z defensywy Jones się połamał, na szczęście tą pozycję jakoś udało się załatać Haywardem i Collinsem. Jedyny trafny pick to Vinatieri (zwłaszcza w meczu z Melerem się sprawdził :keke:)

No i największa porażka to Gordon - zmarnowałem pick w drafcie na dziada, by mi wrócił cały na biało w 5 kolejce, to ten pograł w zielone i na odwyk.

 

Na następny sezon trzeba będzie lepiej opracować draft, bo w tym roku za dużo improwizacji.

Odnośnik do komentarza

Przyszły playoffs a u mnie znowu pewnie będzie tradycyjny choke w pierwszej rundzie. Jak patrzę na matchupy moich gagatkow, to tylko smutek i nostalgia. Poza Taylorem i Thomasem, wszyscy grają z TOP6 w swojej kategorii :roll:

Jeszcze pole manewru ograniczone, bo znowu z waivers nic nie wpadło, a do tego Sproles sie wyautował przez wstrząśnienie mózgu.

Liczę, że Bills zmiotą Browns, a Taylor będzie miał z trzy rush TD i ze trzy górą ;) Big Ben z Bengals będzie miał ciężką przeprawę, bo w tej rywalizacji jest za dużo złej krwi, wiec w ten week ławeczka.

Odnośnik do komentarza

Demons w półfinale! Jestem szczególnie dumny z tej wygranej, bo jest ona efektem przemyślanych decyzji kadrowych podjętych w ostatniej chwili. Zamiast Hopkinsa, Greshama i Butlera w składzie pojawili się Lockett, Clay i Alexander. Pierwsza trójka zdobyłaby tylko 13 punktów. Tymczasem sam Clay tyle nastukał. Lockett wybiegał aż 20 punktów, a 6 dołożył grą w obronie Alexander. Zatem wpadło dodatkowe, bezcenne 26 punktów. Palmer zaczął dość ospale przeciwko Saints, do tego w redzone grał głównie dołem na Johnsona, ale ostatecznie 20 punktów wpadło na jego konto (300+ i 2 TD). Blado wypadł Fitzgerald, który na dzień dobry zaliczył stratę i przy niecałych 60 jardach skończył z trzema punktami. Blount za dużo nie poszarżował (Lewis był bardziej eksploatowany), ale przynajmniej zaliczył TD (swoją drogą zawdzięcza je sędziom, którzy nie wychwycili, że chwilę wcześniej już Lewis wprowadził piłkę na pole punktowe). Świetnie pokazał się Powell, który znakomicie sobie radzi pod nieobecność Forte. Vikings grali tragicznie i Forbath dopiero w drugiej połowie meczu w ogóle dostał szansę kopania. Skończyło się na 8 punktów. Oczywiście moja trauma związana z tą pozycją wskoczyła na nowy poziom bowiem Bowell na ławce zdobył... 23 punkty!!! Zero Petersa przemilczę. Mimo szpitala w drużynie (Gronkowski, Jones, Charles) są wyniki. Teraz na nasze drodze staja Titans, z którymi już dwa razy się potykaliśmy się w tym sezonie (Wk1 - 119:41.5 dla Demons, Wk14 - 84:51 dla Titans). Stawką gra w finale FFL.

Odnośnik do komentarza

Niespodzianki nie było, Kapibary czyli FFLowe Kansas City Chiefs nie zawiodło i 5 sezon z rzędu przegrało swój pierwszy mecz w playoffs. O ile w ostatnich dwóch latach przegrałem niesprawiedliwie ;), to teraz byliśmy najsłabsi z sześciu zespołów Round 1 i nie możemy mieć pretensji do losu. Niestety kumulacja matchupów z TOP6 i słabszy niż mogłem liczyć występ Taylora nie były w stanie sprostać McCoyowi i jego 28 punktom.

No cóż, kolejny doskonały regular season (trzeci raz dwucyfrowa liczba zwycięstw) i lipa w playoffs.

Odnośnik do komentarza

Wracamy do gry :) Moi zawodnicy mają trochę średnie match-upy w tym tygodniu, ale też nie wygląda to beznadziejnie. Projections są IMO przeszacowane. Johnson na 18 przeciwko dzikom z Seattle? Serio?

 

Zastanawiam się też, czy wystawić Carra z czterema palcami u podającej ręki, bo jednak grają u siebie z Colts. To chyba jest większa szansa na lepszy wynik. Chociaż z drugiej strony ewentualny TD Garcona u Gabe'a byłby w jakiś sposób zneutralizowany punktami QB Skins :-k Może ankieta?

 

U mojego przeciwnika ważne jest, aby nie wystrzelił żaden z trójki Stills, Henry i Hill. Szczególnie ten drugi, bo grają z Cleveland.

 

Mimo wszystko, powodzenia Gabe :)

Odnośnik do komentarza

 

 

U mojego przeciwnika ważne jest, aby nie wystrzelił żaden z trójki Stills, Henry i Hill. Szczególnie ten drugi, bo grają z Cleveland.

 

Stills nie wystrzelił (zresztą zrobiłem roszadę z Hoganem - który również nie wystrzelił). Henry i Hill zdobyli równe zero (Henry chyba nawet nie zagrał :-k) - a więc gratulacje beeres.

Odnośnik do komentarza

nawet nie mialem czasu napisac o przegranej z Gabem, ale wlasciwie nie ma co pisac. moze powinienem byc wnerwiony, ze przegralem jednym punktem, ale zdarza sie :). tak czy inaczej udalo mi sie zebrac dobry zespol i wygrac 10 meczow, wiec nie jest zle. wiem, ze to jeszcze nie koniec sezonu, ale dzieki za zabawe :)

 

wlasnie, co do konca sezonu, nawet nie wiedzialem, ze gram w tym tygodniu :) Thielen i Watkins zniszczyli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...