Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawiałem keeperów (jeden to wieeeelki hazard :D) to było napisane 3h before draft, teraz jest sobota

Ja jestem kompletnie w lesie z przygotowaniami, nie mam żadnego planu póki co :/

 

Btw, można podejrzeć keeperów w innych klubach? :> Bo to trochę też by mogło wpłynąć na strategię draftu :-k

Odnośnik do komentarza

Da się, ustawiłem 4 PM ichniego czasu, jak rozumiem u nas to będzie 22:00? Jeśli byście chcieli wcześniej/później to dajcie znać.

 

Jeśli chodzi o schedule to tym razem zrobiłem automatyczne. Mamy taki system, że każdy gra z każdym, bez dodatkowych smaczków, więc mam nadzieję, że automat dał radę. Jeśli są jakieś błędy to zgłaszajcie.

Odnośnik do komentarza

Skróciłem sezon i ustawiłem draft online na 3 września. Słucham narzekań. ;)

Draft przesunąć o godzinę później?

Panowie można szybką ankietkę? Pal licho, że ogólnie nie pasuje mi niedziela na draft, ale może jakoś dam radę z telefonu to ogarnąć.. wielkim problemem jest jednak godzina. Dałoby się to opóźnić o godzinkę, a najlepiej o dwie? Tak mi się plan podróży służbowej ułożył, że nie ma opcji, żebym się wyrobił na 19..

 

Odpiszcie proszę czy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza

Mała ściąga, którzy zawodnicy już są wybrani, żeby ułatwić przygotowania:

 

QB: Ryan (GNLU), Brees (MMZ), Stafford (HARV), Wilson (MRE), Rodgers (BAT), Brady (SMR)

 

WR: Beckham Jr (HARV), Thomas (KAC), Brown (KAC), Cooper (ZBBR), Jones (ESD), Evans (WLC)

 

RB: Elliott (MAD), Bell (MAD), Hill (MMZ), Gordon (ZBBR), McCoy (SMR), Johnson (WLC), Freemann (SR)

 

TE: Olsen (GNLU), Kelce (BAT), Gronkowski (ESD)

 

Amateurs i Inquisitors nie uznali żadnego zawodnika swoich zespół z poprzedniego sezonu wartym wyborów w dwóch pierwszych rundach, ciekawe :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...