Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jakimś cudem udało się wygrać z Zambrowem. Kiedy się kładłem spać było 7 punktów zapasu, ale u rywali był jeszcze Cooper i Mack. Mack zrobił 5 punktów, ale z kolei Cooper skończył z zerem. I jest 3-0 :) Największe rozczarowanie to Newton. Po dwóch słabych występach liczyłem, że QB Panthers przeciwko Saints nabije trochę punktów. Tymczasem skończyło się na 3 INT i niedograniem meczu do końca. Będący na ławce Eli też miał słaby początek, ale koniec końców zdobył 22 punkty. Przed następną kolejką muszę się poważnie zastanowić na kogo postawić. Postanowiłem zaryzykować i zdjąłem Lyncha. Moi RB nie zachwycili. Gillislee skończył z trzema, a Stewart z pięcioma punktami. I paradoksalnie wstawiony Stewart mnie uratował, bo Lynch zdobył zaledwie punkt przeciw Redskins. Watkins w czwartek zrobił 22 punkty, kiedy dałem go na ławkę. Na wystawionych WR jednak nie mogę jakoś mocno narzekać. Jones nastukał 9 punktów, a Jackson 14. Na plus ponownie Gronkowski, który zaliczył TD i 89 jardów. Oby zdrowie się go trzymało. Jak w tamtym sezonie narzekałem na kickerów, tak w tym trafiłem idealnie biorąc Bryanta. Ponownie dwucyfrowy wynik zawodnika Falcons. Miller i Davis dołożyli do wyniku zespołu 7 punktów. Butler tym razem siedział na ławce. Znowu zaliczył tylko jedno oczko więc to była dobra decyzja. Za tydzień dwie niepokonane ekipy spotkają się w NorthEastDerby ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w tym tygodniu zobaczyłem to, na co czekałem od początku i stówka złamana :) Devonta Freeman dalej w fenomenalnej formie, Brandin Cooks w końcu na radarze Brady'ego, Murray z genialnym biegiem na 70YD z TD. Na pewno martwi to, że większość tych punktów wynikało z "hero plays", brakuje stabilności i prędzej czy później przyjdzie suchy tydzień u Cooksa i Murraya przy dobrej formie rywala..

 

Na plus też Mariota, który przeciwko Seahawks prowadził bardzo pewne drive'y w drugiej połowie.

 

Zdecydowanie brakuje mi rzutów w stronę Adamsa i zawodzi mnie Tucker, ale na nich przyjdzie jeszcze czas. Posucha jest również na ławce i w obronie, ale szukam opcji na FA i prędzej czy pózniej coś znajdę ;)

Odnośnik do komentarza

Super wygrana w pięknym stylu, choć liga ewidentnie ruszyła z kopyta - trzy wyniki powyżej 100, porażka ekipy z 91 punktami, w porównaniu do week 1 to przepaść :D Rywal tym razem nie postawił za dużego oporu, za to u mnie było obfito (do niedzielnej nocy) bo wszyscy WR mieli TD, Charles miał TD, no bogato było. Dobrze wypadli Brown i Thomas, doskonale tez Zuerlein, który okazał sie dobrym dodatkiem z FA. Tym razem zawiódł Walker, ale na TE są takie sytuacje. Martwi słaby wystep Montgomery'ego, fatalnie wyglądał w starciu z odrodzonym Bengals. Za to na tle Packers świetnie wyglądał Mixon i w końcu daje powód by myśleć o nim w kontekście FLEX (choć ku mojej radości konkurencja o to jedno miejsce jest póki co doskonała). Wszyscy podkreślają, ze ekipa z Ohio postawi mocno na mojego rookie i oby to dało efekty w kolejnych meczach, bo Ty może różnie wyglądać im dalej w sezon. Hogan znowu monster game, ciekawe jak długo obrona będzie mu dawała spokój, a Brady dogrywał w kluczowych sytuacjach. Sanu sobie fajnie poradził, ale zwolniony by go zatrudnić Shepard odpalił na 19 punktów, klasyk chyba każdego gracza FFL :D Parker choć cały mecz z Jets wyglądał słabo, to jak przyszło co do czego, to Cutler grał niemal wyłącznie do niego, wiec to jakiś powiew optymizmu (tym bardziej, ze teraz zagra przeciw śmieszkom z defensywy Saints). Dramatycznie źle wyglada sytuacja z Hooperem, który po wystrzale z Bears (choć to były tylko 2 rec) kompletnie zniknął i przy BYE Walkera muszę sie liczyć z zerem w wykonaniu gracza Falcons...

Na koniec zostawiłem sobie doskonały wystep Prescotta, który z Cardinals wyglądał naprawdę super, a przecież Arizona nie jest taka najgorsza w obronie. Liczę, ze Dak będzie kontynuował dobre występy. Cyfr jak u Deflatora nie oczekuje, ale solidne 20 co week to to, co chciałbym zobaczyć :)

Najważniejsze, ze jest 3-0, jako jedyni na Zachodzie. Projections na W4 wyglądają zaskakująco korzystnie na korzyść Kapibar, ciekawe jak to sie przełoży na rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...