Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

5-0! Kolejne zwycięstwo i kolejne wyszarpane tak ledwie, ledwie. W czwartek koło północy gruchnęła informacja, że Gronkowski nie zagra. Wyglądało, że swoją szansę dostanie Doyle. Tego jednak również kontuzja wyeliminowała z gry. Z FA przyszedł Kroft i ostatecznie dorzucił trzy punkty. Zawsze to nie zero. Bryanta (bye) na kickerze zastąpił Hauschka i nie zawiódł (10 pkt). Odpoczywał również Julio i podczas jego nieobecności dwójkę WR tworzyli Jackson i Amendola. Obaj przekroczyli prognozy więc mogę być zadowolony. Kolejny występ bez TD zaliczył Gillislee i to mnie martwi. Po dwóch słabych występach odżył za to Lynch. 43 jardy nie powalają, ale za to wpadło TD. Butler i Woodyard ze strony defensywy dorzucili 5 punktów. Nerwów przysporzyła mi sytuacja na QB. Dobre zawody w Detroit rozegrał Newton (26 pkt). Tymczasem Eli w starciu z Chargers do przerwy miał uzbierane zaledwie dwa oczka. Po przerwie się trochę ogarnął (a nie miał dobrych warunków, bo Giants stracili tego dnia wszystkich swoich WR). Na szczęście punktów wystarczyło, żeby pokonać rywala z Lublina.

Odnośnik do komentarza

Nadal Kapibary niepokonane, ale znowu w wygranej pomogła słaba forma rywali. Udało się tez uskładać 80 punktów, mimo, ze Parker miał symboliczny udział w swoim meczu (knt), Zuerlein tym razem tylko 3 punkty, a Walker musiał się męczyć z rezerwowym QB.

Na wielkie pochwały zasługuje Prescott, który miał idealna pierwsza polowe z Packers, Brown znów był Brownem (mimo katastrofalnego meczu Big Bena), Mixon w końcu zaliczył TD, no i oczywiście niezawodny Hogan znów świetnie (ile jeszcze będzie mu dane mieć tyle TD? :D)

Seria bez porażki ma małe szanse na utrzymanie, bo najbliższy rywal regularnie flirtuje ze 100 punktowymi zdobyczami, a Kapibary bez Prescotta i sensownego RB raczej do tej granicy się nie zbliżą. Może pomoże powrót Thomasa do lineup? Ale będzie to strasznie trudny mecz, tak czy siak.

Odnośnik do komentarza

Miałem Big Bena w składzie i jego najgorsza wada jest całkowita nieprzewidywalność. Jak sie spojrzy na średnia, to ok bo tam pewnie w okolicach 20 w sezonie kręcił, ale ma mecz 35, żeby zaraz mieć 6 punktów, potem 8 i znów 31. Niektórym to nie przeszkadza, ale mnie to u niego bardzo denerwowało. Ponadto jego podatność na kontuzje. A i z wiekiem odstępy między udanymi meczami ma dłuższe jakby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...