Skocz do zawartości

Rusza FM 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jak będzie wyglądała spraw Pogoni? Ptak zamierza grać w Stargardzie, początkowo pod nazwą Pogoń, ale zamierza ją zmienić, a stowarzyszeniu MKS Pogoń oddać miejsce w IV lidze.

Rok termu Hydrotwór, w tym roku Ptakotwór...

 

I jeszcze jedno pytanie: rozumiem, że beniaminki które mają problemy licencją będą grały na swoich macierzystych stadionach? Nie będzie np. Zagłębie na stadionie Odry?

Odnośnik do komentarza

Jestem zdania, że w nowym FMie Polska jak i np. Serbia, czy Rumunia powinny być krajami rozwiniętymi. Zrobiłem sobie test i dałem Polskę jako kraj rozwinięty oraz zmniejszyłem reputację ligi do 10, a może i powinienem do 9. Na prawdę ani jeden Polski klub nie zatrudnił jakiegoś wyjątkowego gracza z Europy Zachodniej, byli to w większości słabi zawodnicy i bardzo mało. Jakiś przeciętny Holender, Szwajcar, kilku Brazylijczyków....wszystko tak jak w realu.

Odnośnik do komentarza

Jest jakakolwiek szansa na to, że w demku będzie polska liga? Może warto by było przycisnąć SI? Bo chyba bój o 3 ligę w FM2009 zostanie (został?) podjęty? Warto sobie robić pozycję, bo możemy na tym wyjść jak Kaczyński ze szczytu UE...

Odnośnik do komentarza
Jest jakakolwiek szansa na to, że w demku będzie polska liga? Może warto by było przycisnąć SI? Bo chyba bój o 3 ligę w FM2009 zostanie (został?) podjęty? Warto sobie robić pozycję, bo możemy na tym wyjść jak Kaczyński ze szczytu UE...

 

Nie ma pojęcia czy w demku będzie nasza liga bo tę decyzje podejmuje w SI "dział" marketingowy, a nie ludzie zajmujący się bazą.

 

Pozycję mogą nam wyrobić jedynie nasze kluby osiągając coś w pucharach, ewentualnie sprzedaż w PL uzasadniająca rozbudowę bazy. Obie opcje wydają się być jednakowo prawdopodobne..

Odnośnik do komentarza
Jest jakakolwiek szansa na to, że w demku będzie polska liga? Może warto by było przycisnąć SI? Bo chyba bój o 3 ligę w FM2009 zostanie (został?) podjęty? Warto sobie robić pozycję, bo możemy na tym wyjść jak Kaczyński ze szczytu UE...

 

Nie ma pojęcia czy w demku będzie nasza liga bo tę decyzje podejmuje w SI "dział" marketingowy, a nie ludzie zajmujący się bazą.

 

Pozycję mogą nam wyrobić jedynie nasze kluby osiągając coś w pucharach, ewentualnie sprzedaż w PL uzasadniająca rozbudowę bazy. Obie opcje wydają się być jednakowo prawdopodobne..

 

Nie no, co do sprzedaży to jest jeszcze możliwy w miarę wysoki jej poziom, ale na osiągnięcie czegokolwiek przez nasze kluby w Pucharach bym nie liczył. Faza grupowa w Pucharze UEFA jest możliwa, jeśli idzie o BOT Bełchatów, ale nic poza tym. No chyba, że któryś team sprawi nam miłą niespodziankę. :)

Odnośnik do komentarza
Jest jakakolwiek szansa na to, że w demku będzie polska liga? Może warto by było przycisnąć SI? Bo chyba bój o 3 ligę w FM2009 zostanie (został?) podjęty? Warto sobie robić pozycję, bo możemy na tym wyjść jak Kaczyński ze szczytu UE...

 

Właśnie o sprzedaż chodzi. Namawiaj znajomych żeby kupowali FMa i jeśli poziom sprzedaży będzie odpowiedni, to na pewno się twórcy zastanowią nad 3 ligą :) .

Odnośnik do komentarza
Ależ sobie chłopcy marzą...

Spójrzmy prawdzie w oczy, III ligi i polskiego dema nie ujrzymy przez najbliższe kilka lat, taką mamy skalę piractwa.

 

 

I tak już chyba w Polsce zostanie ...

 

 

Jestem ciekaw jak rozwiążą informacje dotyczące Lecha Poznań. Mianowicie. Ilość miejsc na stadionie ... Bo chyba lepiej by było od razu uwzględnić zbudowaną trybunę niż potem patchem pod koniec roku poprawiać. Tak samo mam nadzieje że atrybuty piłkarzy Lecha będą wyższe niż w poprzednich wersjach. A jak zobaczę podobne umiejętności u Kotorowskiego co teraz to oznaczać to będzie brak profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Jestem ciekaw jak rozwiążą informacje dotyczące Lecha Poznań. Mianowicie. Ilość miejsc na stadionie ... Bo chyba lepiej by było od razu uwzględnić zbudowaną trybunę niż potem patchem pod koniec roku poprawiać. Tak samo mam nadzieje że atrybuty piłkarzy Lecha będą wyższe niż w poprzednich wersjach. A jak zobaczę podobne umiejętności u Kotorowskiego co teraz to oznaczać to będzie brak profesjonalizmu.

Przecież to się da poprawić w bazie danych, nie wiem w czym widzisz problem.

Odnośnik do komentarza
:pfff: obudził się. Gdzie byłeś przez ostatni rok? I ciekawe, co mówiłeś o Kotorowskim po pierwszych dwóch meczach sezonu 2006/2007?

 

 

Byłem na wszystkich meczach Lecha :) I prawda że pierwsze mecze były słabe w wykonaniu Kotora, a przede wszystkim wyjścia do piłek. Mam nadzieje że w Fm- ie 2008 uwzględnisz też jego poprzedni sezon, a mecze z Zagłębiem Sosnowiec, Koroną, czy Górnikiem nie będą miały tak wielkiego wpływu. Jeśli chodzi o Kikuta to twierdzę iż już w Fm- ie 2007 powinien mieć lepsze atrybuty. No i oczywiście oczekiwania zarządu to gra w europejskich pucharach, a nie przyzwoita pozycja w lidze (o ile dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...