Skocz do zawartości

Rusza FM 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli będzie w tym sezonie Młoda Ekstraklasa to w polskich klubach będą również drużyny juniorskie???I czy jeśli posiada się klub patronacki z lepszego klubu (np.Anglii) to piłkarze będą się zgadzać na wypożyczenia?

 

Tak, w klubach 1-ligowych biorących udział w rozgrywkach MESA będą odpowiednie drużyny.

Co do klubów patronackich to jest to element stale dopracowywany i trudno mi na to pytanie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Czy jeśli będzie w tym sezonie Młoda Ekstraklasa to w polskich klubach będą również drużyny juniorskie???I czy jeśli posiada się klub patronacki z lepszego klubu (np.Anglii) to piłkarze będą się zgadzać na wypożyczenia?

 

Tak, w klubach 1-ligowych biorących udział w rozgrywkach MESA będą odpowiednie drużyny.

Co do klubów patronackich to jest to element stale dopracowywany i trudno mi na to pytanie odpowiedzieć.

 

Chyba musiałyby to być drużyny U-17 bo reszta zawodników będzie grała w MESA.

Odnośnik do komentarza
Na stronie Ekstraklasy SA jest wzmianka o pełnym regulaminie zamieszczonym w ich serwisie.

Czy komuś udało się go znależć? Bo ja w dziale regulaminy go niestety nie widzę.

 

Chodzi o regulamin Młodej Ekstraklasy?

 

Gdzieś wyczytałem, że regulamin trafił do rąk włodarzy klubów i mają oni czas na swoje uwagi do niego.

Być może z tego powodu nie ma go na stronie :-k

Odnośnik do komentarza
Chodzi o regulamin Młodej Ekstraklasy?

 

Gdzieś wyczytałem, że regulamin trafił do rąk włodarzy klubów i mają oni czas na swoje uwagi do niego.

Być może z tego powodu nie ma go na stronie :-k

 

Tak, o ME. Na końcu komunikatu na stronie Ekstraklasy SA napisali:

"Regulamin rozgrywek Młodej Ekstraklasy znajduje się w dziale „regulaminy”." ..

Odnośnik do komentarza
Chodzi o regulamin Młodej Ekstraklasy?

 

Gdzieś wyczytałem, że regulamin trafił do rąk włodarzy klubów i mają oni czas na swoje uwagi do niego.

Być może z tego powodu nie ma go na stronie :-k

 

Tak, o ME. Na końcu komunikatu na stronie Ekstraklasy SA napisali:

"Regulamin rozgrywek Młodej Ekstraklasy znajduje się w dziale „regulaminy”." ..

 

To chyba dopiero dodadzą, a tak pewno z rozpędu napisali :-k

 

 

Znalazłem też taką ciekawą informację

 

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził we wtorek regulamin rozgrywek I i II ligi piłkarskiej na sezon 2007/08. Największą zmianą jest rezygnacja z przeprowadzania baraży o utrzymanie się w II lidze.

 

Z zaplecza ekstraklasy spadną cztery najsłabsze zespoły. Drużyny z miejsce 11-14 nie będą musiały walczyć o utrzymanie z wicemistrzami trzeciej ligi.

 

Zmianie nie uległ system spadków i awansów w ekstraklasie. Z najwyższej klasy spadną dwa najsłabsze zespoły, a 14. ekipa zmierzy się z trzecim klubem II ligi w dwumeczu barażowym.

 

Będzie to też uwzględnione?

 

 

 

A tak jeszcze a propos MESY...

 

Znalazłem na oficjalnej stronie takie coś:

 

Młoda Ekstraklasa

Czwartek, 20 Lipca (17:26)

 

Przepraszamy, strona w budowie.

 

Może dopiero 20 lipca poznamy szczegóły tych rozgrywek :-k

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zapytać czy będzie poprawiona w nowym FM-ie kwestia stadionów, ich rozbudowy i frekwencji na stadionach. Na starym forum o tym pisałem podając przykłady (np. możliwy wielki stadion Lecha), sprawa miała być wzięta pod uwagę, ale na wszelki przypadek przypominam się :)

Odnośnik do komentarza
Na stronie Ekstraklasy SA jest wzmianka o pełnym regulaminie zamieszczonym w ich serwisie.

Czy komuś udało się go znależć? Bo ja w dziale regulaminy go niestety nie widzę.

 

Chodzi o regulamin Młodej Ekstraklasy?

 

Gdzieś wyczytałem, że regulamin trafił do rąk włodarzy klubów i mają oni czas na swoje uwagi do niego.

Być może z tego powodu nie ma go na stronie :-k

 

"Inicjatorzy rozgrywek Młodej Ekstraklasy przewidzieli na czwartek w Warszawie pierwsze spotkanie organizacyjne z klubami, by omówić zasady, regulamin i ustalić godziny meczów."

Odnośnik do komentarza
Na stronie Ekstraklasy SA jest wzmianka o pełnym regulaminie zamieszczonym w ich serwisie.

Czy komuś udało się go znależć? Bo ja w dziale regulaminy go niestety nie widzę.

 

Chodzi o regulamin Młodej Ekstraklasy?

 

Gdzieś wyczytałem, że regulamin trafił do rąk włodarzy klubów i mają oni czas na swoje uwagi do niego.

Być może z tego powodu nie ma go na stronie :-k

 

"Inicjatorzy rozgrywek Młodej Ekstraklasy przewidzieli na czwartek w Warszawie pierwsze spotkanie organizacyjne z klubami, by omówić zasady, regulamin i ustalić godziny meczów."

 

Owszem, ale na końcu jest napisane "Regulamin rozgrywek Młodej Ekstraklasy znajduje się w dziale „regulaminy”.

 

Znajduje się, a nie "znajdzie się" :>

Odnośnik do komentarza

1. Młoda Ekstraklasa - teoretycznie mają się spotkac żeby omówić juz istniejący regulamin znajdujący się na ich stronie :) Nieważne, poczekamy trochę.

 

2. Zasady spadków z 2 ligi już zostały wysłane. Zawiesznie Legii być może zostanie uwzględnione, ale musiałoby zostać oddzielnie zaprogramowane więc nie ma ostatecznej odpowiedzi. Tego w bazie nie ustawimy.

 

3. Uwzględnimy rozbudowę stadionów na ile to jest możliwe. Co do frekwencji to będe się musiał SI przypomnieć w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...