Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentacją:

Eliminacje Mś 1 miejsce w grupie, a w PNA 6 pkt. i 2 miejsce w grupie, przegrałem z Ghaną (która jest na 1 miejscu z 9pkt.) 5-2, a teraz będę miał z nimi mecz rewanżowy ;P

Cristiano? sam nie wiem... nudziło mi się i tak złożyłem mu ofertę :D

Musiałem mu dać niezastąpionego i maksymalne zarobki, czyli 120tys. tygodniowo, teraz podpisał nowy kontrakt na 130tys. :D

Odnośnik do komentarza

Reprezentacją:

Eliminacje Mś 1 miejsce w grupie, a w PNA 6 pkt. i 2 miejsce w grupie, przegrałem z Ghaną (która jest na 1 miejscu z 9pkt.) 5-2, a teraz będę miał z nimi mecz rewanżowy ;P

Cristiano? sam nie wiem... nudziło mi się i tak złożyłem mu ofertę :D

Musiałem mu dać niezastąpionego i maksymalne zarobki, czyli 120tys. tygodniowo, teraz podpisał nowy kontrakt na 130tys. :D

130k? To ja się nie dziwie w ogóle, że się skusił chłopak :o Zmieniłem mu nielubiany klub Barcelonę z 80 na 100 na wszelki wypadek :>

 

Kto tam u Ciebie gra w kadrze? Jakieś perełki? Mongongu? Mulumbu?

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozegrałem mecz z Ghaną i:

0-1

1-1

1-2

2-2

2-3

3-3....... i 4:3 a tu komentarz rozległ się gwizdek sędziego... spalony :ke:

I teraz tylko liczyć, że ja wygram 2 pozostałe spotkania a Ghana je przegra.... z Malawi i Lesotho :hahaha: Czuje się jak Reprezentacja Polski xd

 

Grę rozkręcają... Papy Kimoto (napastnik ze Standardu) i Mulekelayi (pomocnik z Ajax CT) :D

Jest jeszcze dobry Mussasa, Cedrik z Betisu... A znajdują się nawet zawodnicy Monaco,Nantes, Werder Brema, Q.P.R, Brighton tylko oczywiście nie jacyś czołowi zawodnicy ale zawsze to jakieś doświadczenia globalne dla zawodników :) Oczywiście tych zawodników których wymieniłeś wliczam od razu do tych dobrych graczy.

I perełka kupiona przez Liverpool za 7.5mln :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Cena za Cristiano jest w tym wypadku absurdalnie niska. Poza tym barcy nie było by stać na Crisa:p

Jeżeli ktoś z was widział jakiś transfer Cristiano do innego klubu to będę wdzięczny za pomoc i zarzucenie skrinami. Za dużo nie mogę niestety z tym zrobić. To zawodnik wywindowany z reputacją, ambicją i innymi. DO Barcy w upie 2.0 raczej nie przejdzie bo to nie jest realistyczne. Druga sprawa, że nie ma co się spodziewać 100 milionów bo to CM z 2003 roku, a wtedy transfery były niższe. Jedyne co mogę zrobić to zaniżyć budżety transferowe klubów. Plus za zgłoszenie tego mike!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Wracam do tematu po dłuższej przerwie. Jak pewnie pamiętacie, w poprzednim sezonie z Widzewem wygrałem Puchar UEFA. Niestety ostatnio nie miałem za dużo czasu na kontynuowanie kariery z uwagi na udział w projekcie CM Club. Jak to bywa w życiu wariata CM jedna trochę czas znalazłem :D

 

Początku sezonu był kiepski. Porażki przeplatałem z remisami. Z uwagi na zwycięstwo w pucharach grałem w Superpucharze z M City. Nie dawałem sobie za dużych szans w tym starciu, liczyłem się z porażka a tylko miałem nadzieją na mały wymiar kary. A tu proszę:

 

http://zapodaj.net/771c7777d0a04.jpg.html

http://zapodaj.net/09ab55a6fd188.jpg.html

http://zapodaj.net/3922f2c14aeac.jpg.html

Odnośnik do komentarza

Dziękuję. Na razie idzie mi średni, trzymam się nad strefą spadkową. Szukam dobrych obrońców ale za każdym razem nowy zawodnika gra na tej pozycji poniżej oczekiwań. Poza tym staram się stworzyć optymalną taktykę bo 4-4-2 się zwyczajnie wypaliła. Sprawdza się jedynie w Pucharach.

 

Wracając do Superpucharu, zauważyłem że najlepsi zawodnicy MC nie wzięli udziału w tym meczu. Trochę to wygląda jakby potraktowali meczu jako sparing.

Odnośnik do komentarza

Ja zakonczylem poprzedni sezon bez zadnego trofeum. Lige przegralem 1 pkt z Wisla, z LM odpadlem z Lyonem w polfinale. 5:2 przegralem w pierwszym meczu w Lyonie a w rewanzu tylko 2:0 wygralem. Z PP odpadlem w cwiercfinale. Jako ciekawostka w 1/8 LM gralo 4 zespoly z Polski. W tym Slask gral przeciwko Amice:D Nadal gram moimi Blekitnymi (mam nadzieje, ze sie Szkodi nie obrazi, ale nie mam na razie weny na nowa kariere:D)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...