Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Jak na razie tylko początek sezonu, ale poza sparingami (które nie prowadze ja tylko asystent) przegrałem tylko 2 mecze, Angiel. Com. Shield w karnych z Q.P.R i z Porto w grupie LM. Takiego początku sezonu już dawno nie miałem :)

Wygrałem Super Puchar Europy, przede mną 2 mecze: Puchar Interkontynentalny i 4rnd. pucharu ligii,

w LM w grupie jestem 1 i dzieli mnie 1 mecz od awansu :)

Man u 10pkt.

Porto 8 pkt.

Saturn 7pkt. - z nimi został mi ten mecz:)

 

 

 

 

+ już zakupieni Reus(64mln), młody środkowy obrońca włoski (9,5mln) 16 meczy w Modenie-9 asyst, średnia meczowa 8.25 :))

Napastnicy Foster i Cairns to podstawowi napastnicy rep. Anglii

Marcos, Soler - powstające gwiazdy Hiszpańskiej obrony, Marcos 21lat - wartość 15mln. 14 meczy w rep. Hiszpanii (zadebiutował zanim ją przejąłem). Reputacja: światowej klasy obrońca, i co chwile dostaje nagrody w lidze :)

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe w moim sejwie na teście Puchar UEFA wygrał francuski zespół Stade Lavallois Mayenne (znany jako Laval). Zeskrobałem sobie głowę dlaczego ta ekipa tak dobrze wypadła, szczególnie, ze sprawdziłem wyniki w 2015 roku, a Laval wygrał ten puchar 6 lat znalazłem menadżejro, który dokonał tego sukcesu.

 

 

ribery.png

 

 

Widać talent nie tylko w piłce na boisku, ale też na ławce ;)

 

Co ciekawe przeszedł później do Lyonu, a następnie do Lens gdzie stracił pracę, później zasiadł za sterami Lyonu z którym wygrał Puchar Francji i odpadł w pólfinale LM, a teraz przyjął pracę w Dunkierce :>

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kolejny sezon udało mi się wyklikać ;p Brawo ja xd

 

 

2 porażki w lidze:

Sheff Wed - 0-2

Chelsea 0-1 w tym meczu straciłem bramke z wolnego w 4minucie, a poźniej miałem całkowitą inicjatywe w meczu i atakowałem cały czas, ale bramka przeciwnika była zaczarowana :)

Sezon zaczął się przegrana w Angielskiej Community Shield z Q.P.R, stan meczu 2-2, ale w karnych strzeliłem tylko 1 bramkę więc wiadomo jak się to skończyło :D

Później przegrałem w Pucharze ligi z Watford 1-1 po rzutach karnych :)

Ale za to zdobyłem Puchar Anglii z Cardiff 3-2

I obroniłem Ligę Mistrzów z Bayernem 3-1...

Najlepszy strzelec:

Antony Foster - występów 41(5) bramek 37

Najlepszy Asystent:

Leo Messi - występów 43(2) asyst 22

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...