Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Awansowałem z 1 miejsca mając 6 pkt przewagi nad viceliderem. I zamiast grać dalej przypominałem sobie o mojej karierze Błękitnymi :D Sprawdzam budżet klubu ponad 220mln zł w tym 110 mln na transfery. Ostatni mecz Błękitnymi grałem w sierpniu, postanowiłem wrócić do Polski i z moim klubem powalczyć o wygraną w LM. Nawet jak się nie uda to po sezonie obejmę jakiś klub z 2 ligi który będzie najbardziej zadłużony. Kariera Krzyśka Nowaka mnie natchnęła do takiego pomysłu :) Od nowa mi szkoda trochę kariery zaczynać ponieważ z polski 8 zespołów gra w pucharach.

Odnośnik do komentarza

Relacje z repy dodam po zakończeniu eliminacji... Jak na razie 2 miejsce w grupie ze stratą chyba 1 czy 2 pkt. :)

Ale zakończyłem TME z Jagą i:

 

0ufz.png

 

W ostatnim spotkaniu zmierzyłem się Zagłębiem (2 zespól awansujący ze mną do TME z 1 miejsca), a miałem do nich 1 pkt. straty i byłem jedną nogą w barażach xd

Na szczęście zmiażdżyłem ich 4:0 i mogli się cieszyć, że tylko tyle, bo wpadła nieuznana bramka ze spalonego + ogrom sytuacji bramkowych....

Taktyka smiglera? Moi pomocnicy stali się głównymi motorami drużyny w ofensywie... może dla tego, że nie mam takiego egzekutora(snajpera) z prawdziwego zdarzenia...

Ciekawostki:

Ligę Mistrzów wygrał Lyon 1:0 Marseille

A Puchar UEFA wygrała Sevilla 2:1 1860 Monachium

Gdzie 1 bramkę strzelił polak i został graczem meczu :)

 

n7x2.png

 

 

 

EDIT:nie wiem czemu po przeinstalowaniu pozmieniały mi się nazwy :D 1.liga to TME dla jasności....

EDIT2: kontuzja pachwiny terroryzuje mi grę w reprezentacji i w klubie.... zresztą nie tylko mi, bo co chwile mam wiadomości typu "bolesna strata"

Odnośnik do komentarza

Widzę właśnie, że pozmieniały się nazwy. Może gra bierze oryginalne nazwy z bazy (choć to chyba nie ma sensu)? Instalowałeś nową bazę przed odpaleniem save'a?

 

Przede wszystkim gratulacje za utrzymanie, oraz dobrą grę w reprezentacji. Ten Sanderos z TSV to ten Sanderos z Fulham? Polak meczem finału UEFA i to nie grającego dla Ciebie to ten moment, w którym serce drży :)

Odnośnik do komentarza

No to koniec eliminacji:

szczerze mówiąc liczyłem się tylko z Portugalią, reszta poszła gładko ;P

Tabelka:

 

 

Ostatni mecz:

 

 

 

A tu jak się na razie plasuje TME:

 

 

 

I nowe nabytki:

2 pomocników z Chorzowa :) Bramkarz z Kielc (kasa+wymiana), no i Wojtek z Arsenalu ;P Jako grający trener....

 

Odnośnik do komentarza

Wojtek wymiata :D tak na marginesie jak to jest, u mnie zawodnicy z wysokimi jeszcze umiejętnościami np. po 34l zawieszają buty na kołku, a takiemu Wojtkowi jeszcze się grać chce i dodatkowo trenować? ;)

Pozatym początek sezonu Jagą równy 2-2-2 :)

No i dobry bilans wydatek - przychód :eusa_clap:

Hattrick i Portugalia wypunktowana he he, awans z 1-go - świetnie!

Odnośnik do komentarza

Widze, ze blad z Zawisza Chemikiem i innymi nazwami juz sie naprawil ;) Wojtek zapewnie trzyma rekord spotkan w kadrze, tak? Odchodzenie na emeryture jest zalezne w duzej miarze od ambicji, a ta Wojtek z tego co pamietam mial wysoko ustawiona w uaktualnieniu.

Odnośnik do komentarza

Naprawił się okazało się, że nie skopiowałem db 0.o choć byłem przekonany, że to zrobiłem....

Tak Wojtek ma rekord i jak na razie nie zamierza odchodzić xd Robert Lewy jeszcze miał dużo występów, no ale on już jako trener pracuje...

A co do tego że jeszcze nie kończy kariery pomimo 40-stki, to jest to tak, że bramkarze często ciągną dłuuudo :) a jeszcze po co on ma odchodzić skoro, ma regularne występy w reprezentacji, miał w arsenalu, a teraz ma w Jagielloni :)

Rekord jaki widziałem u kopacza z pola to chyba 41-42 lata, harry kewell czy jakoś tak, na starej bazie w arsenalu :)

 

 

Choć Wojtek na pewno już długo nie pociągnie w końcu po coś zrobił uprawnienia trenerskie :)

Odnośnik do komentarza

CM 03/04 4.1.5. - Ligi: (1) Anglia,Francja,Hiszpania,Niemcy,Włochy (+dodatkowe pliki retain z krajów Brazylia,Polska)

 

sezon pierwszy 2003/2004 - Real Valladolid.

 

Postawiłem rozpocząć jeszcze jedną poważną przygodę z CM. Po uporaniu się z kontuzją pachwiny mogłem wreszcie czuć pełną satysfakcje z gry. Wybór padł na Valladolid. Nie ma jakiegoś konkretnego powodu. Po prostu kliknięcie o tym zadecydowało. Początek oczywiście przegląd kadry. Na bramce pewny Bizzari. Obrona od prawej jego rodak Richetti,a na stoperze kolejny Argentyńczyk Pablo Paz w parze z Boliwijczykiem Juanem Peną. Blok obronny zamykał grający w klubie od 1995 roku Alberto Marcos. Na prawej pomocy Hiszpan Chema środek należał do jego rodaków - Javi Jimeneza i największej gwiazdy klubowej - Fernando Salesa. Po lewej stronie grać miał będący na wypożyczeniu i wzmacniający kolonię Argentyńczyków w klubie Victor Zapata. O silę ataku stanowić mieli Roberto Losada i jak żeby inaczej Argentyńczyk - Marco Cardetti. W zanadrzu pozostawali wciąż Pachon i młody talent Oscar. Szybko wywnioskowałem,że potrzeba wzmocnienia tyłów. Potrzeba był klasowego defensywnego pomocnika. Wybór padł na doświadczonego Josepa Guardiole (l.32) za którego klub zapłacił blisko 800tys funtów oraz środkowego obrońcę rodem z Polski - Artura Faranczuka (l.28). Mecze towarzyskie należy zaliczyć do średnio udanych. Kilka wpadek z niżej notowanymi zespołami tłumaczyłem brakiem zgrania oraz kondycji. Przed torunee do Grecji dołączył do nas jeszcze jeden zawodnik. Grający na skrzydle bądź ofensywnym pomocniku Norweg - Morten Gamst Pedersen (l.21). Wychowanka Tromso sprowadziliśmy na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu za 2.1 mln. Naszedł czas na inaugurację sezonu. 31 sierpnia 2003 roku - San Mames w Bilbao. Podejmujemy tamtejszy Athletic. Wynik już w drugiej minucie otwiera nasz nowy nabytek - Artur Faranczuk. Wynik końcowy? 6:2. Deklasacja rywala. Do końca roku 2003 byliśmy w stanie m.in. zremisować z Valencią na Mestalli,ograć Barcelonę 5:2 u siebie,czy nie dać szans Realowi Sociedad na ich obiekcie ostatecznie wygrywając 2:0. W grudniu początkowo uznałem,że nie będzie wzmocnień. Nie było zarzutów do obecnej kadry. Jednak dobre wyniki w lidze sprawiły,że postanowiłem wzmocnić rywalizację na kilku pozycjach. Na zasadzie wypożyczenia z Chelsea przywędrował do nas Celestine Babayaro (l.25) oraz w ostatnim dniu okienka napastnik Igor sprowadzony ze Sportingu Braga za ok. 200 tys funtów. Niewielu sobie jeszcze zdawało sprawę jaką bombę sprowadziliśmy do ataku. W lutym byliśmy już pewni,że zagramy w finale Pucharu Hiszpanii. Pokonaliśmy w dwumeczu Racing Santander 3:2. Nadal jednak toczyliśmy bój w lidze. W między czasie na naszym obiekcie poległ lider - Valencia,a wcześniej pokonaliśmy zawsze groźny - Real Betis. To zapoczątkowało naszą wspaniałą serię 6 zwycięstw z rzędu ostatecznie przerwaną przez Athletic Bilbao (2:2) i spowodowało,że chwilowo znaleźliśmy się na fotelu lidera. Kontynuowaliśmy serię 12 nieprzegranych meczy w lidze ulegając w końcu Sevilli 1:2. W między czasie byliśmy już zdobywcami Pucharu Hiszpanii w finale odprawiając Malagę 2:0,a 3 dni wcześniej w arcy ważnym meczu pokonaliśmy Barcelonę na Camp Nou 2:0. Po porażce z Sevillą zostało Nam 7 ligowych kolejek. Tytuł był już bardzo blisko. Spowodowany głównie tym,że Valencia złapała fatalną serię,a w Realu Madryt drżała posada Carlosa Queiroza. Ostatecznie zwolnionego 15 maja na dzień przed meczem z nami. Real prowadzony przez asystenta nie był w stanie sobie poradzić z Valladolid. Efekt? 2:1 po bramkach Pedersena i Salesa i tym samym mogliśmy świętować już zdobycie mistrzowskiego tytułu w sezonie 2003/2004. Co przyniesie nowy sezon? Przede wszystkim zmagania w elitarnej Lidze Mistrzów oraz chęć udowodnienia,że tytuł zdobyty przez Real Valladolid nie był przypadkiem.

 

Kilka screenów:

 

tabela - http://i.imgur.com/joksvHZ.png

drzewko pucharu - http://i.imgur.com/ifr9bHg.png

Artur Faranczuk - http://i.imgur.com/xpnOSjb.png

Igor - http://i.imgur.com/jFYfmUc.png

Odnośnik do komentarza

No troche odjechałeś z tymi "gwiazdami" chyba każdy się zgodzi ze mną, że są to takie perełki cm'a na zwykłej bazie :)

Pedersen, Faranczuk.... Guardiola? :D

Ten Igor dobry kopacz :)

 

EDIT: życzę powodzenia... w Hiszpani się fajnie gra, grałem kiedyś levante :) Jak szukasz prawego obrońcy to luknij sobie do nich, fajny gość tam gra, ale nie pamiętam jak się nazywał xd

Odnośnik do komentarza

Sezon 2023/2024 w Polsce zakonczony.

Podsumowanie:

Mistrz Polski - Legia. Niestety nie udalo mi sie obronic tytulu. Od 22 do 24 kolejki zanotowalem 3 bezbramkowe remisy i ta seria pozbawila mnie mistrzostwa, chociaz tytul tak definitywnie przegralem w 90 min ostatniej kolejki. Mianowicie ja Polonie rozbilem 3:0 a Legia grala z Widzewem. Remis lub ich porazka dawala mi tytul. Legia dwukrotnie przegrywala i nawet w 82 min bylo 2:1 dla Widzewa. Jak ja skonczylem swoj mecz bylem pierwszy, ale jak wczytalo wyniki okazalo sie, ze Legia wygrala i niestety mistrza nie mam.

 

Puchar Polski - Legia - ja odpadlem w 3r z Wisla ktora wrocila do Ekstraklasy, w lidze ogralem Wisle dwulrotnie bez problemow.

 

Puchar UEFA - Spartak Moskwa - Polskie zespoly zakonczyly gre w ostatniej rundzie ktora jest jesienia.

 

Liga Mistrzow - zwyciezca? Blekitni :) Zdobylem CL kolejno odprawiajac : Grupa - Juve, Newcastle, Partizan (ciekawostka LM rozpoczalem w Belgradzie i zakonczylem w Belgradzie gdyz final byl na stadionie Partizana) - 1/8 Kopenhaga 2razy ograna - Cw LM HSV remis u siebie i wygrana 2:0 na wyjezdzie - Polfinal to dwumecz z Manchesterem City 4:0 u siebie i 1:2 wyjazd - Final 2:0 z Lyonem :)

 

Mialem po zakonczeniu sezonu odejsc do jakiegos klubu z 1 ligi, ale zostaje :) Na fali entuzjazmu po wygranej LM dwoch graczy ktorzy nie chcieli wczesniej przedluzyc kontraktow zgodzilo sie na przedluzenie i co najlepsze za mniejsza kase niz dawalem im wczesniej :D

Odnośnik do komentarza

Moje gratulacje za LM! Błękitni to jest widzę siła :> Szkoda, że nie udało się obronić mistrza i pucharu krajowego podwórka, aczkolwiek LM to raczej było dobre pocieszenie.

 

Mialem po zakonczeniu sezonu odejsc do jakiegos klubu z 1 ligi, ale zostaje :) Na fali entuzjazmu po wygranej LM dwoch graczy ktorzy nie chcieli wczesniej przedluzyc kontraktow zgodzilo sie na przedluzenie i co najlepsze za mniejsza kase niz dawalem im wczesniej :D

Jednak Twoja kariera z Błękitnymi staje się legendą naszego forum. Jedziesz dalej, a jak! :>

Odnośnik do komentarza

Zakończenie kolejnego sezonu...

Polską w grupie na MŚ:

Polska-Dania 2:0

Polska-Portugalia 0:2

Polska-Iran 2:0

 

I Awans z 2 miejsca, Później wylosowałem przeciwników.... Włochy :ściana:

Rozpoczynam mecz (grałem na tylko kluczowych sytuacjach), w 1 połowie 34 minuta i bramka dla mnie :) Podkreślę, że była to jedyna pokazana akcja w tej połowie xd

W 2 połowie niestety wyrwałem sobie wszystkie włosy 53, 56 minuta i 2:1 :ke:

A później już tylko walka moich nerwów, aż krzyczałem do monitora... nie wykorzystane liczne 100% sytuacje, piękne strzały, " Pierobon broni z klasą " , w końcu bramka ze spalonego itp. :D

Komentarz prasy po meczu, coś w stylu, że wyrównane spotkanie, że Polska pokazała, że nawet z tak dobrą drużyną można grać jak równy z równym itp. Ale hooy mi z tego jak odpadłem xd

Zakończyło się tak:

1.Portugalia

2.Anglia

3.Argentyna

4.Hiszpania

Teraz będę walczył w grupie eliminacji ME (Niemcy,Albania,Irlandia,San Marino)

Jaga:

Ogólnie końcówkę sezonu miałem udaną bardzo i dlatego tak wysoko w tabeli sie uplasowałem, co spodobało się zarządowi ;P

 

ltox.png

 

Dostałem jeszcze 2 nagrody:

2.pozycja "Młody Piłkarz roku w TME" - Krzysztof Swierad [21l.](skrzydłowy)

3.pozycja "Cudzoziemiec Roku w Polsce" - Antonio Federici [19l.] (skrzydłowy)

No i bramka sezonu dla Mauricio Amancio, którą można zobaczyć w dziale z najładniejszymi bramkami xd

 

 

PS. Pozycja w lidze jak widać zaowocowała tym:

Rozgrywki kontynentalne: Puchar Inter-Toto

 

3aqa.png

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...