Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

SEZON 2026/2027 zakończony

Raport:

 

T-Mobile Ekstraklasa:

1. Błękitni 55pkt

2. Gwardia Warszawa 48pkt

3. Legia 48pkt

 

W pierwszej części sezonu jednak tak różowo nie była. Przez dłuży czas wyglądało, że awans na miejsca premiowane LM będzie sukcesem. Ale drużyny z pierwszej 3 potem zaczęły grać bardzo słabo. Jednie Gwardia z niej nie wypadła, Legia od samego początku kiepsko grała, ale seria zwycięstw zrobiła swoje.

 

Puchar Polski:

Finał - Błękitni - Wisła K. 7:1 - zostałem rekordzistą strzelonych bramek w całej edycji PP

 

Liga Europy:

Finał Lazio - Maccabi 2:1 jestem rekordzistą strzelonych bramek w całej edycji LE

 

Liga Mistrzów:

Finał Wisła Płock - Błękitni 1:2 zostałem rekordzistą strzelonych bramek w całej edycji LM

 

Zdobyłem potrójną koronę :) Mój najlepszy sezon w karierze gry w managera :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przypomnienie poprzedniej części: http://forumcm.net/index.php/topic/5189-wasze-osiagniecia-z-cm-0304/page-14?do=findComment&comment=1540772

 

sezon trzeci 2005/2006 - Real Valladolid/Manchester United

 

Już miałem zaczynać przygotowania do sezonu z Valladolid,ale zauważyłem wolną posadę w Manchesterze United. Złożyłem podanie i zostałem menedżerem Czerwonych Diabłów.

 

Transfery

 

Do klubu:

 

29.7.2005 Sebastien Frey 25l. (GK) z Parma 4.1mln

30.7.2005 Jerko Leko 25l. (DP) z Dinamo Kijów 7.5mln

12.8.2005 Jose Antonio Reyes 21l. (NLŚ) z Sevilla 9.75mln

6.1.2006 Michael Dawson 22l. (OŚ) z Nottm Forest 2.2mln

8.1.2006 Robinho 21l. (SŚ) z Santos 19mln

9.1.2006 Lionel Morgan 22l. (OPL) z Wimbledon 1.7mln

24.1.2006 Matteo Brighi 24l. (DP PŚ) z Juventus 19.25mln

 

 

 

Z klubu:

 

6.8.2005 Phil Neville 28l. (O/P PL) Chelsea 7mln

9.8.2005 Nicolas Anelka 26l. (SŚ) Bayern 33mln + 17mln po 20 bramkach w lidze

8.12.2005 Ruud van Nistelrooy 29l. (SŚ) Valencia 24mln

1.1.2006 Niclas Jensen 31l. (O/DPL) Aston Villa 1.5mln

5.1.2006 Paul Scholes 31. (OP/NŚ) Bayern 7.5mln

21.1.2006 Kleberson 26l. (DP PŚ) Bayern 35mln + 18mln po 40 spotkaniach w lidze

 

 

 

Sparingi

 

Gdy przyszedłem do klubu 3 na 7 sparingów było już rozegranych. Zacząłem od wygranej 2:0 z Utrechtem. Następnie wygraliśmy 2:1 z Chesterfield. Potem przyszła porażka z Sheff Wed 1:2 oraz remis CSKA Sofia 1:1.

 

Angielska Community Shield

 

14 sierpnia w Cardiff graliśmy z Chelsea mecz o Tarczę Wspólnoty. Wynik meczu otworzył w 45. minucie Rudd van Nistelrooy,który pokonał Marcosa. Mieliśmy znaczną przewagę jednak bramkarz Niebieskich był świetnie dysponowany tego dnia. Niestety niewykorzystane sytuacje się w końcu zemściły bowiem w 83. minucie gola na 1:1 zdobył Carlton Cole. Do 90. minuty wynik nie uległ już zmianie,co oznaczało konkurs rzutów karnych. Wgrywamy 3:2 tym samym zdobywamy pierwsze trofeum w tym sezonie. Czy ostatnie?

 

Puchar Ligi

 

Zmagania rozpoczęliśmy w 3. rundzie od meczu z Bury na wyjeździe. Wygrywamy poprzez rzuty karne 4:2. Następnie mierzyliśmy się z Hull City. Bramki Solskjera oraz Mido dały nam zwycięstwo 2:0 i awans dalej. W ćwierćfinale przyszło nam grać z Portsmouth. Gospodarze przeważali w tym meczu. Jednak to my mieliśmy więcej szczęścia. Dwie bramki Mido i wygrana 2:0. W półfinale czekał nas dwumecz z zawsze groźnym Southampton. Jednak ten dwumecz był już rozstrzygnięty po pierwszym spotkaniu na OT. Wygrywamy aż 6:0. Gwiazdą meczu Reyes,który strzelił 4 bramki. W rewanżu było 0:0. W finale 5. marca 2006 mierzyć się mieliśmy z Arsenalem. Wynik meczu swoim trafieniem w 42. minucie otworzył Cristiano Ronaldo. Wyrównał w drugiej połowie Henry. Ten sam zawodnik w 72. minucie zdobywa gola na 2:1 dla Arsenalu. Wyrównał w 77. minucie bramką z rzutu wolnego Ryan Giggs. Wynik meczu do 90. minuty nie uległ zmianie,więc czekała nas dogrywka. Tam już byliśmy zdecydowanie lepsi. W 105. minucie gola zdobył Roy Keane,a w 113. ponownie Giggs. Wygrywamy 4:2.

 

Puchar Anglii

 

Rozpoczynamy w 3. rundzie od zwycięstwa nad Telford 2:1. W następnej rundzie graliśmy z Chesterfield na wyjeździe. Wynik 2:2 i potrzebna była powtórka. Wygrana 2:1 dała nam awans. Kolejny rywal to Crystal Palace. 2:0 i znów awans do kolejnej rundy. Tam rywalem Norwich. Mecz zagrany w świetnym stylu,a co ważne wygrany aż 6:1. W półfinale rywalem był Southampton. Wygrana 3:0 po bramkach Robinho,Reyesa i Ronaldo. W finale rywalem Portsmouth. Wygrywamy na Wembley 1:0 po golu Kristiansena. To był słaby mecz,ale koniec końców zdobywamy kolejny puchar.

 

Liga Mistrzów

 

Z powodu trzeciego miejsca w lidze Manchesteru w sezonie 2004/2005 Ligę Mistrzów zaczynać musieliśmy od kwalifikacji. Naszym rywalem Anderlecht. Pierwszy mecz na wyjeździe przegrywamy 1:0. Jednak to był najmniejszy wymiar kary tamtego dnia. Anderlecht zmarnował mnóstwo dogodnych sytuacji. W rewanżu wygrywamy 3:0. Błysnął David Fox,który zdobył dwie bramki. W grupie wylosowaliśmy Rangersów, Lokomotiv Moskwa i ... Valladolid. Z tą drużyną też przyszło nam zagrać pierwsze spotkanie w grupie. Wygrywamy 3:0. Następnie dwa remisy z Rangersami na Ibrox i z Lokomotiv u siebie. W Rosji zagraliśmy dobry mecz i wygrywamy 3:0. Kolejnym meczem miał być wyjazd na mój stary stadion. Wynik meczu z Valladolid otworzył Mido w 30. minucie. Wyrównał Andrea Rabito w 52. minucie. Prowadzenie odzyskaliśmy za sprawą Giggsa w 63. minucie. Jednak Valladolid nie złożyło broni. Wyrównał James Milner w 75. minucie. Odpowiedź przyszła w 82. minucie. Gola na 3:2 strzela Cristiano Ronaldo. Już witaliśmy się z gąską... Niestety gola w 86. minucie zdobywa Igor,a w 90. minucie Oscar. Przegrywamy 4:3. To był jednak świetny mecz. Na zakończenie zmagań grupowych gramy z Rangers. Remis 1:1,co oznacza awans z 2. miejsca. W kolejnej rundzie Ligi Mistrzów czekał nas dwumecz z Auxerre. Wygrane 2x 2:1 nie są najlepszymi rezultatami jakie mogliśmy osiągnąć,ale zapewniły nam awans. W rewanżu długo utrzymywał się wynik 1:0 dla Francuzów,a wygraną zapewniliśmy sobie przez dwa gole w ostatnich dziesięciu minutach meczu. W ćwierćfinale mierzyliśmy się z Deportivo. Po pierwszym meczu na Old Trafford byliśmy w trudnej sytuacji. Wynik 1:1 bowiem niczego nie przesądzał,a jako faworytów stawiał Hiszpanów. Jednak w rewanżu wygrywamy 3:0 i zyskujemy awans do półfinału. Gwiazdą meczu Jan Kristiansen,który zdobył dwa gole. W 1/2 rywalem była drużyna z naszego podwórka - Chelsea. Po trafieniu z 86. minuty Mido wygrywamy u siebie 1:0. W rewanżu na Stamford Chelsea zostaje rozgromiona 3:0,a my mogliśmy świętować awans do finału,gdzie grać mieliśmy z Arsenalem. Mecz odbywał się 31 maja 2006 na stadionie Brondby. Wynik meczu otworzył Cristiano Ronaldo w 10. minucie. Wyrównał kilka minut później Aliadiere. W odpowiedzi dublet ustrzelił Robinho i prowadziliśmy 3:1. Jednak powód do niepokoju znów dał Aliadiere,który w 58. minucie zdobył gola na 3:2. Jednak ten mecz rozstrzygnął wprowadzony na plac gry Egipcjanin Mido,który zdobył decydujące dwie bramki. Wygrywamy 5:2.

 

Liga

 

Zaczęliśmy słabo. Tak słabo,że rozważałem przez jakiś czas rezygnację ze stanowiska. Potem jednak wszystko wróciło do normy. Wyrażę to za pomocą screena : http://s15.postimg.org/7xpp7mk97/mu_05_06.png

 

Dodatkowo jeszcze absolutnie rewelacyjny rezultat meczu z Middlesbrough http://s3.postimg.org/8unq521eb/mu_midd.png

 

Tradycyjnie jakbyście chcieli screeny konkretnych zawodników,kadry lub innych - piszcie. Udostępnię.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał screena kadry i osiągnięć robinho :)

Na starej bazie grałem kiedyś Levante, gdzie go sprowadziłem i spisywał się prze pięknie :D A kto u ciebie ma najwięcej bramek i asyst? Bo Ja w swoim epizodzie w Man U kiedyś, sprowadziłem "Luis Saha" + do niego Cris i był to niezniszczalny duet, strzelający multum bramek :)

Odnośnik do komentarza

Robinho oczywiście króluje. Jak wszędzie gdzie go miałem. Pół roku wystarczyło mu do zrobienia furory. http://s8.postimg.org/t02354cb9/robinho.png

 

Bramek najwięcej w poprzednim sezonie miał właśnie Ronaldo. W 47 (14 z ławki) meczach zdobył 38 goli i zanotował 7 asyst. A tych najwięcej w kadrze mieli Giggs i Leko. Po 13.

 

Screen kadry: http://s18.postimg.org/w7as23svt/kadra.png

 

Już z lekkim spojlerem. Milito oraz Padoin w drużynie. :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przypomnienie poprzedniej części: http://forumcm.net/index.php/topic/5189-wasze-osiagniecia-z-cm-0304/page-16?do=findComment&comment=1555198

 

sezon czwarty 2006/2007 - Manchester United

 

Transfery

 

Do klubu:

 

 

6.6.2006 Patrice Evra 25l. (O/DPL) z Chelsea 1.7mln

6.6.2006 Gabriel Milito 26l. (LB/OŚ) z Zaragoza 8.75mln

6.6.2006 Simone Padoin 22l. (LB/O/DP PLŚ) z Vicenza 7mln

5.1.2007 Obafemi Martins 22l. (SŚ) z Inter Free (Wym.)

 

 

 

Z klubu:

 

 

6.6.2006 Michael Stewart 25l. (DPŚ) Leeds 475tys.

11.7.2006 Fabien Barthez 35l. (BR) Roma 425tys.

14.7.2006 Mikael Silvestre 28l. (LB/ OLŚ) Dortmund 15.75mln

17.7.2006 Cafu 36l. (O/PP) Barcelona 250tys.

17.12.2006 Darren Fletcher 22l. (OP PŚ) Las Palmas 3.4mln + 1.1mln po 10 spotkaniach w lidze

4.1.2007 Markus Neumayr 20l. (PŚ) Sunderland 350tys.

5.1.2007 Jose Antonio Reyes 22l. (NLŚ) Inter 28.5mln + Obafemi Martins

21.1.2007 Colin Heath 23l. (SŚ) Sunderland 725tys.

 

 

 

Sparingi

 

Przygotowania rozpoczęliśmy od dwóch wyjazdowych spotkań w Austrii. Ograliśmy Wacker Triol i Bregenz odpowiednio 4:1 i 4:0. Następnie udaliśmy się na tournee do rodzimego kraju jednego z naszego zawodników - Mido,czyli Egiptu. Pierwszym naszym rywalem była tam drużyna Souhag Railways. Po 3 bramkach Reyesa i jednej Eaglesa wygrywamy 4:0. Następny mecz rozegraliśmy z najbardziej znaną egipską drużyną - Al Ahly. Jak dużym zainteresowaniem cieszyło się to spotkanie w Egipcie świadczyć może fakt,iż frekwencja na meczu wynosiła 99tys. Po bramkach Reyesa i CR7 odnosimy zwycięstwo 2:0. Ostatnie dwa mecze to spotkania z Ghazl Al Mehalla i Mokawloon. Oba te spotkania wygrywamy po 1:0.

 

Angielska Community Shield

 

W tym roku przyszło nam się mierzyć z drużyną Arsene Wengera - Arsenalem. Nasz rywal oszczędził zdrowie kilku zawodników w tym meczu. Wydaje się,iż był to duży błąd z ich strony. Bowiem wynik meczu w 4' otworzył swoim trafieniem CR7. W 15' bramkę trafił Robinho. W 25' gola znów trafił CR7,a 12 minut później Jerko Leko. Do przerwy gola dołożył jeszcze CR7 i na tabilcy wyników widniało Manchester United 5:0 Arsenal. Na początku drugiej połowy kolejną bramkę dołożył CR7. Do końca meczu po golu dołożyli jeszcze Leko i Giggs. Wynik końcowy 8:0. Uznałem to jako jasny przekaz dla innych drużyn od moich piłkarzy i pokazaniem siły jaką dysponują Czerwone Diabły. http://i.imgur.com/rxkqwaz.png

 

Puchar Ligi

 

Uznałem,że nie ma sensu opisywać z kolei każdego spotkania. Żadne nie wywołało większych emocji u mnie,więc wyrażę to screenem.

 

 

KjPNz6W.png

 

 

Puchar Anglii

 

Uznałem,że nie ma sensu opisywać z kolei każdego spotkania. Żadne nie wywołało większych emocji u mnie,więc wyrażę to screenem.

 

 

ZFCFfFA.png

 

 

Liga Mistrzów

 

Los ponownie sprawił,iż zagramy w grupie z Valladolid. Ponadto rywalami będą Olympiakos i Maccabi Tel-Aviv. Wszystko można wyrazić za pomocą screena. Nie było drużyny,która sprawiła by nam jakiekolwiek problemy w fazie grupowej. Większość spotkań zagranych "drugim garniturem". http://i.imgur.com/LQwegCn.png

 

W kolejnej rundzie rywalem byli Rangersi. W pierwszym meczu na OT wszystko zaczęło się fenomenalnie. W 13' po golach Giggsa (7') i CR7 było już 2:0. Byłem pewien,że ten mecz zostanie gładko wygrany. Jednak Szkoci nie mieli zamiaru złożyć broni. W 17' wyrównał Vittek. W drugiej połowie wynik meczu na 2:2 ustalił Alan Stewart. W rewanżu wynik meczu otworzył w 13' Peter Lovenkrands. Jednak ledwie 4 minuty wyrównał Robinho. W 31' na prowadzenie ponownie za sprawą Vittka wyszli Rangersi. Gola na 2:2 jeszcze przed przerwą zdobył Robinho. Ten sam zawodnik skompletował hattricka w 55'. 20 minut później wynik meczu ustala Martins. Wygrywamy 4:2. Trzeba jednak obiektywnie przyznać,że Rangersi to mój najcięższy rywal w MU. 3 remisy i 1 zwycięstwo z meczach z nimi. Los był wyjątkowo łaskawy dla nas w losowaniu. Trafiliśmy bowiem na PSV. Pierwszy mecz odbywał się na stadionie w Eindhoven. Strzelanie w tym meczu rozpoczął Martins w 23'. 7 minut później gola z karnego dołożył Brighi. Po rozpoczęciu drugiej połowy z rzutu wolnego bramkę zdobył Giggs. Honor PSV w tym meczu uratował swoim trafieniem Jan Vennegoor of Hesselink. Drugi mecz był tylko formalnością. 2:1 daje nam awans dalej. W najlepszej czwórce nie małe zaskoczenie. Znajdowały się w tej fazie dwa ukraińskie zespoły oraz dwa angielskie. Nam los przypisał dwumecz z Szachtarem Donieck. W drugiej parze zmierzą się Dynamo Kijów i Arsenal. W pierwszym meczu dwa gole padały w 45'. Trafienia Robinho i Evry dały nam prowadzenie do przerwy w Doniecku. W drugiej połowie kolejnego gola dołożył Robinho. Następnie dla Szachtara gola zdobył Srna. Wynik meczu ustalił Eagles w 80'. W rewanżu kolejna formalność. W naprawdę dobrym meczu pokonujemy Szachtar 2:0. W finale czekał nas ponownie mecz z Arsenalem. 30 maja 2007 na stadionie Benfici Lizbona odbywał się finał. Przez większą część meczu utrzymywał się remis. Arsenal przeważał i dużo częściej stwarzał sobie groźne sytuacje. U nas fatalnie wyglądali Evra i Martins,którzy zostali zmienieni w '57. W drużynie Arsenalu w '73 minucie na boisku pojawił się wteran Roy Parlour. To było ważne wydarzenie tego meczu bowiem to właśnie ten zawodnik otworzył wynik spotkania w 80' minucie swoim trafieniem. Po dośrodkowaniu Kanoute z lewej strony boiska Roy znalazł się niekryty w polu karnym i zdobył gola. Pomyślałem sobie wtedy po co był ten doskonały sezon skoro mieliśmy zaprzepaścić to wszystko w decydującym meczu. W 90 minucie i 10 sekundzie spotkania rzut rożny wykonywał Matteo Brighi. Frey w polu karnym. Piłka zagrana na długi słupek,a tam Jerko Leko wyskoczył najwyżej i pokonał Jensa Lehmana. Jeszcze w trakcie doliczonego czasu gry zdołaliśmy przeprowadzić jedną akcję. Roy Keane znajdował się na okolicy 30m od bramki Arsenalu i genialnym prostopadłym podaniem obsłużył Leko. Piłka wtoczyła się w pole karne,ale tam najszybszy był Campbell,który przerwał to podanie wślizgiem. Uczynił to jednak w taki sposób,że pokonał własnego bramkarza!!! Ostatecznie utrzymujemy wygraną 2:1 do końca meczu i zdobywamy puchar ponownie!

http://i.imgur.com/hEH9VRK.png - drzewko Ligi Mistrzów

 

Liga

 

 

lcueKQC.png

 

 

Nie było na nas mocnych w tym sezonie. Pierwszą utratę punktów zanotowaliśmy w tym sezonie dopiero w kolejce 27 w meczu wyjazdowym przeciwko Coventry zakończony wynikiem 2:2. Druga utrata punktów to ostatnia kolejka i wyjazd do Leeds. Ponownie remis 2:2.

 

Co dalej?

 

Nie da się ukryć,że prawdopodobnie nie będę już w stanie powtórzyć takiego sezonu. To było absolutnie wyjątkowe. Dominacja na każdej płaszczyźnie. Zostanę prawdopodobnie jeszcze jeden sezon na Old Trafford,a następnie po Euro 2008 poprowadzę jakąś reprezentacje i odpocznę od futbolu klubowego.

 

Martins - http://i.imgur.com/S6TLiSG.png

Jerko Leko - http://i.imgur.com/ZefjZdm.png

Robinho - http://i.imgur.com/guLjI4J.png

Matteo Brighi - http://i.imgur.com/qF4vJxB.png

Cristiano Ronaldo - http://i.imgur.com/0c3Dunp.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozpoczalem na nowym upie kariere w 3 lidze Niemieckiej. Gram druzyna Chemnizer FC. Budzet klubu prawie 1mln euro na minusie. 0 na transfery. Sprzedalem tych ktorzy duzo zarabiali, a nie mieli i tak szans na gre, a za nich kupilem innych oraz sprowadzilem z wolnego kontraktu. Sezonu jeszcze nie skonczylem, o sytuacji w lidze nie bede sie rozpisywal bo wszystko moze sie zdarzyc. Opisze moja przygode w Pucharze Niemiec.

W 1 rundzie trafilem na 2 ligowy Cottbus i bylem przekonany, ze na tej rundzie zakoncze moja gre w PN, a tu wygrana 6:1! O meczu szkoda nawet pisac, bo przez 90 min byl pozbawiony emocji. W 30min bylo juz bowiem 4:0 dla mnie. Kolejne losowanie, tym razem trafilem na FC Koln w 2r. Lidera 2 Bundesligi. Po 45 min meczu bylem pewien, ze jest pozamiatane, gdyz bylo 0:3 dla Koln. W przerwie postanowilem cos zrobic, zmienilem obronce, pomocnika i napastnika. Zdjalem tych ktorzy mieli note 5. Rozpoczalem druga polowe i zaczalem przecierac oczy ze zdumienia. w 25 zrobilo sie 3:3! W 85 min Koln strzelilo na 4:3 i bylem pewien, ze juz pozamiatane. Zmienilem ustawienie na 3-3-4. 90 min i gol 4:4! Zmienilem ustawienie na 4-5-1. I w dogrywce koncert dal moj 15 letni napastnik ktory wszedl w 2 polowie. Strzelil 3 bramki i mecz zakonczyl sie zwyciestwem 7:4!!! Kolejne losowanie, trafilem na lidera Bundesligi Borussie D. Poczatek meczu gol Lewandowskiego 1:0 dla Dortmundu. Po 20 min moi opanowali sytuacje i 1:1. 42 min gol dla mnie na 2:1. 43 min Mkhitarian 2:2. W 85 minucie zawodnik ktory wszedl na prawa obrone strzela na 3:2. Zmieniam ustawinie na 5-4-1 z nastawieniem na defensywe. Przetrwalem napor Borussi i wygralem 3:2. W Cwiercfinale trafilem na Bayern. Jak sie potoczy mecz nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

RAPORT Z SEZONU 2003/2004

Bundesliga:

1. Borussia D.

2. Bayer L.

3. Hannover 96

4. Bayern

16. Augsburg

17.Hertha

18.Eintracht B.

 

Do Bayernu w nowym sezonie przychodzi Lewandowski. Tak było ustawione już na starcie? Bo nie zwróciłem uwagi?

 

Liga Mistrzów:

Bayern- Real 1:0

 

Liga Europy

Tottenham - Porto 1:0

 

Puchar Niemiec:

Opisze moja przygodę w Pucharze Niemiec.
W 1 rundzie trafilem na 2 ligowy Cottbus i bylem przekonany, ze na tej rundzie zakoncze moja gre w PN, a tu wygrana 6:1! O meczu szkoda nawet pisac, bo przez 90 min byl pozbawiony emocji. W 30min bylo juz bowiem 4:0 dla mnie. Kolejne losowanie, tym razem trafilem na FC Koln w 2r. Lidera 2 Bundesligi. Po 45 min meczu bylem pewien, ze jest pozamiatane, gdyz bylo 0:3 dla Koln. W przerwie postanowilem cos zrobic, zmienilem obronce, pomocnika i napastnika. Zdjalem tych ktorzy mieli note 5. Rozpoczalem druga polowe i zaczalem przecierac oczy ze zdumienia. w 25 zrobilo sie 3:3! W 85 min Koln strzelilo na 4:3 i bylem pewien, ze juz pozamiatane. Zmienilem ustawienie na 3-3-4. 90 min i gol 4:4! Zmienilem ustawienie na 4-5-1. I w dogrywce koncert dal moj 15 letni napastnik ktory wszedl w 2 polowie. Strzelil 3 bramki i mecz zakonczyl sie zwyciestwem 7:4!!! Kolejne losowanie, trafilem na lidera Bundesligi Borussie D. Poczatek meczu gol Lewandowskiego 1:0 dla Dortmundu. Po 20 min moi opanowali sytuacje i 1:1. 42 min gol dla mnie na 2:1. 43 min Mkhitarian 2:2. W 85 minucie zawodnik ktory wszedl na prawa obrone strzela na 3:2. Zmieniam ustawinie na 5-4-1 z nastawieniem na defensywe. Przetrwalem napor Borussi i wygralem 3:2. W Cwiercfinale trafilem na Bayern. Początek meczu i mój 15 letni snajper Djibril Djalo strzela na 1:0, w 75 min wyrównuje Thomas Muller i byłem pewien, że Bayern zaraz mnie wyelimnuje, bo bardzo przycisnął. Zmieniłem ustawienie na 5-4-1 i tak zaczeła się dogrywka. A w niej koncert dał Djalo strzelając 2 gole!!!! Sensacja Bayern wyeliminowany!!! W półfinale trafiłem na 2 ligowy Unternachting.. Mecz bez historii ponieważ po 20min było już 2:0. Kto strzelał? Oczywiście obie Djalo. W końcówce skompletował hattricka i finał stał się faktem. Za awans dostałem 1,5mln euro :)

A w finale spotkałem się z Bayerem Leverkusen... U21 i wygrałem pewnie 3:0!!! Oczywiście wynik meczu otworzył Djalo :). Do gabloty trafiło pierwsze trofeum, a do kasy kolejne 1,5 mln.

Pieniądze się przydadzą w ligowych zmaganiach 2. Bundesligi. Udało się wywalczyć awans z 2 miejsca. 4 kolejki przed końcem traciłem do 2 Uerdingen 5 pkt. W 32 kolejce rywal się potknął z Schalke II, a w 33 z liderem St. Pauli i z 5 pkt straty był 1 pkt przewagi. W ostatniej kolejce grałem właśnie z Uedringen. Wygrałem i 2 Bundesliga już czeka.

 

PS: czy będę grał w lidze Europy jak wygrałem Puchar Niemiec? Bo w Polsce pamiętam, że jak wygrałem to w Lidze Europy nie grałem

Odnośnik do komentarza

Moje gratulacje. Pokaz nam tego Djalo!

 

Transfer Lewego nie byl ustawiony. To byla ingerencja gry w jego potencjal i umiejetnosci. Bug z pucharami w Polsce byl w oryginalnej wersji juz, ale z tego co pamietam to w Niemczech nie powinno go byc.

 

Dziwi mnie slabiutku Bayern w lidze, choc triumfowali w LM

Odnośnik do komentarza

Bayern do BVB stracil prawie 20pkt. Wrzuce pozniej screena mojego jokera:),teraz final LE ogladam. Djalo oprocz tego, ze ma 19 wykonczenia akcji to niczym sie nie wyroznia. Pewnie wiekszosc nawet by go nie wpuscila na minute:p Sam sie dziwilem jak tak bramy walil, a gral z koniecznosci tylko. A co do Ligi Europy to bede w Niej gral, bo juz jestem w trakcie startu 2 sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...