Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale barca też przechodziła przez bankructwo, komisara byłą też na :Alaves, Malaga, Zaragoza, Altetico :P praktycznie chyba wszędzie zaglądała bieda w jakimś etapie gry

 

 

masz jakis program może żeby nagrać fragment meczu, bo chciałem pokazać, jak przez głupote tej gry odpadłem z LM

Odnośnik do komentarza

Ahaha very funny :D Wyłączyłem zaraz cm-a, podszedłem do tego dopiero na 2 dzień po ochłonięciu.

I znowu odpadłem zaraz po wyjściu z grupy.... LM z Nietoperzami chyba nie dla mnie :D W efekcie została mi tylko LA Liga i nie chce zapeszać, ale zostało mi chyba 6/7meczy i ponad 10-cio pkt. przewaga nad 2 miejscem.

 

 

EDIT: co jeszcze ciekawe, strzeliłem bramke w tym meczu, nawet chyba w 1 połowie.......... ale ze spalonego xd

Odnośnik do komentarza

Kutaisi :o

 

Reszta norma plus Extremadura i Ipswich ale te ligi masz odpalone ;)

 

No i przepakowani typu Saturn czy stary Geteborg ;)

 

Dzieki. Wisze piwko :)

Kut*sy to też nie wiem z jakiego księżyca się wzięli xd Z tego co patrzyłem to tylko sezon 2005/2006 dostali się do grupy LM

Extremadura na ten czas prezentuje poziom w miare dobry:)

Odnośnik do komentarza

Sporting 2-1 Dynamo Kijów - Puchar UEFA

Chelsea 1-0 Porto - Lima Mistrzów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do przeanalizowania :) Altletico cały czas na szczycie, Real się pojawia, a barca? :) Tam pierwsze sezony ja ją prowadziłem, też trzeba to pod uwagę wziąć...

 

 

Odnośnik do komentarza

Gratuluje przede wszystkim mistrzostwa! Straszny scisk w Adelante i BBVA na gorze.

 

Albacete widze po latach sukcesu srednio przedzie. No i te spadki City czy Juve osobiscie boli mnie degradacja mojego Fulham... oraz trimf Chelsea w LM

Odnośnik do komentarza

Juve to wgl dziwna sprawa... trzymali sie na górze nagle spadli do serie B zbankrutowali, po czym w następnym sezonie awansowali z powrotem do serie A, no i teraz znowu spadek xd

City nic dziwnego... właśnie zbankrutowali i do tego chyba ze 4 gości idzie na emeryture :D Skupują takich dziadków którym płacą krocie i się dziwić....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...