Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Bo włączyłem tryb bezpieczny. Któraś z wtyczek powoduje błąd i głowię się która. Udostępniłem Wam uboższą wersję forum żebyście mogli sobie dyskutować. Jak dojdę do źródła problemu to włączę wszystkie opcje. Skin też jest mało atrakcyjny, ale pod nim przynajmniej forum działa. Obawiam się, że naprawa może trochę potrwać.

 

A szybkość działania forum nie ma związku z trybem. Po prostu znów serwer muli aż miło.

Odnośnik do komentarza

Naciśnięcie przycisku odpowiedz przy jakimkolwiek poście, błąd jak u kolegi wyżej:

 

Fatal error: Call to undefined method IPSMember::canSocialShare() in /home3/forumcm/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1735) : eval()'d code on line 1328

 

Skin Kobalt (zmieniłem z BB i zabłądziłem :keke:)

Odnośnik do komentarza

Jak się wyloguję, mam kobalt i nie idzie tego zmienić. Gdy zaś jestem zalogowany, kobalt nie włącza się, ale skiny BB i Simple White nie mają prawej belki z najnowszymi postami (np: FM2012 - Taktyki przez marius09 20 Apr 2012). W obu przypadkach przeglądanie forum jest dosyć uciążliwe.

 

Tak to wygląda: http://i46.tinypic.com/9zsfvc.jpg

(Gdybym mógł edytować, zrobiłbym to)

Odnośnik do komentarza

nie mogę zmienić skórki na inną niż kobalt

po próbie napisania niektórych postów mam taki błąd:

Fatal error: Call to undefined method IPSMember::canSocialShare() in /home3/forumcm/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1735) : eval()'d code on line 1328

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - czy istnieje możliwość naprawienia edycji postów? Obecnie jest to niemożliwe, a nie ukrywam, że szalenie przydatne. Oczywiście zrozumiem, jeśli ze względów technicznych jest to na razie niemożliwe, niemniej fajnie byłoby wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Luuuudzie... Przecież pisałem, że wszystko jest skopane i zostanie to naprawione. W tej chwili nie zostanie niestety nic naprawione, bo wymaga to interwencji admina serwera, który do 7 maja ma wolne. Sprawa wygląda tak, że leżymy na zbyt słabym serwerze, który nie jest w stanie obsłużyć pewnych zapytań, dlatego też ja nie mogę naprawić tego co się skopało. Być może 7 maja zostaniemy przeniesieni na nowy serwer i wtedy będę mógł wreszcie zacząć działać. W tej chwili mam związane ręce.

Odnośnik do komentarza

Wkleję to, co pisałem na Facebooku, bo nie wszyscy mają dostęp do FB:

Forum działa już teraz w miarę poprawnie i stabilnie. Włączone w tej chwili jest 90% aplikacji. Nie wszystkie są kompatybilne z nową wersją skryptu, więc muszę nad nimi trochę dłużej popracować. Nie do końca poprawnie wyświetla się też skin. To również jest do poprawki. Natomiast rzeczy takie jak edycja, zakładanie nowych tematów, podgląd for, postów, nawigacja i śledzenie tematów/postów, zaznaczanie nieprzeczytanych postów i wszystkie inne opcje zostały włączone i muszą dobrze działać. Gdyby komuś coś się chrzaniło proszę o informację w temacie technicznym na CMF lub na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...