Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Proponowalbym raz jeszcze pochylic sie (modne ostatnio slowo) nad abonamentowa forma wplat na CMF. Obecnie jest tak, ze bez wzgledu na to, ile sie wplaci na CMF otrzymuje sie status Przyjaciela CMF na okreslony czas. Uwazam, ze warto wprowadzic tutaj rozroznienie w dlugosci tego okresu wlasnie w zaleznosci od wplaconej kwoty. W tej chwili osoba wplacajaca 50 zl otrzymuje takie same przywileje, jak osoba wplacajaca 5 zl, co w mojej opinii, jest troche niesprawiedliwoscia.

 

Proponowalbym ustalic miesieczna stawke, za ktora otrzymywaloby sie status Przyjaciela CMF, powiedzmy - 5zl/mies. Wowczas osoba wplacajaca 10zl otrzymuje status Przyjaciela na dwukrotnie dluzej niz taka, ktora wplaci 5zl, co pozwoliloby zachowac proporcje wkladu uzytkownikow w to miejsce.

Odnośnik do komentarza

Popieram Fenomena. Prawda jest taka, że sam o tym myslalem wczesniej :P Moze nie jest potrzebny "abonament", ale np osoby ktore wplacaja 50zl lub wiecej status przyjaciela powinny dostawac na dluzej anizeli ktos kto rzuci 3zl. Wszyscy wiemy, że to "dzentelmenska" zrzutka, ale z drugiej strony jeżeli daje to jakies profity (dostep do niektorych opcji na forum) to powinno to być egzekwowane nieco solidniej IMO.

Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzajcie z tym podziałem wśród wpłacających. To jest indywidualna decyzja każdego ile chce/może wpłacić. Moim zdaniem fakt, że ktoś chce złożyć donację na utrzymanie forum już świadczy, że jest przywiązany do tego miejsca. Status Przyjaciela CMF i związane z tym korzyści jest wystarczającym wyróżnieniem.

Nie widzę sensu ustalania abonamentu, bo wszelkie opłaty są regularnie opłacane, a jak zaczyna brakować funduszy to prośba Icona lub skarbnika (z reguły) spotykała się z szybką i pozytywną reakcją użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Od którejś wersji skryptu nie ma infa pod nickiem o dacie założenia konta na cmf. Da się to jakoś włączyć czy już by to była ingerencja w skrypt?

Jaka jest w ogóle aktualna wersja skryptu IPB?

ja wiem, że minęło dopiero 6 dni od zadania pytania i MT ustala, wspólne stanowisko w tej sprawie, ale może już wiadomo na jakiej obecnie jesteśmy wersji IPB? ;) Proszę też o uzgodnienie odpowiedzi na pytanie czy jest możliwość włączenia widoczności daty rejestracji na forum. Dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie z innej beczki. Próbowałem w zeszłym tygodniu zalogować się na forum z telefonu komórkowego i nie było takiej możliwości (brak linków do strony logowania). Czy da się coś z tym zrobić (w przyszłości ofc)??

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...