Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Coś mi się wykrzacza dodawanie odpowiedzi

po każdym dodanym poście dodaje mi coś takiego

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish⇄AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish

 

English (auto-detected) » English

Ciasteczka czyszczone, przeglądarka Opera 11.5

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety okazało się, że nawet błyskawiczna reakcja moja i twórców IPB nie uchroniła nas i wielu innych użytkowników od zarażenia.

 

W tej chwili z forum powinno być wszystko być ok, ale na 100% będę pewien kiedy provider mi zeskanuje serwer na którym leży CMF. Sprawdźcie Wasze systemy, bo na 99% zaraziliście swoje systemy trojanem. Jeżeli Wasz antywir pokaże jakieś zagrożenie na CMF wychodźcie stąd i informujcie mnie na Facebooku.

 

Jeżeli zobaczycie żródło z zumobtr.ru (nie wchodzić!!!) to też alarmujcie. Stamtąd ten syf przywędrował.

Odnośnik do komentarza

Informacja od Lucasa, któremu działa tylko strona główna, a po wejściu w jakikolwiek temat ma coś takiego


Fatal error: Call to a member function paginationTemplate() on a non-object in /home3/forumcm/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 2981

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...