Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 12


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Buffu ale Kiełb non stop jest chory na tą grypę nie tylko jeden mecz. Zobacz sobie ile w zeszłym sezonie z tego powodu meczy opuścił w tym widać to samo zaczyna robić.

Odnośnik do komentarza

Tonev

Przysp 14

Szybkość 15

Nie edytuje - to są opcje ustawione przez RS CSKA Sofia

 

Rudnev regularność 13.

 

Konias - dodałem już Vojo Ivana i Dimitrije do ulubieńców na poziomie 10 (przyjaciele), Do Ivana i Dimitrije nie wiem czy wpisać Vojo. Dzięki za artykuł

Odnośnik do komentarza

Buffu ale Kiełb non stop jest chory na tą grypę nie tylko jeden mecz. Zobacz sobie ile w zeszłym sezonie z tego powodu meczy opuścił w tym widać to samo zaczyna robić.

 

W zeszłym roku Kiełb miał problemy z grypą jesienią, po powrocie z kadry. Wcześniej miał kontuzję, której nabawił się też na kadrze. Poza tym może dwa razy wypadł z powodu choroby.

 

Tonew sympatyzuje z Kriwcem i Rudnevem, też można dodać. Poza tym Kriwiec i Rudnev to przyjaciele, ale o tym już chyba pisałem.

Odnośnik do komentarza

Ha ha z ciekawostek wiecie, że w FM2011 Stilić mówi płynnie w 7 językach a w 8. słabo? Bardzo ciekawe... Nie wiem czy zamierzasz to modyfikować Laionik, ale pewnie ciężko będzie to wszystko zweryfikować. Po meczu w Chorzowie na Śląskim już nie pamiętam sezonu wspomagało nas kilkuset kibiców Arki, którzy po meczu pozdrawiali Murawskiego. Grał tam 6 sezonów więc myślę, że Arka to jego pierwszy poważny i ulubiony klub. I myślę, że Kiełb gra w miarę dobrze lewą nogą a w FM11 ma tylko prawą. Odwrotnie powinno być z Arboledą, który ma prawą przyzwoitą a w rzeczywistości tylko się nią podpiera.

Odnośnik do komentarza

Laionik - nie wiem jak odnosisz się do wspomnianej wcześniej kwestii Jakuba Wilka (jeżeli przegapiłem Twoją wypowiedź to sorry, ale sporo tu było też bzdurnych postów), ale nie bardzo rozumiem, dlaczego stwierdzano, że należy go "mocno przyciąć". Te same argumenty, iż jest on mało przydatny, słaby, etc. podnoszone są od kliku lat tak w FM-ie, jak w rzeczywistości, a jak zwykle po kilku miesiącach okazuje się że jednak to Wilk gra w pierwszym zespole i od pięciu lat ma nie mniej niż 20 występów w sezonie. Owszem - należałoby zmniejszyć mu może takie atrybuty jak opanowanie i wykańczanie akcji (celność podań i dośrodkowania trochę poprawił), ale żeby od razu robić z niego słabego zawodnika? Wydaje mi się to przesadą...

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Wilk strzelił 5 bramek w lidze więc wymieńcie skuteczniejszych graczy w Lechu... Wiadomo, że z formą bywało różnie, ale w poprzednim sezonie był wyróżniającym się graczem. Miał przebłyski formy i potrafił uderzyć jak np. z Polonią u siebie. Dla porównania inny skrzydłowy, Kiełb - 1 bramka, babol z Ruchem.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Ivan namawiał Ubiparipa do gry w Lechu. Rozmawiał z nim przez telefon przed podpisaniem kontaktu.

 

- A do mnie to wczoraj zadzwonił, ten, no...

- Kto zadzwonił?

- No zadzwonił, ten, no, PYLE!

- Nie, to ja dzwoniłem

 

akurat to, że Serbowie trzymają razem to nic nowego, nie ma co przesadzać z jakimiś sypatiami

 

Laionik - nie wiem jak odnosisz się do wspomnianej wcześniej kwestii Jakuba Wilka (jeżeli przegapiłem Twoją wypowiedź to sorry, ale sporo tu było też bzdurnych postów), ale nie bardzo rozumiem, dlaczego stwierdzano, że należy go "mocno przyciąć". Te same argumenty, iż jest on mało przydatny, słaby, etc. podnoszone są od kliku lat tak w FM-ie, jak w rzeczywistości, a jak zwykle po kilku miesiącach okazuje się że jednak to Wilk gra w pierwszym zespole i od pięciu lat ma nie mniej niż 20 występów w sezonie. Owszem - należałoby zmniejszyć mu może takie atrybuty jak opanowanie i wykańczanie akcji (celność podań i dośrodkowania trochę poprawił), ale żeby od razu robić z niego słabego zawodnika? Wydaje mi się to przesadą...

No właśnie. Wilk strzelił 5 bramek w lidze więc wymieńcie skuteczniejszych graczy w Lechu... Wiadomo, że z formą bywało różnie, ale w poprzednim sezonie był wyróżniającym się graczem. Miał przebłyski formy i potrafił uderzyć jak np. z Polonią u siebie. Dla porównania inny skrzydłowy, Kiełb - 1 bramka, babol z Ruchem.

 

no i to jest właśnie cały Wilk - ktoś spojrzy: o, bramka i asysta, dobrze grał! a gdy się ogląda cały mecz to się widzi jak ten sam Wilk psuje mnóstwo dobrych okazji, bo nie umie przyjąć piłki przy szybkim kontrataku, dośrodkowania wychodzą mu w góra 30%, drużyna woli atakować drugim skrzydłem, byle go omijać w konstruowaniu akcji...

a że gra, no cóż, nie ma lepszych - Wilk to zdecydowanie najsłabsze ogniwo Lecha (o ile wszyscy zdrowi)

Odnośnik do komentarza

Pyle:) moim zdaniem nie masz racji. Wolę Wilka, któremu wychodzi 30% dośrodkowań niż Kiełba, który jest chory, a gry gra to nie strzela ani nie asystuje. Wolę 5 bramek Wilka niż 1 Kiełba. Proste. Różnica jest taka, że za Wilkiem przemawiają statystyki a za Kiełbem efektowna, mało efektywna gra. Nie twierdzę, że Wilk jest Bogiem, ale w ofensywie był w zeszłym sezonie kluczową postacią.

Odnośnik do komentarza

Kinas - Trochę niesłusznie zacytowałeś do swojej wypowiedzi mojego posta, w którym pisałem:

 

Owszem - należałoby zmniejszyć mu może takie atrybuty jak opanowanie i wykańczanie akcji (celność podań i dośrodkowania trochę poprawił)

 

A nikt nie twierdził że jest to zawodnik wybitny, na którym należałoby opierać grę Lecha lub że jest gwiazdą Ekstraklasy, jednak nijak ma się to do stwierdzenia, że jest on zawodnikiem słabym, ponieważ gdyby tak było, to na pewno już Lech ściągnąłby przez te 5 lat kogoś na jego miejsce skoro jest tylu lepszych od niego.

Chyba że stwierdzimy że w Lechu nie znają się na zawodnikach i mają słabych skautów, i 5 lat to za mało na znalezienie 1 (słownie: jednego) lepszego lewego pomocnika od Wilka...

 

Edit: A i chyba kolejni trenerzy też widzą chyba coś w tym zawodniku skoro tyle gra.

Edytowane przez Gvynbleidd88
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...