Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 12


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

- Właścicielem Lecha jest Invesco S.A., która jest stuprocentowym udziałowcem Amica S.A. (w grze właścicielem błędnie jest Amica S.A.).

A gdzie to widać? Takie dane nie są eksportowane do gry z tego co wiem.

Klub - Informacje.

 

Informacja którą widziałeś mówi o tym że właścicielem stadionu na którym tymczasowo gra Lech (we Wronkach) jest Amica Wronki. Dlatego jest podana pod nazwą stadionu, w opisie bazy treningowej. Co do problemu z własnością stadionu na Bułgarskiej - jako że Lech jest operatorem ustawiłem go jako właściciela stadionu, nie da się oddać sytuacji w której żaden z klubów nie jest właścicielem.

Odnośnik do komentarza

Mam podobne zdanie do Gietza na temat roli Rutkowskiego (scout) i Lohra (non-contract).

 

A jak to jest z Kiełbem? Nie może grać przeciwko Lechowi w meczu o punkty i jest wypożyczony do końca sezonu z możliwością powrotu zimą?

A i jeszcze pytanie do Laionika skąd tak wysoka wartość atrybutu wykopy u Kotorowskiego? Przecież on nie potrafi grać nogami. To samo z grą na przedpolu i wychodzeniem do piłek - przykład ostatnie wyjście czarnej pantery w meczu na Oporowskiej i brama na 3?:0.

Odnośnik do komentarza

Zbyt duży optymizm co do Kotora ;) Powinno być poprawione w patchu, który teraz Gietz przygotowywuje,

@Buffu - jak się nie mylę właśnie jeszcze przed kontuzją Bander był tuż za Bosym i Peszko a o Kikucie wspomnień nie było w wynikach szybkościowych,

Budżet transferowy był ustalony tutaj na forum po opiniach wielu osób co możesz też przeczytać oraz po rozmowie na forum dla RS. 200k euro uznane zostało za odpowiedni budżet transferowy... a prawda jest taka, że tego aspektu nie odzwierciedlisz bo z słów nigdy nie ocenisz ile kasy mają ;) a jak można popatrzeć po transferach Lecha to albo za darmo albo za ponad 400 k euro transfery... (wyjątek teraz Tonev za 250k) i Lohr został poprawiony na non-contract

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...